AA preflop and postflop - 2 küsimust

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • faronel
    FPP Pro
    • Jul 2009
    • 228

    #1

    AA preflop and postflop - 2 küsimust

    Cake Poker NL10 9 mängijat. Ei viitsi kätt konventeerimiseks otsida, toksin sisse. Vastane on unknown villain, hero ja villain full stacks ($10 mõlemal).

    Preflop:
    SB posts $0.05
    BB posts $0.10
    Villain (UTG) raises $0.40
    4 folds
    Hero (CO, hole cards: AA) re-raises $1.20
    3 folds
    Villain re-re-raises $3
    Hero calls $3.

    Flop:
    Dealing flop cards: 248
    Villain bets $7 and is allin.

    Küsimused

    1) Preflopis otsustasin callida, et saada, olles IP, value't selle arvelt, et panin ta premiumi peale ja ootasin bet-raise allin'i. Kas see käik on õige või NL10 tuleb teha 4bet allin sellises olukorras?

    2) Kas flopis saab foldida?
  • HU grinder
    Vana Tegija
    • Feb 2010
    • 1002

    #2
    Re: AA preflop and postflop - 2 küsimust

    Kui su valikutes on ka flopis foldimine, siis 5bet PRE
    Last edited by HU grinder; 20.02.10, 14:30.

    Comment

    • 2ssapaar
      Õpihimuline Mängur
      • Nov 2008
      • 423

      #3
      Re: AA preflop and postflop - 2 küsimust

      1) 5-bet shove pre. Eriti veel siis kui panid ta premiumi peale. Tal võib olla AK või QQ, mida ta sulle igal flopil kinni ei maksa, aga calliks su shove preflop.
      2) ei
      Last edited by 2ssapaar; 20.02.10, 13:00.

      Comment

      • Ämmapets
        Jube Noob
        • Oct 2009
        • 171

        #4
        Re: AA preflop and postflop - 2 küsimust

        Olen ka selliste nitimate mängijate vastu AA-dega nii mänginud, kuna 5beti peale foldiks mõni mees isegi oma KK ära. Kuna flop on soodne ja JJ+ tal ilmselt on, siis calliks ennast insta AI.

        Comment

        • Keiss
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1592

          #5
          Re: AA preflop and postflop - 2 küsimust

          PF igal juhul hea callida. Ta oop paneb cbeti nagunii piisavalt suure ja on committed all-iniks. Ei pea ju pf shovema. Kui tal on näiteks JJ ja hitib seti floppi no mis siis ikka, aga enamus aega läheb ta jackidega siis allini mida ta muidu ei teeks. Flopis foldida? Paremat floppi on raske tahta üldjuhul.

          Comment

          • taipupole
            Lõpuboss
            • Oct 2008
            • 2181

            #6
            Re: AA preflop and postflop - 2 küsimust

            Call on mõnikord hea (kuigi statistika näitab, et 4bet on kasumlikum) ja flop on sinu jaoks parim, mis juhtuda sai.

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #7
              Re: AA preflop and postflop - 2 küsimust

              Mina post flopis foldi enam ei näe. Noh usun, et ta oleks ka preflop allin läinud,kuna tegi su reraisele omakorda reraise. JJ, QQ, KK muud siin väga olla ei saa :D

              Comment

              • ristijeesus
                Klubi Liige
                • Oct 2009
                • 2533

                #8
                Re: AA preflop and postflop - 2 küsimust

                3betti võid positsioonist callida, et saada postflop valuet nõrgematelt kätelt, aga siin said juba 4beti ja pole muud kui nupud sisse. Ja mismõttes nagu foldida? 4bettis sind 88-ga või?

                Comment

                • Rahapada
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1178

                  #9
                  Re: AA preflop and postflop - 2 küsimust

                  Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                  3betti võid positsioonist callida, et saada postflop valuet nõrgematelt kätelt, aga siin said juba 4beti ja pole muud kui nupud sisse. Ja mismõttes nagu foldida? 4bettis sind 88-ga või?
                  +1?

                  Comment

                  • nalg
                    Õpihimuline Mängur
                    • Feb 2010
                    • 489

                    #10
                    Re: AA preflop and postflop - 2 küsimust

                    PF all in. Ei usu, et ta sind kräpiga niisama 4bettis.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #11
                      Re: AA preflop and postflop - 2 küsimust

                      siin pole vaja isegi mõelda, OBV KOHE KIIRELT NPUD SISSE:D

                      Comment

                      • ingu
                        Bännitud
                        • Jan 2010
                        • 1283

                        #12
                        Re: AA preflop and postflop - 2 küsimust

                        Kui ta sulle reraise $3 tegi, miks siis nuppe sisse ei pannud?

                        Comment

                        • k2snakalle
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2545

                          #13
                          Re: AA preflop and postflop - 2 küsimust

                          Algselt postitas ingu Vaata postitust
                          Kui ta sulle reraise $3 tegi, miks siis nuppe sisse ei pannud?
                          Loe kasvõi esimest postitiust ja saad vastuse oma küsimusele.

                          Comment

                          • ingu
                            Bännitud
                            • Jan 2010
                            • 1283

                            #14
                            Re: AA preflop and postflop - 2 küsimust

                            Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                            Loe kasvõi esimest postitiust ja saad vastuse oma küsimusele.
                            Ma lugesin kõiki postitusi, kuid siiski veidike arusaamatu, minuarust oleks all in olnud õige tegu.

                            EDIT: My mistake, sorry, olen väsinud.
                            Last edited by ingu; 22.02.10, 15:35.

                            Comment

                            Working...