Käsi küll suht vähe,aga regular ja võitev mängija!
Mis arvate HERO liinist.Kas "ülemängitud?
Ja HERO move riveril.call/fold?
Mis arvate HERO liinist.Kas "ülemängitud?
Ja HERO move riveril.call/fold?
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Comment