NL 10, 55

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • InternetiPervert

    #1

    NL 10, 55

    Callite riveri?

    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Button ($3.20)
    SB ($9.60)
    BB ($10.20)
    UTG ($15.10)
    Hero (UTG+1) ($12.75)
    MP1 ($10.90)
    MP2 ($10.85)
    MP3 ($9.10)
    CO ($9.40)

    Preflop: Hero is UTG+1 with 5, 5
    1 fold, Hero bets $0.40, MP1 calls $0.40, 5 folds, BB calls $0.30

    Flop: ($1.25) 10, 8, 7 (3 players)
    BB checks, Hero checks, MP1 checks

    Turn: ($1.25) 5 (3 players)
    BB checks, Hero bets $1, 1 fold, BB calls $1

    River: ($3.25) Q (2 players)
    BB bets $2.40, Hero ?
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #2
    Re: NL 10, 55

    Mind ka huvitaks, mida targad inimesed sellisest olukorrast arvavad, päris sageli esinev asi ju.

    Ma panin praegu PT3-s tingimused, kus mul on set, flop on two-tone ja riveriks on 3 mastikaarti laual. Graafik näitab väga julma võitu :)

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: NL 10, 55

      Ma isiklikult arvan, et sellistes kohtades õigesti käitumine eristabki suured võitjad väikestest ja ei seepärast ma ei teagi, mis siin on õige.

      Comment

      • zyxxx
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 453

        #4
        Re: NL 10, 55

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Ma isiklikult arvan, et sellistes kohtades õigesti käitumine eristabki suured võitjad väikestest ja ei seepärast ma ei teagi, mis siin on õige.

        Suur juht ja õpetaja, miks nii pessimistlikul toonil?

        Rääkides käest, siis minu kaine mõistus otsiks üles fold nupu, sest liiga palju kordi olen uudishimust maha callinud selles situatsioonis.
        Samas kaine mõistus on fishidel defitsiitne ja ma olen ikka räme fish.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: NL 10, 55

          Kusjuures see fold on selline "Öäk" olukord. Olen ka callinud ja tihti näinud masti, samas miski aeg kindlasti tulnud miski tirilimps bluffipoiss ala JK või hoopis pööranud midagi bluffiks. Anyway 30% ajast peame olema hea, seti ja rea peale ma teda ei pane ning järgi jäävad mast (loogiline), bluff (millega ta bluffib? 9X käed? näiteks A9) või bluffiks pööratud käsi/thin vbet (miski QX käsi). Pure bluffe tundub vähe, QX käsi võib olla aga ka vähe kõige loogilisem on mast. Tundub close värk ja ma arvan, et ma ikkagi calliks maha. Kasvõi tulevase info jaoks.

          Comment

          • taipupole
            Lõpuboss
            • Oct 2008
            • 2181

            #6
            Re: NL 10, 55

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Tundub close värk ja ma arvan, et ma ikkagi calliks maha. Kasvõi tulevase info jaoks.
            NL10 ei saa enam midagi lollimat olla, kui call for information. Ma tõesti ei usu, et saaks. Isegi AA pre shippimine pole lollim või limp raise UTGlt.

            Kuid käsi on call.

            Comment

            • ingu
              Bännitud
              • Jan 2010
              • 1283

              #7
              Re: NL 10, 55

              yees call

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: NL 10, 55

                Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                NL10 ei saa enam midagi lollimat olla, kui call for information. Ma tõesti ei usu, et saaks. Isegi AA pre shippimine pole lollim või limp raise UTGlt.

                Kuid käsi on call.
                Kui foldi ja calli EV on enam-vähem sama siis ma callin. Ma ei räägi siin hero-callimisest info jaoks vms.

                Comment

                • Konso
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 936

                  #9
                  Re: NL 10, 55

                  mina calliks ka maha aga ei tea mis oleks õige :D

                  Comment

                  • Keiss
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1592

                    #10
                    Re: NL 10, 55

                    fold

                    Comment

                    Working...