NL25 3betted pot, overpair-flopis minraise.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #1

    NL25 3betted pot, overpair-flopis minraise.

    Vastane 42/11/1.4 101kätt. 3betted pottides ma tavaliselt üle poole poti ei pane, siin vist oleks pidanud rohkem lükkama?

    Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 572195
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    UTG+1: $25.10
    MP: $6.30
    Hero (CO): $25.00
    BTN: $5.50
    SB: $12.00
    BB: $24.60
    UTG: $6.90

    Pre Flop: ($0.35) Hero is CO with J J
    1 fold, UTG+1 raises to $1.25, 1 fold, Hero raises to $3.75, 3 folds, UTG+1 calls $2.50

    Flop: ($7.85) 7 8 9 (2 players)
    UTG+1 checks, Hero bets $4, UTG+1 raises to $8 Hero??
  • levis
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1557

    #2
    Re: NL25 3betted pot, overpair-flopis minraise.

    Ma mõtleks 6 outi, pole paha ja pärast pole enam raha.
    Vähemasti call tundub küll halb, sest sellega ikka pot commitib ennast igati, parem ikka fold või lükata sisse, võime isegi ees olla ja pisike FE võib-olla kah. Mis seal võiduks vaja, mingi 35%ti?, seti vastu saame 21, QQ+ vastu 23...pole hullu, pole hullu... - näib, et vastane ei taha, et me foldiks, see küll hea märk siin pole, aga hulle on igasuguseid...

    Statside järgi tundub ikka fish ja 5bb tõste fishilt vist QQ+ ei kipu eriti tihti olema, seda veel juhul kui ta pelgelt callib 3betile. Ehk siis jõulise avangu peale ei usu sellist trikitamist QQ+ kätega.
    JTs on vist tema statside kohta veidi loose, et teha siin PFR+3bet call, aga kindel päris ei saa olla... või ei, tegelt vist isegi vabalt võib olla kah JTs. Või isegi 2 paari, mille vastu saame vist õiged oddsid nuppe lükata.
    Üldiselt tema 5bb avangu peale lükkaks kuhugi 4.75$ peale - avaldab vähe enam survet.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • dabljuu
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 494

      #3
      Re: NL25 3betted pot, overpair-flopis minraise.

      5 bb utg-lt...ma calliks jaskadega ja no set - no bet liini peale orienteerunud.

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #4
        Re: NL25 3betted pot, overpair-flopis minraise.

        Algselt postitas dabljuu Vaata postitust
        5 bb utg-lt...ma calliks jaskadega ja no set - no bet liini peale orienteerunud.
        Kui tegu oleks regulariga, siis küll. Fishi vastu ju võtame ikka valuet JJ+ga.
        Tahad öelda, et fishi utg 5bbtõste peale teeksid QQ-ga sama liini?
        Kui ei, siis mida teeksid QQ-ga antud käes

        Comment

        • dabljuu
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 494

          #5
          Re: NL25 3betted pot, overpair-flopis minraise.

          Mis ta kogu aeg pani 5bb-d oma tõste suuruseks?

          QQ on juba mõistlikum käsi, sellega mängiks nagu sa aretasid praegu aga check raisi peale foldin.


          Edit:
          Tähendab, teoorias on villiani check-raise kõva sõna aga praktikas on nupud keskel vist endalgi
          Last edited by dabljuu; 06.03.10, 10:00.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: NL25 3betted pot, overpair-flopis minraise.

            ma shoven

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #7
              Re: NL25 3betted pot, overpair-flopis minraise.

              ehk siis shove>fold>call

              Comment

              • -andres-
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4546

                #8
                Re: NL25 3betted pot, overpair-flopis minraise.

                Selle vastase vastu küll.

                Comment

                Working...