NL25 SB vs BB

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #1

    NL25 SB vs BB

    Villian on reg, kellele meeldib BB-l olles 3-bettida (3 bet BB-l 13%) ning enamus floppe floatida (fold vs cbet 22%).
    On HERO liin sellise boardiga OK või tuleks juba flopis check raisida sellist tüüpi?


    $0.10/$0.25 No Limit Holdem
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG THE SHR0G ($25.35)
    UTG+1 neekmon ($25)
    MP1 Filasse ($25)
    MP2 illen4 ($25)
    MP3 sydneylove ($25.35)
    CO 1986TheNuts ($37.50)
    BTN THE BODY7 ($24.10)
    SB Hero ($26.15)
    BB BobStal ($25.35)

    Pre-Flop: ($0.35, 9 players) Hero is SB J A
    7 folds, Hero raises to $1, BobStal calls $0.75

    Flop: 8 3 5 ($2, 2 players)
    Hero bets $1.50, BobStal calls $1.50

    Turn: 3 ($5, 2 players)
    Hero checks, BobStal bets $2.50, Hero raises to $6.75
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: NL25 SB vs BB

    Üldiselt ma arvan, et see on väga hea nii sellise tolguse vastu mängida. Kolmikut/QQ tal tõenäoliselt ei ole (turni 3 vähendas seda võimalust) ja seega sul vähemalt on 9 masti outi + ülekaartide oudid.

    Comment

    • Kotkas1000
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 2305

      #3
      Re: NL25 SB vs BB

      Aga mis siis teha, kui ta 4-betib omakorda? Drawga AI minna on vist lollus siin? Mina betin drawdega turni ka üldjuhul ja kui saan näiteks potsize raise siis fold.

      Comment

      • masterpuppet
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2094

        #4
        Re: NL25 SB vs BB

        Muidu fine, aga kas turni check-raise ei peaks paar pügalat suurem olema?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: NL25 SB vs BB

          Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
          Aga mis siis teha, kui ta 4-betib omakorda? Drawga AI minna on vist lollus siin? Mina betin drawdega turni ka üldjuhul ja kui saan näiteks potsize raise siis fold.
          Ta 3betib, mitte ei 4beti ja siis stack off.

          Comment

          • elixs
            Julm Donk
            • Nov 2008
            • 67

            #6
            Re: NL25 SB vs BB

            Sellise regi vastu mängiks väga agressiivselt(kui mul on value käsi) BVB, kuna üldjuhul mõtleb ta, et see on BVB ning sul võib ükskõik mis olla. Ehk flop raise, kui ta calliks siis ck-calliks turni(ei tea kui optimaalne see on). Riveril vastavalt käele valuebettiks v ck. Samas kui flop ck-r teha ja turn ck-c siis on väga obvious mis sul käes on ning riveril on raske valuet saada. Ehk ma hoopis teeksin flopis cbeti. Turni teeksin veel ühe beti.

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #7
              Re: NL25 SB vs BB

              uhhhhh......mis sa nüüd siis teeksid?

              Comment

              • Konso
                Grinder
                • Nov 2009
                • 936

                #8
                Re: NL25 SB vs BB

                irw, tundub, et ta betiks kusagil

                Comment

                • elixs
                  Julm Donk
                  • Nov 2008
                  • 67

                  #9
                  Re: NL25 SB vs BB

                  Algselt postitas Konso Vaata postitust
                  irw, tundub, et ta betiks kusagil
                  teeks c-beti ja leadiks ka turni

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #10
                    Re: NL25 SB vs BB

                    nüüd arusaadav.

                    Comment

                    • masterpuppet
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2094

                      #11
                      Re: NL25 SB vs BB

                      Hea artikkel antud käe kontekstis.
                      http://forumserver.twoplustwo.com/78...sition-717745/

                      Comment

                      Working...