Nl25 bottom set

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #1

    Nl25 bottom set

    ommik,
    Kuna jagelen siin juba 10k kätt nl25-s break-even siis küsimus:


    Kuidas tundub hero liin?

    Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 524821
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    SB: $5.05
    BB: $4.50
    UTG: $5.00
    UTG+1: $24.05
    UTG+2: $22.00
    Hero (MP1): $30.05
    MP2: $28.20 19/3/2 90kätt (supernova)
    CO: $5.00
    BTN: $22.60

    Pre Flop: ($0.35) Hero is MP1 with 4 4
    3 folds, Hero raises to $1, MP2 calls $1, 4 folds

    Flop: ($2.35) 4 8 A (2 players)
    Hero bets $1.75, MP2 raises to $3.50, Hero calls $1.75

    Turn: ($9.35) 3 (2 players)
    Hero checks, MP2 bets $6.75, Hero raises to $25.55 all in, MP2 calls $16.95 all in

    Ise hakkasin mõtlema, et turni c-r tundub nagu liiga tugevana ja mingi AJ+-t me siin actionit ei saa



  • McFoldberg
    Grinder
    • Nov 2008
    • 731

    #2
    Re: Nl25 bottom set

    Imo good, shove võib tunduda blufisemana kui lihtsalt standard ck-raise (imho, võin hästi palju eksida praegu). Villain võib meid vabalt callida AQ+-ga, lisaks veel A8s-ga. Nii, et imo on good.

    Comment

    • ingu
      Bännitud
      • Jan 2010
      • 1283

      #3
      Re: Nl25 bottom set

      Algselt postitas McFoldberg
      Imo good, shove võib tunduda blufisemana kui lihtsalt standard ck-raise (imho, võin hästi palju eksida praegu). Villain võib meid vabalt callida AQ+-ga, lisaks veel A8s-ga. Nii, et imo on good.
      +1

      Comment

      • Rahapada
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1178

        #4
        Re: Nl25 bottom set

        Algselt postitas McFoldberg Vaata postitust
        Imo good, shove võib tunduda blufisemana kui lihtsalt standard ck-raise (imho, võin hästi palju eksida praegu). Villain võib meid vabalt callida AQ+-ga, lisaks veel A8s-ga. Nii, et imo on good.
        jup, tundub sama, oli siis mõte õige?

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #5
          Re: Nl25 bottom set

          ei tea, lendasin seti vastu ( 888)

          Comment

          • timukasr
            Vana Tegija
            • Nov 2008
            • 1099

            #6
            Re: Nl25 bottom set

            Hästi mängitud, standard cooler.

            Comment

            • janek174
              Vana Tegija
              • Mar 2009
              • 1078

              #7
              Re: Nl25 bottom set

              Selliste xx/3 vendade vastu üritan mina küll äärmiselt tagasihoidlikult mängida, kui nad mingitki agressiooni üles näitavad. Sellised nit callingstationid ei hakka never paugutama, kui neil üle keskmise tugevat kätt ei ole. Mingi Ax-ga vaevalt selline vend ise turnist enam väga paugutama hakkab. Aga nagu mulle korduvalt on selgeks tehtud, et setti ei foldita, siis järelikult on kõik õige.

              Üks asi veel, mis paljudes käte analüüsides puudu on ja mis on väga oluline. Millise käe peale paneb antud olukorras vastane sind, kui ta vähegi mõtlev mängija on.

              Comment

              Working...