[NL100] Kuidas mängime setti?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1

    [NL100] Kuidas mängime setti?

    info vastase kohta:
    f to cb 25%, oleks veel midagi vaa teada`?
    Hero mäng on standard?


    Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 571628
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    BTN: $100.00
    SB: $100.50
    BB: $54.50
    Hero (UTG): $100.50
    MP: $64.60
    CO: $101.00

    Pre Flop: ($1.50) Hero is UTG with 4 4
    Hero raises to $4, 1 fold, CO calls $4, 3 folds

    Flop: ($9.50) 4 J 6 (2 players)
    Hero bets $6, CO raises to $15,
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: [NL100] Kuidas mängime setti?

    Ära trolli palun.

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #3
      Re: [NL100] Kuidas mängime setti?

      Standard.

      Comment

      Working...