NL25 Overpair.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • noname
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
    • Oct 2009
    • 2366

    #1

    NL25 Overpair.

    Käsi küll suht vähe,aga regular ja võitev mängija!
    Mis arvate HERO liinist.Kas "ülemängitud?
    Ja HERO move riveril.call/fold?



    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
  • krayzie
    Grinder
    • Oct 2008
    • 706

    #2
    Re: NL25 Overpair.

    kui ta on vähegi kompetente siis ma ei näe turni betis erilist value. igasugused drawd oleks prolly flopis tõstnud ning ainus mida turni bet saavutab on see et ta foldib oma 99-JJ. Ma checkiks turni järgi ning loodaks et villain leveldab ennast callimaks riveri millegi marginaalsega (või valuetownib iseend väiksema overpairiga). Antud riveril ma muckiks - pot/stackide suhe riveril ja villaini line antud boardil ei jäta mingit võimalust et ta blufiks (ja peale blufi ei biidi me midagi imo)
    Last edited by krayzie; 18.03.10, 08:03.

    Comment

    Working...