10NL kole KK

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rahapada
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1178

    #1

    10NL kole KK

    vot säänne lugu... statsid puuduvad pahategija suhtes, sest hem ei funka

    TEXAS_HOLDEM, NO_LIMIT, P4-81643637-737
    played at "Holguin" for USD RM from 2008-11-21 03:35 until 2008-11-21 03:37
    Seat 1: xrosalosan ($9.90 in chips)
    Seat 2: xSuperTraba ($12.76 in chips)
    Seat 3: xchrystoke76 ($11.39 in chips)
    Seat 4: xRobbieTheCat ($2.14 in chips)
    Seat 5: xWikke74 ($3.42 in chips)
    Seat 6: hero ($12.81 in chips)
    Seat 8: xyosherman1 ($14.70 in chips)
    Seat 9: xbistu73 ($7.10 in chips)
    Seat 10: xmr.cash08 ($1.85 in chips)
    ANTES/BLINDS
    xWikke74 posts small blind ($0.05), hero posts big blind ($0.10).
    Kaardid K K
    PRE-FLOP
    xyosherman1 folds, xbistu73 folds, xmr.cash08 folds, xrosalosan folds, xSuperTraba bets $0.35, xchrystoke76 folds, xRobbieTheCat folds, xWikke74 folds, hero bets $1.50, xSuperTraba calls $1.25.

    FLOP [board cards: A ,A ,J ]
    hero bets $2.45, xSuperTraba calls $2.45.

    TURN [board cards: A ,A ,J ,7 ]
    hero checks, xSuperTraba bets $4.05, hero ???


    mitte, et ma oleks edasi mängind, aga kas ma oleks saand seda kätt kuidagi teisiti ka mängida?
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #2
    Re: 10NL kole KK

    lihtne fold.

    Comment

    • Rahapada
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1178

      #3
      Re: 10NL kole KK

      mitte, et ma oleks edasi mängind, aga kas ma oleks saand seda kätt kuidagi teisiti ka mängida?

      Comment

      • antnx
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3102

        #4
        Re: 10NL kole KK

        Sihukesel boardil ei Cbeti...fold flop

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: 10NL kole KK

          Kui ma betin flopi siis ma ei foldi turni mitte kunagi. Aga ma ei betiks seda floppi.

          Comment

          • lebovend
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2420

            #6
            Re: 10NL kole KK

            ot, ma ei taju:(
            HU, ja flopis pole mitte yks 2ss, mille puhul ma ka ikkagi tulistaks, vaid kaks 2ssa, mis v2hendab
            tema 2ssav6imalusi vms...

            seletage nyyd ajuk22busele ka 2ra, miks me ei cbeti? seletage, kuna me yldse siis cbetime?

            Comment

            • antnx
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3102

              #7
              Re: 10NL kole KK

              Nl10 on üldjuhul kõik ässalembesed ahvid niiet 100% on tal ässad siin.

              Ei c-beti kui on kaks või rohkem ülekaarti - lisaks ka asi selles, et meil oli 3betted pot. Ja Nl10 donkid ei anna oma kätt ära reeglina sellisel boardil

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: 10NL kole KK

                Algselt postitas lebovend
                ot, ma ei taju:(
                HU, ja flopis pole mitte yks 2ss, mille puhul ma ka ikkagi tulistaks, vaid kaks 2ssa, mis v2hendab
                tema 2ssav6imalusi vms...

                seletage nyyd ajuk22busele ka 2ra, miks me ei cbeti? seletage, kuna me yldse siis cbetime?
                Sest 3betted pottides on meie kui ka vastase range üli kitsas. Seega sellisel flopil oleme WA/WB (way ahead/way behind ehk pikalt ees/pikalt taga) olukorras ja kui me cbetime, siis mis oleks turni plaan? Ta võib meie cbeti callida halvema käega, näiteks QQ aga kui me teeme 2-nd barreli siis enamus ajast ta foldib QQ aga mitte kunagi ei foldi ässade kolmikut või paremat. Seega me paneme cbettides end väga halba olukorda.

                Miks mitte checkida flop ja lasta tal bluffida? Reeglina 3betted pottides mängitakse väga straightforward mängu ja seega nad bluffivad reeglina ainult ühe tänava. Samuti kui me checkime flopi ja saame checki järgi, siis võime väga vabalt saada kaks tänavat valuet halvematelt kätelt - näiteks TT, QQ.

                Ja ma ei betiks floppi ka ei ässa ega majaga.

                Comment

                • lebovend
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2420

                  #9
                  Re: 10NL kole KK

                  t2name, j2lle targem:D 3betted potides NSD joonekest ei t6sta ilma k2eta!

                  Comment

                  • Rahapada
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1178

                    #10
                    Re: 10NL kole KK

                    et's oleks võind ka checkida ja callida? v ma sain midagi valesti aru

                    Comment

                    Working...