NL25 MPTK hero liin?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #1

    NL25 MPTK hero liin?

    Vastane 29/8/3 100+ kätt. Fold to cbet 20. C-R tihti flopis. Mis liini valib hero? Kas checkime järgi või on antud käsi hea, et bet-shove?

    Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 590335
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    SB: $24.75
    BB: $12.50
    Hero (UTG): $25.35
    UTG+1: $17.80
    UTG+2: $8.70
    MP1: $16.00
    MP2: $17.45
    CO: $9.95
    BTN: $12.90

    Pre Flop: ($0.35) Hero is UTG with Q A
    Hero raises to $1, 7 folds, BB calls $0.75

    Flop: ($2.10) Q K 6 (2 players)
    BB checks, Hero??
  • dabljuu
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 494

    #2
    Re: NL25 MPTK hero liin?

    Kui nii on lood, nagu sa kirjeldasid siis tsekime järgi, ma arvan. Aga mis shove jutt see siin on sul? Second paariga?

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #3
      Re: NL25 MPTK hero liin?

      Second paar ta on, aga lihtsalt hakkas huvitama, et kui me järgi checkime ja turn meile mingit abi ei too, siis on kindel, et ta betib ja meie foldime. Samas flopis cbet tehes on oodata seal mingit kena raise, mis võib tema puhul olla väga vabalt ka bluff ning antud olukorras võib meie MPTK heas seisus olla.
      See on lihtsalt minu mõte antud käe kohta. Seepärast lükkasin ka käe üles, et teada saada, kas mõttel on jumet või fishi mõtlemine.

      Comment

      • dabljuu
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 494

        #4
        Re: NL25 MPTK hero liin?

        Ma arvan, et vaatab siis, palju ta paneb turnis, selle järgi saab hinnata ka mis olukorras oleme, näiteks teha ise turni chk-raise, kui on huvi just seda potti endale saada nii kange aga üldiselt ma võtaks passiivse joone ja foldiks, kui actionit tulema hakkab.

        Comment

        • tdx
          Grinder
          • Oct 2008
          • 768

          #5
          Re: NL25 MPTK hero liin?

          Bet flop kui tahad kätt lihtsalt mängida, check flop kui tahad max valuet.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #6
            Re: NL25 MPTK hero liin?

            b/shove on kõige jubedam moove .. checki järgi .. turn x bet ?
            Samas b/f flopis ei ole ka paha

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #7
              Re: NL25 MPTK hero liin?

              ok. Tegin ise selle kõige jubedama moovi ja nagu arvata oli, siis olin ka ees. Vastane näitas FD-d, mille ta ka riveris kokku imes.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #8
                Re: NL25 MPTK hero liin?

                Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                ok. Tegin ise selle kõige jubedama moovi ja nagu arvata oli, siis olin ka ees. Vastane näitas FD-d, mille ta ka riveris kokku imes.
                olen t2hele pand, et tahad yldse palju 2nd paaride jms ragiga bustorisse minna? milleks? saab ju neid lihtsamini kätte :=)

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #9
                  Re: NL25 MPTK hero liin?

                  call ainuõige, kuna jube hea SD value ja kerge pot control võimaldab kergemini SD peale saada. ma ei tahaks raise peale seda foldida, seega callin

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #10
                    Re: NL25 MPTK hero liin?

                    Ei taha üldse 2nd paaridega jms bustorisse minna...aga kui põhinen palju statsidel + näinud kuidas vend ilmselt bluffib koguaeg, siis ei taha ma teda uskuda ja kasutan võimalust ära.

                    Niih, patrick... me lükkame flopis siis 1.5$ vend tõstab 4$ (nagu antudkäes tegi)..me callime. Pot on 10$ turniks ja vennal on järgi 8.50$. Laksab ka turnis jälle ntx 4$, siis mis edasi teed?

                    Comment

                    Working...