KK-ga mäng

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Hullapple
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2009
    • 364

    #1

    KK-ga mäng

    Vastane on : 230 käe põhjal 31/10/11
    Kuidas on hero liin, kas oleks pidanud midagi teisiti tegema?

    Boss Media (IPN) No-Limit Hold'em, $0.20 BB (10 handed) - BossMedia Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    BB ($13.80)
    Hero (MP2) ($21.10)
    CO ($20.05)
    Button ($64.85)
    SB ($11.50)
    UTG ($23.22)
    UTG+1 ($16.85)
    UTG+2 ($20)
    MP1 ($14.15)
    MP3 ($20.15)

    Preflop: Hero is MP2 with K, K
    UTG calls $0.20, UTG+1 calls $0.20, 2 folds, Hero bets $1.20, MP3 raises $2.80, 6 folds, Hero calls $1.60

    Flop: ($6.30) 8, 8, 4 (2 players)
    Hero checks, MP3 bets $3.20, Hero raises $12.72, Hero calls $0

    Turn: ($22.22) 2 (2 players)

    River: ($22.22) J (2 players)

    Total pot: $22.22 | Rake: $2.05

    Results below:
    Hero didn't show K, K (nothing).
    MP3 had A, A (two pair, Aces and eights).
    Outcome: MP3 won $38.95
  • 2ssapaar
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2008
    • 423

    #2
    Re: KK-ga mäng

    preflop calli asemel teeks 4-beti

    Comment

    • noname
      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
      • Oct 2009
      • 2366

      #3
      Re: KK-ga mäng

      Villian 31/10/11,Kus 11 on pfr 3bet?

      Comment

      • flipmachine
        Pokkerihai
        • Jul 2009
        • 1857

        #4
        Re: KK-ga mäng

        ei ole siin käes pääsu. Kui sa ka kardad suure hirmuga,et tal AK ja A tuleb just sinu jaoks alati floppi ,siis võid callida pf , muidu 4bet ja võimalusel pf rahad sisse. Täiesti standard.

        Comment

        • oitarvi
          Vana Tegija
          • Jan 2009
          • 1231

          #5
          Re: KK-ga mäng

          Standard cooler lihtsalt. Preflop ilmselt oleks shovenud.

          Comment

          • Hullapple
            Õpihimuline Mängur
            • Aug 2009
            • 364

            #6
            Re: KK-ga mäng

            Algselt postitas noname Vaata postitust
            Villian 31/10/11,Kus 11 on pfr 3bet?
            11 on siin aggro faktor.
            pfr 3bet on 11,1

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #7
              Re: KK-ga mäng

              standard k2si. lõpptulemus nii ehk naa sama, vahe tpole kuidas m2ngid
              see kas 4betida v callida 3bet ei ole siin nyyd nii oluline
              pigem ise calliks ka kuna siuke mõnus fish .. 4b epale võib ta 77+ pocketid vms muckida

              Comment

              • Dogers
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2500

                #8
                Re: KK-ga mäng

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                standard k2si. lõpptulemus nii ehk naa sama, vahe tpole kuidas m2ngid
                see kas 4betida v callida 3bet ei ole siin nyyd nii oluline
                pigem ise calliks ka kuna siuke mõnus fish .. 4b epale võib ta 77+ pocketid vms muckida
                Kuna AK on tüüpiline 3bet käsi, siis 3bet KK-ga callida on minuarust vale, äss flopis, mis edasi? JQA flopil pead insta foldima ju, kuid 4bettides saad prolly AK-lt ka raha sisse, flopil AK ei maksa enam.

                Comment

                • noname
                  Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                  • Oct 2009
                  • 2366

                  #9
                  Re: KK-ga mäng

                  Algselt postitas Hullapple Vaata postitust
                  11 on siin aggro faktor.
                  pfr 3bet on 11,1
                  Kui 3bet on 11,1,siis teeks mõtlemattagi 4beti pfr!

                  Comment

                  • Hullapple
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2009
                    • 364

                    #10
                    Re: KK-ga mäng

                    Ei 4bettinud kuna see 3bet tundus väga kahtlaselt väike 2,3x põhimõtteliselt. Floppi läksingi plaaniga vaatama et kui A ei tule siis shove, vastasel juhul oleksin foldinud.

                    Aga jah, läks nii nagu läks. Tänud kõigile kommenteerimast!

                    Comment

                    • HU grinder
                      Vana Tegija
                      • Feb 2010
                      • 1002

                      #11
                      Re: KK-ga mäng

                      PF call hoiab ka QQ sees, aga kuna vastane on selline ljoha, siis obv shoveb ta ka QQ PF

                      Comment

                      • noname
                        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                        • Oct 2009
                        • 2366

                        #12
                        Re: KK-ga mäng

                        Algselt postitas Dogers Vaata postitust
                        Kuna AK on tüüpiline 3bet käsi, siis 3bet KK-ga callida on minuarust vale, äss flopis, mis edasi? JQA flopil pead insta foldima ju, kuid 4bettides saad prolly AK-lt ka raha sisse, flopil AK ei maksa enam.
                        Eh.
                        No kui on madal flop,siis easy c/r ju.
                        Antud vend teeb arvatavasti ka QQ 3beti,ehk siin ma teeks 4beti insta.

                        Comment

                        • noname
                          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                          • Oct 2009
                          • 2366

                          #13
                          Re: KK-ga mäng

                          Algselt postitas Hullapple Vaata postitust
                          Ei 4bettinud kuna see 3bet tundus väga kahtlaselt väike 2,3x põhimõtteliselt. Floppi läksingi plaaniga vaatama et kui A ei tule siis shove, vastasel juhul oleksin foldinud.

                          Aga jah, läks nii nagu läks. Tänud kõigile kommenteerimast!
                          Ma ei annaks vennale eriti respecti,kui tal 3bet nii suur on.
                          Siin oleks tal vabalt QQ võinud olla ja A high flopil võib ta vabalt ka cbeti teha ja sa paned kohe putku,kuigi oled ees:)

                          Parandage,kui valetan!

                          Comment

                          • k2snakalle
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2545

                            #14
                            Re: KK-ga mäng

                            Nagu öeldud, siis PF 4bet otsa. Ei tasu sellise venna vastu endale elu flopis raskeks tegema hakata.
                            Minu arust KK-ga võib 3beti callida IP mingi nitisema venna vastu. AA ka OOP.

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #15
                              Re: KK-ga mäng

                              Algselt postitas noname Vaata postitust
                              Ma ei annaks vennale eriti respecti,kui tal 3bet nii suur on.
                              Siin oleks tal vabalt QQ võinud olla ja A high flopil võib ta vabalt ka cbeti teha ja sa paned kohe putku,kuigi oled ees:)

                              Parandage,kui valetan!
                              See 3bet on täitsa ebaoluline, sest 11,1% on sama, mis 1/9-st. Sellest me saame järeldada, et tal on 230 käe põhjal olnud 9 võimalust 3betida ja ühel korral ta seda ka tegi.
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              Working...