NL25 Flopi reraise and....?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tobi
    Jube Noob
    • Dec 2008
    • 149

    #1

    NL25 Flopi reraise and....?

    Üks keeruline olukord tekkis minu jaoks.
    Vastane üsna väheste käte peale (44) jooksnud 25/16 ja post flop agression 11, flopis 78% freq. Tüüp paugutas post flop alati päris korralikult.

    $0.10/$0.25 No Limit Holdem
    FullTiltPoker
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($22.94)
    UTG+1 ($93.22)
    MP1 ($22.24)
    MP2 ($25)
    MP3 ($17.97)
    CO ($17.08)
    BTN ($10)
    SB ($33.22)
    Hero ($25)

    Pre-Flop: ($0.35, 9 players) Hero is BB 8 9
    UTG raises to $0.72, UTG+1 calls $0.72, 2 folds, MP3 calls $0.72, CO calls $0.72, 2 folds, Hero calls $0.47

    Flop: 9 8 10 ($3.70, 5 players)
    Hero bets $2, UTG raises to $5.04, 3 folds, Hero ? ...

    Mida võiks edasi teha? Easy fold?
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: NL25 Flopi reraise and....?

    Raise $11 või ka all-in minna. Aga mulle endale meeldiks check-raise rohkem, sest sul on UTG suhtes väga hea relative position ja nii saad rohkem raha sisse imeda. Ala UTG betib, keegi vahetl callib või UTG checkib ja keegi ründab potti jne.

    Comment

    • masterpuppet
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2094

      #3
      Re: NL25 Flopi reraise and....?

      Täienduseks veel teemalgatajale väike küsimus. Kui sa BB seal family potis callisid, siis mida sa veel hittida tahtsid, kui nüüd ei shipi?

      Obv +1 rankale

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #4
        Re: NL25 Flopi reraise and....?

        Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
        Täienduseks veel teemalgatajale väike küsimus. Kui sa BB seal family potis callisid, siis mida sa veel hittida tahtsid, kui nüüd ei shipi?

        Obv +1 rankale

        rida flopata on alati tore

        Comment

        • masterpuppet
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2094

          #5
          Re: NL25 Flopi reraise and....?

          Kui ainult rida/flushi püüdma minna, siis võiks juba OOP selle käed PF foldida.

          Comment

          • tobi
            Jube Noob
            • Dec 2008
            • 149

            #6
            Re: NL25 Flopi reraise and....?

            ranka nõuande järgi pidanuks seda kätt tõesti mängima flopis - check/raise liiniga ja oleks saanud flopis oma asukoha paremini teada. Antud juhul vaid callisin ja edaspid läks sedasi -

            $0.10/$0.25 No Limit Holdem
            FullTiltPoker
            9 Players
            Hand Conversion Powered by weaktight.com

            Stacks:
            UTG ($22.94)
            UTG+1 ($93.22)
            MP1 ($22.24)
            MP2 ($25)
            MP3 ($17.97)
            CO ($17.08)
            BTN ($10)
            SB ($33.22)
            Hero ($25)

            Pre-Flop: ($0.35, 9 players) Hero is BB 8 9
            UTG raises to $0.72, UTG+1 calls $0.72, 2 folds, MP3 calls $0.72, CO calls $0.72, 2 folds, Hero calls $0.47

            Flop: 9 8 10 ($3.70, 5 players)
            Hero bets $2, UTG raises to $5.04, 3 folds, Hero calls $3.04

            Turn: K ($13.78, 2 players)
            Hero checks, UTG bets $17.18, Hero folds ...

            Arvasin, et pole enam oma kahe paariga eriti heas olukorras ja ei tahtnud all-ini minna.
            Halvasti mängitud : )

            Comment

            • Godspeed_EJ
              Klubi Liige
              • Nov 2009
              • 3049

              #7
              Re: NL25 Flopi reraise and....?

              Miks sa turni kartma hakkasid?

              Comment

              • rrrr
                Grinder
                • Nov 2008
                • 904

                #8
                Re: NL25 Flopi reraise and....?

                UTG oli nit või suva laamendaja? Nit ei openi UTG-lt PF. Ainult TT ehk on hirmsaim, mida flopis karta. Ma arvan, et ta lammutas seal mingi ülepaariga. Oleks flopis shippinud.

                Comment

                • tobi
                  Jube Noob
                  • Dec 2008
                  • 149

                  #9
                  Re: NL25 Flopi reraise and....?

                  Nii hirmsasti ütles sisetunne, et ta hittis raibe rea :/ Aga väga võimalik on jah mingi ülepaar antud juhul.
                  UTG oli selline postflop agro, kuid ta range preflop oli suht suur.
                  Aga jah, selge pilt selle käega olemas ja check raise parim variant.

                  Comment

                  • Keiss
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1592

                    #10
                    Re: NL25 Flopi reraise and....?

                    lol, easy nupu koht. UTG raises QJ-ga või? No kui nii siis reload. Kui on set siis on set, too bad.

                    Comment

                    Working...