Niih tekkis siin väike diskusioon ühe käega ja vaidluse lahendamiseks lükkan käe siia üles.
Huvitaks kuidas käitute antud käes erinevates situatsioonides
1)vastane täiesti tundmatu ja täpselt selline mitte fullstackiga vend nagu praegu.
2)Vastane TAG 12/10/3 3bet 2 või 3
3) Flopis Q asemel K.
Kui flopis peaksime raisema, siis vastane shoveb, millisel juhul call ja millisel fold.
Vastused Palun anda ka formaadis 1), 2), 3). Tänud!
Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 581049
The Official DeucesCracked.com Hand History Converter
CO: $17.30
BTN: $24.20
SB: $23.85
BB: $25.70
UTG: $28.15
Hero (UTG+1): $25.00
UTG+2: $19.65
MP1: $25.00
MP2: $5.25
Pre Flop: ($0.35) Hero is UTG+1 with A
A 
UTG calls $0.25, Hero raises to $1.25, 5 folds, SB calls $1.15, 1 fold, UTG calls $1
Flop: ($4.00) 2
J
Q
(3 players)
SB bets $2.25, UTG folds, Hero??
Huvitaks kuidas käitute antud käes erinevates situatsioonides
1)vastane täiesti tundmatu ja täpselt selline mitte fullstackiga vend nagu praegu.
2)Vastane TAG 12/10/3 3bet 2 või 3
3) Flopis Q asemel K.
Kui flopis peaksime raisema, siis vastane shoveb, millisel juhul call ja millisel fold.
Vastused Palun anda ka formaadis 1), 2), 3). Tänud!
Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 581049
The Official DeucesCracked.com Hand History Converter
CO: $17.30
BTN: $24.20
SB: $23.85
BB: $25.70
UTG: $28.15
Hero (UTG+1): $25.00
UTG+2: $19.65
MP1: $25.00
MP2: $5.25
Pre Flop: ($0.35) Hero is UTG+1 with A
A 
UTG calls $0.25, Hero raises to $1.25, 5 folds, SB calls $1.15, 1 fold, UTG calls $1
Flop: ($4.00) 2
J
Q
(3 players)SB bets $2.25, UTG folds, Hero??
Ma mõtlen, et mastitõmbega kui ta otsustab donkbet/all-in lennata, siis ootaks suuremat donkbeti kui 1/2 potsize, et ikka roosilisem FE oleks. Sellise blokeeriva hädise donkbet panuse peale pigem ootaks, et ta foldib või callib tõmmetega, aga kui donkbet oli hoopis meelitav lõks, siis lükkab nuppe setiga. Vabalt võib ta oma statsidega preflop callida JJ-QQ. Võib-olla QQ-lt ootaks siiski 3beti, aga eks see sõltub ka sellest, et millised statsid on vastasel Hero kohta. Ühesõnaga ma vist oleksin võimeline siin foldima küll, samas mastitõmbe võimalus teeb selle üsna raskeks. AKs-ilt ootaks preflop tõstet, aga reaalsus räägib seda, et NL25 peal väga paljud üsna tihti callivad selle käega preflop.
Comment