NL10 TPTK mida teha calling stationi vastu riveril?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ämmapets
    Jube Noob
    • Oct 2009
    • 171

    #1

    NL10 TPTK mida teha calling stationi vastu riveril?

    Vastane siis 58/27/ agg factor 3.1. Calling station põhimõtteliselt.
    Mida teha riveril? Mis käe peale teda panna? Minu enda poolt oli veidi vilets muuv see, et nii varajaselt positsioonist AJ üldse mängisin.

    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    Hero (UTG+1) ($10)
    MP1 ($8.90)
    MP2 ($1.72)
    CO ($12.55)
    Button ($9.66)
    SB ($2.25)
    BB ($17.07)
    UTG ($4.30)

    Preflop: Hero is UTG+1 with A, J
    1 fold, Hero bets $0.40, 2 folds, CO calls $0.40, 1 fold, SB calls $0.35, 1 fold

    Flop: ($1.30) J, 3, 9 (3 players)
    SB checks, Hero bets $1, CO calls $1, 1 fold

    Turn: ($3.30) 9 (2 players)
    Hero bets $2, CO calls $2

    River: ($7.30) Q (2 players)
    Hero
  • ingu
    Bännitud
    • Jan 2010
    • 1283

    #2
    Re: NL10 TPTK mida teha calling stationi vastu riveril?

    Üpriski raske olukord tal võis vabalt olla flushdraw, samas võis vabalt mängida ka Jx niikaugele kaasa. (5min mõtlemisaega minupoolt) ja ei oskagi midagi öelda mida teha. Teen selle posti hetkel siia, et mitte seda teemat ära kaotada.

    EDIT: Ehk checkiks riveri ja kui vastane teeb kuni 3 $ beti, siis calliks maha.
    Last edited by ingu; 22.02.10, 14:26.

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #3
      Re: NL10 TPTK mida teha calling stationi vastu riveril?

      valubet 4$

      calling stat c siin JT,J3,J2,TT,44,A3 jne.
      kui sina c siis ta võib valuebet või bluffida ~5$ mida ei saa callida.

      nii et b/f on parim line.
      Last edited by variatsioon; 22.02.10, 14:28.

      Comment

      • McFoldberg
        Grinder
        • Nov 2008
        • 731

        #4
        Re: NL10 TPTK mida teha calling stationi vastu riveril?

        Definitely bet-fold. 58% range on lihtsalt nii uskumatult lai, ma poleks üllatunud kui ta calliks su 88/TT-ga isegi ära siin. Rääkimata siis Jx-st. Halvema käega ta sind ei raisi, küll aga callib. Ehk betime for value ja foldime kui ta raiseb.

        Samas, vaadates stacksizei, siis suht rõve spot. Pot on $7.3 ja meil on alles $6.6... Betides $4, siis vastase shove korral jääb meil alles $2.6 ja pot on ca $18. Ehk $4 bet-foldida oleks vist natuke tarded. Ma usun, et shove for value on isegi mõeldav, arvestades kui suure osa ta rangest suvaline J moodustab. Teine variant on betida maksimum pool poti ja siis foldida shovele, kuigi ega see väga palju parem pole $4-st.

        Ma arvan, et ise mängides sellise massive calling stationi vastu ma shoven seda riverit lihtsalt. Ise ütlesid, et ta on station, kasutame seda informatsiooni siis ära maksimaalselt. Jap, paratamatult clalib ta meid mõnikord mingi QT-ga, aga selle teevad kõik ta tarded callid tasa. Ja shove imo vähem rõve ka kui bet-foldida, saades ülihead oddsid.

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #5
          Re: NL10 TPTK mida teha calling stationi vastu riveril?

          Algselt postitas McFoldberg Vaata postitust
          Definitely bet-fold. 58% range on lihtsalt nii uskumatult lai, ma poleks üllatunud kui ta calliks su 88/TT-ga isegi ära siin. Rääkimata siis Jx-st. Halvema käega ta sind ei raisi, küll aga callib. Ehk betime for value ja foldime kui ta raiseb.

          Samas, vaadates stacksizei, siis suht rõve spot. Pot on $7.3 ja meil on alles $6.6... Betides $4, siis vastase shove korral jääb meil alles $2.6 ja pot on ca $18. Ehk $4 bet-foldida oleks vist natuke tarded. Ma usun, et shove for value on isegi mõeldav, arvestades kui suure osa ta rangest suvaline J moodustab. Teine variant on betida maksimum pool poti ja siis foldida shovele, kuigi ega see väga palju parem pole $4-st.

          Ma arvan, et ise mängides sellise massive calling stationi vastu ma shoven seda riverit lihtsalt. Ise ütlesid, et ta on station, kasutame seda informatsiooni siis ära maksimaalselt. Jap, paratamatult clalib ta meid mõnikord mingi QT-ga, aga selle teevad kõik ta tarded callid tasa. Ja shove imo vähem rõve ka kui bet-foldida, saades ülihead oddsid.
          unustasin stack size vaadata -.-
          b4$/f on jh halb move.

          ei ole NL10 reg nii et ei oska öelda kumb on parem line kas bet3$/f või b4.8$+/c.

          aga arvestades stack size jms oleks ma flopis pannud 1.2$ ja siis turni 3.7$ poti oleks betinud 3.3$ ja riveris oleks siis AI 5.1$ betinud 10.3$ poti.

          aga aspleyd flopis oleksin ikkagi turni betinud 2.8$ et riveris oleks kergem AI minna.

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #6
            Re: NL10 TPTK mida teha calling stationi vastu riveril?

            kuidas 3.1 agg factoriga vend on calling station?
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: NL10 TPTK mida teha calling stationi vastu riveril?

              Ma check-foldiks.

              Comment

              • Keiss
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1592

                #8
                Re: NL10 TPTK mida teha calling stationi vastu riveril?

                Bet 2$ ja fold raise.

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #9
                  Re: NL10 TPTK mida teha calling stationi vastu riveril?

                  Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                  Bet 2$ ja fold raise.
                  imo 2$ bet võib induceda bluffi

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: NL10 TPTK mida teha calling stationi vastu riveril?

                    Kas keegi peale minu nõustub, et check >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> > bet ???

                    Mina siin kas check-calliks või check-foldiks. Bet on liialt thin ja kui betiks siis midagi vähest, mida ma nimetaks blocking betiks.

                    Comment

                    • Keiss
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1592

                      #11
                      Re: NL10 TPTK mida teha calling stationi vastu riveril?

                      Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                      imo 2$ bet võib induceda bluffi
                      seda küll, aga calling station vist väga ei armasta bluffida. Muidugi on check-call hea, eriti agresiivse vastase vastu või kellegi, kelle kohta on note, et missediga riveril blufib. Samas võib oma käe tugevuse teada saamine minna check-calliga kallimaks kui bet/foldiga. Parem käsi teeb riveril suurema beti ehk siis umbes 4$ (võib isegi rohkem) aga samas võib ka callida ainult 2$. Kui raiseb siis väga suure tõenäosusega on tal parem käsi ja me ei pea ju ära vaatama seda. Samuti võib vabalt panna ka veidi üle 2$ ja mis veel on tähtis - beti tegemise kiirus. Insta beti 2$ vms on raske bluffida.
                      Last edited by Keiss; 23.02.10, 05:25.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: NL10 TPTK mida teha calling stationi vastu riveril?

                        Bettides saame valuet ainult sitemalt poisilt, kolmelt või siis 22, 44-88, TT. Isegi viimane station hakkab foldima kõike paare, mis on 66 või alla selle. Seega ma näen, et meie betil on jube-jube vähe valuet ja hoopistükkis hakkame calli saama parematel kätelt, mida on tal päris palju - 8T, QT, QK, Q8. Rääkimata potitõmbest, millel on emand, lambi AQ-ga float või slowplaytud käsi. Seega mina näen, et bettides valuetownime ennast tihedamini, kui vastast.

                        Järgi jääb check.

                        Check-call stationi vastu tundub ka päris vastik, sest ta võib busted FD-ga bluffida (päris paljud stationid drawivad jube passiivselt aga kui riveriks midagi kokku ei saa siis võivad bluffida küll) ja samas võib ka valubettida. Aga ülidselt checkib ta SD value handid (isegi emanda võib järgi checkida) ning betib polariseeritud rangega - bluff või käsi-mis meid biidib. Nüüd jääbki järgi kas check-call või check-fold. Kuna sama argument ,et ridu ja QK võib tal seal olla ja võib bettida + slowplaytud pask siis mina check-foldiks.

                        Comment

                        • Konso
                          Grinder
                          • Nov 2009
                          • 936

                          #13
                          Re: NL10 TPTK mida teha calling stationi vastu riveril?

                          Shoveda jah ei tahaks kuidagi sellise donkey vastu, 2 taala value bet on norm, ma mängin ka nii. Aga tõde võib peituda Ranka jutus

                          Comment

                          • Ämmapets
                            Jube Noob
                            • Oct 2009
                            • 171

                            #14
                            Re: NL10 TPTK mida teha calling stationi vastu riveril?

                            Tänud vastajatele. Ise mõtlesin ka seal, et chekkida on raske, kuna temalt siis järgneks kindlasti bet, millega ma oleks AI anyway, seega bettisin ise ennast AI ja ta näitas A9os. Ja kusjuures täna oli sarnane olukord (board ei olnud paardunud) samasuguse calling stationiga, kes callis oma mid pairiga riverini potisuuruseid bette, riveriks tuli A, mul järgi veel 4 $, pot oli vist 6 vms, igatahes läksin ka AI ja tüüp näitas A5os. Õudne, ei oska selliste tüüpidega midagi peale hakata, iga päev on mõnel donkil õnnepäev.

                            Comment

                            Working...