KK mõte sai otsa

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rahapada
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1178

    #1

    KK mõte sai otsa

    Vastas näis olevat mingi suvaline agrodonk, aga tema flopi panus tekitas kahtluse, veel kahtlasem oli raise'i call, ja mul sai mõte otsa...

    statsid tema kohta: 37/13/5,3 ... 3bet 12, fold to 3bet, n/a... agro tänavatega, flopist 12, turn river inf... mul jooksis juhe kokku


    No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP2 ($30.45)
    MP3 ($50.35)
    mitte uskuda tahtja (CO) ($54.90)
    Button ($25)
    SB ($25)
    BB ($25)
    UTG ($25.35)
    UTG+1 ($13.40)
    MP1 ($36.50)

    Preflop: mitte uskuda tahtja is CO with K, K
    2 folds, MP1 calls $0.25, 2 folds, mitte uskuda tahtja bets $1.25, 3 folds, MP1 calls $1

    Flop: ($2.85) 10, 6, 8 (2 players)
    MP1 bets $1, mitte uskuda tahtja raises $3.75, MP1 calls $2.75

    Turn: ($10.35) 6 (2 players)
    MP1 bets $31.50 (All-In), mitte uskuda tahtja
  • dabljuu
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 494

    #2
    Re: KK mõte sai otsa

    Mis tugevusega käsi villu on varem ette näidanud showdownil, mul oleneb sellest callimine. Kas shoves pidevalt või ainult see käsi?

    Samas sa nüüd tõid enda mõtted välja, vbla tõesti kahtlane aga enamus ajast snapcall mul.
    Last edited by dabljuu; 01.03.10, 09:21.

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #3
      Re: KK mõte sai otsa

      100BB deep oleks vast easy snap tema vastu. ta limp call ranges on nii palju käsi, et ma ei suudaks ka deep olles siin vist foldida. tal võib olla siin nii flopatud rida, 6x käed kui ka TJ,TQ,TK,TA koos mastiostuga. meeletu range :)

      Comment

      • Rahapada
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1178

        #4
        Re: KK mõte sai otsa

        see tegigi asja segaseks, ei talle ennist meeldisid mastikaardid, nendega sai ta nii vägeva stacki kokku...

        nt call pf 3bet A9s ... jms jamps... sellepärast jäingi mõtlema, et krt, ma ei suuda välja mõelda, mis toimub :D

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: KK mõte sai otsa

          Mitu kätt vastase kohta on? Üldiselt ma annan overshovedele respekti aga kui vastase AF on tõesti nii suur ja vastase kohta 100+ kätt siis usaldan ta agressiivsust ja callin ta maha.

          PS! Statistikat ära üldse anna või pane korrektne statistika ning samuti võiks pealkirjas olla limiit.

          Comment

          • Rahapada
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1178

            #6
            Re: KK mõte sai otsa

            limiidi unustasin panna
            käsi oli 56, noh, mis tegigi asja kehvaks (ps. arvasin, et panin käte arvu ka sisse)

            Comment

            • InternetiPervert

              #7
              Re: KK mõte sai otsa

              Kui sa callisid, siis tahaks ilgelt tulemust näha, kui oma küsimusele vastuse oled saand. Ise siin ei oska foldida aga eks ma paras donk ise ka. Kardaksin 88 ja TT aga samas ootaksin selliselt vastaselt selliste kätega PF reisi ja samas eeldaks, et selline vastane väga ei usu sind a la paneb sind AK vms peale, sest alustades olin mina u. sarnane mängija. Üldkokkuvõttes ajaks see mind ka lühisesse ning hetkel pole kõige kainem ja seega vb lisaks sellele, et algaja, veel vähem adekvaatne.

              Comment

              • Rahapada
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1178

                #8
                Re: KK mõte sai otsa

                ei, viskasin

                Comment

                • Keiss
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1592

                  #9
                  Re: KK mõte sai otsa

                  nupud.
                  pigem on tal T8 või erinevad drawd+pair jms

                  Comment

                  Working...