NL25 - QQ, flopist set, reraised on the turn

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tuul
    Grinder
    • Oct 2008
    • 989

    #1

    NL25 - QQ, flopist set, reraised on the turn

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB ($1.40)
    UTG ($12.20)
    Hero (UTG+1) ($27.55)
    MP1 ($4.40)
    MP2 ($13)
    MP3 ($19.80)
    CO ($28.05)
    Button ($5.15)
    SB ($15.10)

    Preflop: Hero is UTG+1 with Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img]
    1 fold, Hero raises to $0.75, 3 folds, CO calls $0.75, 3 folds

    Flop: ($1.85) A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img], 7[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img], Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img] (2 players)
    Hero bets $1, CO calls $1

    Turn: ($3.85) J[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img] (2 players)
    Hero bets $2.50, CO raises to $6.50, Hero ???

    flopis tegin väikese c-beti, see oli arvatavasti möödalask, aga kas ma sellises olukorras peaksin callima või 3-bet'ima? kas eesmärk peaks olema kõik raha sisse saada?
  • Andr3s
    Julm Donk
    • Nov 2008
    • 65

    #2
    Re: NL25 - QQ, flopist set, reraised on the turn

    1. soovitus: preflop reisi ALATI 4xBB+1x iga limbi kohta, 3x netis on vähe.
    2. soovitus: flopil beti rohkem, ma oleks kuskil 1.40 kanti pannud.

    Turnil ei oskagi nagu midagi öelda, call oleks väga-väga vale, kuid nagu ei
    tahaks foldida ka. Mina lükkaks nupud ja paneks surve tema peale tagasi
    ja jääks lihtsalt oma saatust ootama. Eriti ei tahaks nagu uskuda, et ta
    KT sisse tuli... pigem sai ässale pihta ja turnis hittis ehk kickeri ära.

    Jah, mina lükkaks nupud ja vsjo.

    Comment

    • BuildUp
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2547

      #3
      Re: NL25 - QQ, flopist set, reraised on the turn

      Jah, preflop ikka 1$.

      Flopis 2/3 poti.

      Turni kaarti ei kardaks ning kindlasti oleks eesmärk raha sisse saada. Arvatavasti 3betiks 16$ peale.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: NL25 - QQ, flopist set, reraised on the turn

        arrrrrrrrrrrrrrrr-innnnnnnnnnn

        Ja flopis pane rohkem ning preflopi 3XBB raisel ei ole häda midagi.

        EDIT: Tegelt raise to $16 vist oleks parem.

        Comment

        • Tuul
          Grinder
          • Oct 2008
          • 989

          #5
          Re: NL25 - QQ, flopist set, reraised on the turn

          Ma katsetasin preflop seda strateegiat, et tõstan olenevalt olukorrast, vastastest, käest ja positsioonist, lugesin just sklansky ja milleri raamatust selle kohta.
          Muidu on 3bb mul praegu standard raise, kuna mängin enamuses pot limit laudasid.

          Comment

          • Lutzky
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1829

            #6
            Re: NL25 - QQ, flopist set, reraised on the turn

            kas eesmärk peaks olema kõik raha sisse saada?

            jah!

            L.

            Comment

            • antnx
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3102

              #7
              Re: NL25 - QQ, flopist set, reraised on the turn

              Küsimus:

              Mida me näitame vastasele kui me paneme poti siin flopis?

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #8
                Re: NL25 - QQ, flopist set, reraised on the turn

                Minuarvates see väike bet flopis näitas vastasele, et me olema mastitõmbe peal ja sellest ka reraise turnis. KT ei usu, ta pidi hakkama siis auku rida ostma ja tal ei olnud mingisuguseid oddse seda calli teha. Nupud sisse turnis.

                Comment

                • farik666
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 834

                  #9
                  Re: NL25 - QQ, flopist set, reraised on the turn

                  oli siis KT v?

                  Comment

                  • ok2aa
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 1903

                    #10
                    Re: NL25 - QQ, flopist set, reraised on the turn

                    pane 14.65

                    Comment

                    • Tuul
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 989

                      #11
                      Re: NL25 - QQ, flopist set, reraised on the turn

                      Algselt postitas farik666
                      oli siis KT v?
                      oli

                      Comment

                      • Andr3s
                        Julm Donk
                        • Nov 2008
                        • 65

                        #12
                        Re: NL25 - QQ, flopist set, reraised on the turn

                        Algselt postitas alaska
                        KT ei usu, ta pidi hakkama siis auku rida ostma ja tal ei olnud mingisuguseid oddse seda calli teha.
                        Me räägime siiski NL25st, mind!

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #13
                          Re: NL25 - QQ, flopist set, reraised on the turn

                          Algselt postitas Tuul
                          oli
                          ruutud ma loodan.

                          Comment

                          • Tuul
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 989

                            #14
                            Re: NL25 - QQ, flopist set, reraised on the turn

                            ei,

                            Tuuletallaja shows [Qs, Qh ]
                            dikgazinya shows [Ks, Ts ]
                            dikgazinya wins $52.75 USD from main pot

                            Comment

                            • antnx
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3102

                              #15
                              Re: NL25 - QQ, flopist set, reraised on the turn

                              Jep ega 1.50 oleks õige bet olnud seal kohas

                              Comment

                              Working...