200NL: Käe kontroll - kas mängiksite samuti?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    200NL: Käe kontroll - kas mängiksite samuti?

    UTG+1 on regular, BB fish. Kuna mul backdoor mastitõmme + gutter ning flop suht kuiv siis tegin cbeti. Küsimus ongi, et kas Te ka cbetiks siin?

    Cake Poker $200.00 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 565691
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    UTG: $241.40
    UTG+1: $197.00
    MP1: $188.00
    Hero (MP2): $219.65
    CO: $478.00
    BTN: $190.20
    SB: $80.00
    BB: $181.45

    Pre Flop: ($3.00) Hero is MP2 with T 8
    1 fold, UTG+1 raises to $7, 1 fold, Hero raises to $18, 3 folds, BB calls $16, UTG+1 calls $11

    Flop: ($55.00) A 9 6 (3 players)
    BB checks, UTG+1 checks, Hero bets $28.00, BB raises to $56, UTG+1 folds, Hero folds

    Final Pot: $111.00
    BB wins $108.00
    (Rake: $3.00)
  • nalg
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2010
    • 489

    #2
    Re: 200NL: Käe kontroll - kas mängiksite samuti?

    Nii kõrge limiidi mängust ei tea suurt midagi, aga kui esmapilgul öelda, siis flopil check-call, kui turnil poti või 7 ära ei tule siis fold. Loodan et fishi nüüd läbi ei sõimata.

    Comment

    • McFoldberg
      Grinder
      • Nov 2008
      • 731

      #3
      Re: 200NL: Käe kontroll - kas mängiksite samuti?

      3bet on debatable imo, aga jah, see selleks.
      Mind häirib BB cold call 3betile, fishide range sellisel juhul imo sageli just mingi AJ vms käsi, sest pildikaarte ei saa foldida. Kindlasti pole AJ+ ainus osa ta rangest, raudselt on palju paare ja muid broadway käsi ka, kuid regi 3beti calling ranges võib ka olla igast kõrgemad A käed minu arvates. Ja kuna fishid ei ole siin spotis tihti nõus ka TT foldima (ja sa ei plaani ju 3beted potis fishi multi street bluffima hakata), siis ma ilmselt checkiks järgi, sest ma ei usu, et meie cbet succes väga kõrge siin flopil on. Muidugi ta ei peagi väga kõrge olema, et 1/2 cbeti õigustada, aga jah, imho ck back , hit gutshot and ATM.

      Comment

      • mcbethk
        Bännitud
        • Oct 2008
        • 687

        #4
        Re: 200NL: Käe kontroll - kas mängiksite samuti?

        Suht close imo, tegemine, kui ka tegemata jätmine on mõlemad fain minu arvates. Fishi range on lai ning prolly muckib enamus oma crapist ära. Reg hitib seda boardi üsna harva niiet ma arvan, et cbet tegemine on +EV kuid siiski margninaalne.

        Comment

        • 2ssapaar
          Õpihimuline Mängur
          • Nov 2008
          • 423

          #5
          Re: 200NL: Käe kontroll - kas mängiksite samuti?

          flopi Cbet on ok minu meelest

          aga sellise käega ma ei 3-betiks preflop neverever ning veel nii väike 3-bet...

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: 200NL: Käe kontroll - kas mängiksite samuti?

            3bet size on 100% fine.

            Comment

            • Keiss
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1592

              #7
              Re: 200NL: Käe kontroll - kas mängiksite samuti?

              Ma olen antud kätt erinevat moodi mänginud kuna see on mu lemmikkäsi nimelt :)

              Kuna fish kaasa ronis siis checkiks läbi obv. Kui turnis ikka checkivad siis olenemata turni kaardist panustaks korralikult. PF calliks või teeks veidi suurema reraise, et jääks regiga HU-sse. Kuigi see mõttekäik võib olla vale, sest fish tahab oma A9s-ga hittida ja ikkagi ei foldiks ilmselt.
              Last edited by Keiss; 03.03.10, 02:46.

              Comment

              Working...