NL10 AJ

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • H2O
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2008
    • 362

    #1

    NL10 AJ

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    888
    8 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG 1059nim ($9.94)
    UTG+1 orfeo15 ($9.68)
    MP1 3sc3pt1c0 ($10.77)
    MP2 Newbn ($13.58)
    CO 92ritchi ($1.88)
    BTN nibor1985 ($11.20)
    SB Pouchaman ($14.61)
    BB Hero ($17.67)

    Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Hero is BB :J : :A :
    6 folds, Pouchaman raises to $0.20, Hero raises to $0.70, Pouchaman calls $0.50

    Flop: :K : :5 : :A : ($1.40, 2 players)
    Pouchaman bets $0.70, Hero calls $0.70

    Turn: :6 : ($2.80, 2 players)
    Pouchaman checks, Hero bets $1.50, Pouchaman calls $1.50

    River: :6 : ($5.80, 2 players)
    Pouchaman bets $5.80 HERO? ? ?

    KUIDAS TEIE MÄNGIKSITE? RIVER CALL? VASTASE STATSID VIP 35 PR 11 AF 1.75
    Last edited by H2O; 26.02.10, 01:05.
  • Strateeg
    Õpihimuline Mängur
    • Jul 2009
    • 303

    #2
    Re: NL10 AJ

    Ma ei 3betiks pre, kõik halvemad käed foldivad ja paremad callivad (minraise on muidugi vastasest sõltuva tähendusega). As played checkis turni järgi pot controli eesmärgil, riveri foldiks antud käes, ei näe väga mida sa biidid siin peale suvalise Ax.

    Comment

    • H2O
      Õpihimuline Mängur
      • Nov 2008
      • 362

      #3
      Re: NL10 AJ

      Algselt postitas Strateeg Vaata postitust
      Ma ei 3betiks pre, kõik halvemad käed foldivad ja paremad callivad (minraise on muidugi vastasest sõltuva tähendusega). As played checkis turni järgi pot controli eesmärgil, riveri foldiks antud käes, ei näe väga mida sa biidid siin peale suvalise Ax.
      Suvaline Ax läheks läheks ju jagamisele pot, sest minu kicker muutub Kingiks

      Comment

      • dabljuu
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 494

        #4
        Re: NL10 AJ

        flopist villiani donkamisele vastuseks oleks 2,25 okei?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: NL10 AJ

          Ma AJ-ga preflop calliks, sest ma ei taha nii suurt kätt bluffiks pöörata. S.t. ma ei tea mida teha, kui vastane 4betib :(

          Riveris callid spliti peale, ülejäänud ajast oled kutu. Raske math aga ma vist foldiks.

          Comment

          • Strateeg
            Õpihimuline Mängur
            • Jul 2009
            • 303

            #6
            Re: NL10 AJ

            Algselt postitas H2O Vaata postitust
            Suvaline Ax läheks läheks ju jagamisele pot, sest minu kicker muutub Kingiks
            Sorry ei pannud tähele et laud paardus, aga asja essence jääb sisult samaks. Selle käega ei ole mõtet potti suureks ajada.

            Comment

            • Konso
              Grinder
              • Nov 2009
              • 936

              #7
              Re: NL10 AJ

              Ma vist calliks isegi maha selle aga ei tea, kas see üige liigutus oleks.

              Comment

              • H2O
                Õpihimuline Mängur
                • Nov 2008
                • 362

                #8
                Re: NL10 AJ

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Ma AJ-ga preflop calliks, sest ma ei taha nii suurt kätt bluffiks pöörata. S.t. ma ei tea mida teha, kui vastane 4betib :(

                Riveris callid spliti peale, ülejäänud ajast oled kutu. Raske math aga ma vist foldiks.
                Järgisin sinu NL10 tabelit sellest ka raise :D.

                Comment

                • M6niste
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2009
                  • 345

                  #9
                  Re: NL10 AJ

                  Kas poleks mõtet proovida juba flopis poti maha saada korraliku raisega? Ja pärast järgi checkida kui vastane callib?

                  Comment

                  • ment52
                    Politseidokumendiga kusjuures!
                    • Oct 2008
                    • 1270

                    #10
                    Re: NL10 AJ

                    Tundub suht easy fold. Vastase liin on nii obvious, blockingbet mastitõmbe flopates, c/c kui see ei parane ja donkpot hittides. Splitist paremat siin loota tõesti pole ja ma olen kindel et siin on tal piisavalt tihti mast/55/ak et see oleks fold (kuna callides peab sul õigus olema 2/3 ajast kui mu loogika mööda ei pane).

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #11
                      Re: NL10 AJ

                      Algselt postitas H2O Vaata postitust
                      Järgisin sinu NL10 tabelit sellest ka raise :D.
                      Väga huvitaks, et kus ta tabelis see toodud on?

                      Comment

                      • H2O
                        Õpihimuline Mängur
                        • Nov 2008
                        • 362

                        #12
                        Re: NL10 AJ

                        Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                        Väga huvitaks, et kus ta tabelis see toodud on?
                        Õigus panin ise vähe mööda, aga se minbet kutsus kuidagi re-raisema ma ei tea miks :S. vaatasin seda, et ees 1 limp siis BB 77+, AJ+ raise.

                        Comment

                        • Allanaator13
                          FPP Pro
                          • Sep 2009
                          • 285

                          #13
                          Re: NL10 AJ

                          Flopil reraise. Kuna riveril tuli flush mida tundus, et ta ootas siis check/fold. Parimal juhul split.

                          Comment

                          Working...