I'm a gambler @ nl20 :)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Marek K.
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1477

    #1

    I'm a gambler @ nl20 :)

    http://weaktight.com/523030 - selline käsi siis välja pakkuda. :):)

    Tegelikult mul ei olnud isegi kahju, et ma antud poti kaotasin, see oli lihtsalt nii fun! =)
  • kivisaba
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2514

    #2
    Re: I'm a gambler @ nl20 :)

    selle jaoks on nutuse novembri teema siia alafoorumisse siiski ikka tõsised käed

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: I'm a gambler @ nl20 :)

      Teema lukus, järgmine kord järgi kivisaba juhiseid!

      Comment

      Working...