NL25 3bet pot, TPTK- vastane shoveb.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #1

    NL25 3bet pot, TPTK- vastane shoveb.

    Käsi võib küll imesimpel tunduda, aga tahan kindel olla, et kas tegutsesin õigesti või valesti. Vastane on 11/6/1.4 3bet 3, käsi on pea 600. Raise jäi flopis tiba väikseks... 9$ oleks ilmselt parem olnud.

    Poker Stars $0.10/$0.25 Pot Limit Hold'em - 9 players - View hand 577447
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    UTG+1: $12.35
    UTG+2: $34.05
    MP1: $25.00
    MP2: $116.55
    CO: $30.40
    BTN: $23.40
    SB: $4.40
    BB: $27.90
    Hero (UTG): $25.45

    Pre Flop: ($0.35) Hero is UTG with A K
    Hero raises to $0.85, 7 folds, BB raises to $2.50, Hero calls $1.65

    Flop: ($5.10) K 4 J (2 players)
    BB bets $3.25, Hero raises to $8, BB raises to $25.40 all in Hero??
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #2
    Re: NL25 3bet pot, TPTK- vastane shoveb.

    Niimoodi infovaakumis pakun, et kui flopis antud vastasega stackide peale mängid, on parim split (AK). Ma ehk calliks.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • Jennifer
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1503

      #3
      Re: NL25 3bet pot, TPTK- vastane shoveb.

      Mina vist foldiks. Ei usu, et TPTK siin väga heas seisus oleks.

      Comment

      • imthcplant
        Grinder
        • Sep 2009
        • 737

        #4
        Re: NL25 3bet pot, TPTK- vastane shoveb.

        Vastasel kas set AA voi monster draw... Pakun et kingiks calli...

        Comment

        • 2ssapaar
          Õpihimuline Mängur
          • Nov 2008
          • 423

          #5
          Re: NL25 3bet pot, TPTK- vastane shoveb.

          foldiks preflop vist

          flopil on raise halb, sest nagu öeldud kui stäkid sisse lähevad on parim scenario split pot.

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #6
            Re: NL25 3bet pot, TPTK- vastane shoveb.

            Miks PF fold?

            Ning ütleme, et callid siis flopi...tuleb blank kaart ja panustab uuesti..ütleme vähemalt 50% potist. Fold?

            Comment

            • 2ssapaar
              Õpihimuline Mängur
              • Nov 2008
              • 423

              #7
              Re: NL25 3bet pot, TPTK- vastane shoveb.

              Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
              Miks PF fold?

              Ning ütleme, et callid siis flopi...tuleb blank kaart ja panustab uuesti..ütleme vähemalt 50% potist. Fold?
              võtame arvesse, et ta 3-bet range sellest positsioonist on QQ+; AK

              juba preflop oleme crushed ning postflop paneme end sellistesse kohtadesse nagu siin käesgi.

              Kui flopi callime, siis ta betib arvatavasti turnil edasi kõikide kätega välja arvatud QQ. Seega call flop ja fold turn on ka halb. Samas kõik tänavad kinni maksta on ka spew.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #8
                Re: NL25 3bet pot, TPTK- vastane shoveb.

                ship the moneyz and collect winnings. kui sa floppi raised siis mina foldi enam ei n2e

                Comment

                • Hullapple
                  Õpihimuline Mängur
                  • Aug 2009
                  • 364

                  #9
                  Re: NL25 3bet pot, TPTK- vastane shoveb.

                  Algselt postitas leits Vaata postitust
                  ship the moneyz and collect winnings. kui sa floppi raised siis mina foldi enam ei n2e
                  Täpselt nii ta on, enam ei ole pääsu! tuleb callida lootes et saad spliti voi vastane on super draw peal kuigi see tundub kahtlane kas ta oleks OOP 3bettinud AQ, AT või veel hullema QT.

                  Comment

                  • nomerlot
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 2233

                    #10
                    Re: NL25 3bet pot, TPTK- vastane shoveb.

                    Algselt postitas 2ssapaar Vaata postitust
                    foldiks preflop vist

                    flopil on raise halb, sest nagu öeldud kui stäkid sisse lähevad on parim scenario split pot.
                    PF ei saa ju AK 3beti peale foldida, positsioonis ka veel.

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #11
                      Re: NL25 3bet pot, TPTK- vastane shoveb.

                      Minu arust it makes 100% sense mida 2ssapaar ütles ja eile sarnases situatsioonis kus venna 3bet oli 3, siis nüüd foldisin AK. (villian oli SB)
                      Antud olukorras oleme taga AA-st, KK-st, JJ-st ja saame spliti AK-ga. Ainuke käsi mida me võidame on QQ.
                      AK-ga lähmegi ju A-d või K-d hittima ning kui selle hitime (sellise venna vastu), siis võidame harva.

                      Parem mingu see 0.85$, sest kui kaotame siis suurelt ning kui split siis maksame raket ka rohkem kui 0.85$
                      Last edited by k2snakalle; 09.03.10, 18:31.

                      Comment

                      • janek174
                        Vana Tegija
                        • Mar 2009
                        • 1078

                        #12
                        Re: NL25 3bet pot, TPTK- vastane shoveb.

                        Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                        PF ei saa ju AK 3beti peale foldida, positsioonis ka veel.
                        Ise olin ka varem selliste olukordadega pidevalt hädas. Ega ei teagi siiani kuidas kõige õigem oleks, ja kuna ei tea/ei oska, siis on lihtsam foldida juba preflop. Sellise niti vastu teeks seda kindlasti. Ei näe küll praegu, et me siin midagi biidiksime, split on ainuke lootus.

                        Comment

                        • 2ssapaar
                          Õpihimuline Mängur
                          • Nov 2008
                          • 423

                          #13
                          Re: NL25 3bet pot, TPTK- vastane shoveb.

                          Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                          PF ei saa ju AK 3beti peale foldida, positsioonis ka veel.
                          pokerstove ütles et preflop on meil selle range (QQ+; AK) vastu 39% equitit. st et callides paneme me underdogidena raha sisse. Pluss veel AKo on selles olukorras üks ebamugavamaid käsi kuna võime olla domineeritud AA ja KK poolt. (halvad reverse implied oddsid).

                          Comment

                          Working...