NL25 isoleeritud multilimpcallitud TPTK

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #1

    NL25 isoleeritud multilimpcallitud TPTK

    vastased on kõik vähemal või rohkemal määral fishid. on sellises spotis õige liin bet/call võimalik fishi all-in? see minraise oli muidugi fantastiline tema poolt.

    $0.10/$0.25 No Limit Holdem
    5 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG zbych ($15.15)
    CO Bloemfontein ($25)
    BTN Cool-Ruler1 ($24.10)
    SB Hero ($25.25)
    BB john_manios ($6)

    Pre-Flop: ($0.60, 5 players) Hero is SB Q A
    [Bloemfontein posts $0.25]
    zbych calls $0.25, Bloemfontein checks, Cool-Ruler1 calls $0.25, Hero raises to $2, 1 fold, zbych calls $1.75, Bloemfontein calls $1.75, Cool-Ruler1 calls $1.75

    Flop: 3 Q J ($8.25, 4 players)
    Hero bets $5, 2 folds, Cool-Ruler1 raises to $10, [color=#cc0000][b]Hero ?
  • kardpleier
    Grinder
    • Jul 2009
    • 699

    #2
    Re: NL25 isoleeritud multilimpcallitud TPTK

    tunnen $$$ lõhna . ilmselt asi mu ninas ,aga ma läheks AI

    muidu minraise imelik tõesti. ei tahaks foldida sellise venna vastu ikkagi

    Comment

    • levis
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1557

      #3
      Re: NL25 isoleeritud multilimpcallitud TPTK

      Loogilised käed on 33, QJ või mõni tugevam tõmme, mille vastu oleme maybe veidi taga või üsna coinflip, samas fish võib siin teha minraise ka igasugu kahtlaste tõmmete või muidu imelike kätega nagu KJ jne.jne., milliseid ei julge isegi loetlema hakata Üldiselt muidugi 4way potis TPTK suckib, samas board on huvitav ja preflop üsna karm tõste olnud, raske foldida kui juba sedasi AQo mängida. Ise ma üritan fishi-armee vastu igasugu AQo ja nõrgemate kätega pigem weak-tight stiilis lasta, mida rohkem ruumi postflop lükkeid teha, seda suurem eelis kogemustega mängijal, aga tihti selline jutt-soovitus jätab muidugi kõvasti soovida lol
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Last edited by levis; 08.03.10, 17:53.

      Comment

      • timukasr
        Vana Tegija
        • Nov 2008
        • 1099

        #4
        Re: NL25 isoleeritud multilimpcallitud TPTK

        Nii suur multiway pot, et ise leiaks siin suht lihtsa foldi, vastasel kipub siin olema 33 või mingi 2 paari. Drawd on ka loomulikult võimalik, aga ma pigem foldiks.

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #5
          Re: NL25 isoleeritud multilimpcallitud TPTK

          tänud arutelu eest!
          ise timebankisin pmst lõpuni ja shovesin. vastane insta callis 66-ga. mul oli nagu wtf!!!

          Comment

          • totaldonk
            Grinder
            • Dec 2009
            • 914

            #6
            Re: NL25 isoleeritud multilimpcallitud TPTK

            Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
            tänud arutelu eest!
            ise timebankisin pmst lõpuni ja shovesin. vastane insta callis 66-ga. mul oli nagu wtf!!!
            räimed

            Comment

            • Jennifer
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1503

              #7
              Re: NL25 isoleeritud multilimpcallitud TPTK

              kõll kõll :D

              Comment

              Working...