99 hero liin?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Hullapple
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2009
    • 364

    #1

    99 hero liin?

    vastane 30 käe põhjal standard donk 65/13/1,8

    Mida arvate hero liinist?

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    MP2 ($25)
    MP3 ($16.85)
    CO ($13.90)
    Button ($13.45)
    SB ($13.25)
    BB ($16.05)
    UTG ($12.45)
    UTG+1 ($25)
    Hero (MP1) ($25)

    Preflop: Hero is MP1 with 9, 9
    2 folds, Hero bets $1, 1 fold, MP3 calls $1, 4 folds

    Flop: ($2.35) 3, 4, 6 (2 players)
    Hero bets $3.50, MP3 calls $3.50

    Turn: ($9.35) 2 (2 players)
    Hero bets $20.50 (All-In), MP3 calls $12.35 (All-In)

    River: ($34.05) 9 (2 players, 2 all-in)

    Total pot: $34.05 | Rake: $1.65

    Results below:
    Hero had 9, 9 (three of a kind, nines).
    MP3 had K, 5 (straight, six high).
    Outcome: MP3 won $32.40
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #2
    Re: 99 hero liin?

    Minu arust eriti rõve liin. Miks sa flopi overbetid? paneksin seal ise seal fishi vastu mingi 2$.
    Tegid endal ise elu raskeks turniks, sest pot on siis suur, 1 kaart on reast puudu ning stackid ei luba c-c lõpuni.
    Turnis shovedes saad vaid endast paremad käed callima.

    edit: selliseid olukordi kus 1kaart reast puudu tuleb fishi vastu karta ja pot võimalikult väiksena hoida.
    Last edited by k2snakalle; 10.03.10, 00:31.

    Comment

    • ingu
      Bännitud
      • Jan 2010
      • 1283

      #3
      Re: 99 hero liin?

      Minuarust on OK kuni turnini. Aga wtf sa siis teed ? Miks nupud sisse? Ise ju ütled ka, et vastane total fish, siis peaksidki ju aimama, et ta mängib kõiki kaarte ja võis vabalt oma rea kätte saada.

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #4
        Re: 99 hero liin?

        Algselt postitas ingu Vaata postitust
        Minuarust on OK kuni turnini.
        Palun seleta mulle selles flopis overbeti mõtet fishi vastu!

        Comment

        • janek174
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1078

          #5
          Re: 99 hero liin?

          Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
          Palun seleta mulle selles flopis overbeti mõtet fishi vastu!
          Kui donk on mingi tõmbe peal (mida nad enamuse ajast on), siis overbetiga saab ta tõmbe võimalikult kalliks teha. Kui kokku ei tule, on juba oluliselt lihtsam nuppe teha ja seda suurema tõenäosusega fish ka maha callib. Drawid tuleb fishile täpselt nii kalliks teha, kui palju ta on nõus maksma.

          Comment

          • Hullapple
            Õpihimuline Mängur
            • Aug 2009
            • 364

            #6
            Re: 99 hero liin?

            Algselt postitas janek174 Vaata postitust
            Kui donk on mingi tõmbe peal (mida nad enamuse ajast on), siis overbetiga saab ta tõmbe võimalikult kalliks teha. Kui kokku ei tule, on juba oluliselt lihtsam nuppe teha ja seda suurema tõenäosusega fish ka maha callib. Drawid tuleb fishile täpselt nii kalliks teha, kui palju ta on nõus maksma.
            Täpselt nii ta on. flopil ma viga enda mängus ei näe sellise donki vastu. Panin ta Ax peale. Turni otsust ma seletada ei suuda, sest ei saagi, see puhas lollus. Lihtsalt lootsin et tal ei ole 5, panin silmad kinni ja lykkasin, sest olin kindel et ta callib mind siin iga paariga mida hittis flopis.

            Comment

            • ingu
              Bännitud
              • Jan 2010
              • 1283

              #7
              Re: 99 hero liin?

              Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
              Palun seleta mulle selles flopis overbeti mõtet fishi vastu!
              janek174 tegi seda minu eest.

              Comment

              • ristijeesus
                Klubi Liige
                • Oct 2009
                • 2533

                #8
                Re: 99 hero liin?

                Overbeti mõte kaob ära kui sa ta tõmmatud käe pärast ka kinni maksad. Sa ei tee talle tõmbamist kalliks kuna annad nii piisavad implied oddsid. Ja tegelikult ma arvan, et overbettidega kaevad pigem endale hauda. Sa topid raha muudkui potti ja pärast ei suuda enam foldida isegi juhul kui pime näeb, et löödud oled.

                Comment

                • CheekyMullet
                  FPP Pro
                  • Feb 2010
                  • 232

                  #9
                  Re: 99 hero liin?

                  Sekundeerin k2snakallele ja ristijeesusele. Kas sinu overbeti mõte oli donk foldima panna või oli see valupanus? Sellise tüübi nii kitsa range nagu Ax või üldse mingi range peale paneku üritus on suht tulutu ajurakkude piinamine ja just selle pärast, et ta mängib enamus käsi ei saa eeldada, et ju ta mingi tõmbe peal on. Ja loomulikult käib siia ka äraleierdatud, kuid kuldne "suured potid on suurtele kätele". Ise oleks pannud flopil $2 ja turnil $4 kanti.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #10
                    Re: 99 hero liin?

                    lol, mis asja sa teed. overbetid floppi, mida ***** sa foldima paned? mitte midagi, ainult paremad käed callivad ju sind?

                    Pakun alateemasse: aasta kõige sitemalt mängitud käsi, kui midagi paremat ei tule, lasen sulle jõuludeks medali teha

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #11
                      Re: 99 hero liin?

                      Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                      Kui donk on mingi tõmbe peal (mida nad enamuse ajast on), siis overbetiga saab ta tõmbe võimalikult kalliks teha. Kui kokku ei tule, on juba oluliselt lihtsam nuppe teha ja seda suurema tõenäosusega fish ka maha callib. Drawid tuleb fishile täpselt nii kalliks teha, kui palju ta on nõus maksma.
                      and ure wrong again .. õppige normaalselt bettima mitte mingeid am ei eta mis 2gedaid overbette tegema ma ei tea mis kõntsaga ..

                      su mõttemaailm on imo mööda, v2ga mööda

                      Comment

                      • janek174
                        Vana Tegija
                        • Mar 2009
                        • 1078

                        #12
                        Re: 99 hero liin?

                        Algselt postitas leits Vaata postitust
                        and ure wrong again .. õppige normaalselt bettima mitte mingeid am ei eta mis 2gedaid overbette tegema ma ei tea mis kõntsaga ..

                        su mõttemaailm on imo mööda, v2ga mööda
                        Kui sa kindel oleks, et fish oma aukuostuga ka shove maha calliks, jätaksid siis panemata või? Mõte peaks ikka olema ees olles võimalikult palju raha sisse saada.
                        Last edited by janek174; 10.03.10, 20:40.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #13
                          Re: 99 hero liin?

                          saa aru, mis sa overbetiga siin saavutad? paned kõik sitemad käed foldima ja yldjuhul endast paremad callima? see on su idee? no wonder why u dont beat it .. no offence aga imo sul on natukene avle arusaam m2ngust

                          saa aru et fishil võib ka k2si olla

                          Comment

                          • janek174
                            Vana Tegija
                            • Mar 2009
                            • 1078

                            #14
                            Re: 99 hero liin?

                            Algselt postitas leits Vaata postitust
                            paned kõik sitemad käed foldima

                            saa aru et fishil võib ka k2si olla
                            Kas selles käes fish foldis sitema käe või? Samahästi nagu fishil võib käsi olla, võib ta ka su 2x overbeti aukuostuga maha callida. Ja kui on kindel read, et fish on tõmbe peal, siis tuleb talle see tõmme täpselt nii kalliks teha, kui palju ta on nõus maksma. Elementaarne ju.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #15
                              Re: 99 hero liin?

                              saa aru et pokker ei ole kinni yhes k2es .. okei see k2e analüüs, miks **** sa pead overbettima? see et sa ei oska suuri paare jms asju foldidsa madalatel boardidel ongi su kõige suurem leak, miks sa biidid m2nug 1bb/100, ise ei ole sellest siiani aur saand? ma ei saa aru miks sa ajad oma mingid erilist startti nii jõhkralt vastu, kui sa ei biidi sellega? minu pärast 3 bulleta fishide vastu 3 streeti ja tunne rõõmu sellest, kuid pikas perspektiivis oled just sina kaotaja, ma ie viidsi rohkem vaielda .. tee nii nagu ise õigeks pead

                              Comment

                              Working...