NL 50 AQ

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • urmo1
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 330

    #1

    NL 50 AQ

    $0.25/$0.50 No Limit Holdem
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG MarishkaG ($50)
    UTG+1 ENDL355MIND ($50)
    MP1 erwanator ($66.20)
    MP2 lari_g06 ($50)
    MP3 OlegKosevoj ($97.55)
    CO Hero ($50)
    BTN checkitdown1 ($26.25)
    SB Spottedbass ($57.05)
    BB P33p3rs ($70.50)

    Pre-Flop: ($0.75, 9 players) Hero is CO Q A
    3 folds, lari_g06 raises to $2, OlegKosevoj calls $2, Hero calls $2, 3 folds

    Flop: 6 7 2 ($6.75, 3 players)
    lari_g06 bets $4.50, OlegKosevoj raises to $9

    lari statid:14/11 100 käe peale
    olegi statsid 50 käe peale:90/20

    Mida te teeksite preflop ja kuidas te selles olukorras flopi mängite ?
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #2
    Re: NL 50 AQ

    call. Outse on ning implied oddsid on laes kuna tundub, et vastane ei foldi. Samas teistpidi võib ta hoo maha tõmmata kui kolmas mastikaart tuleb, niiet mai teagi.

    Comment

    • McFoldberg
      Grinder
      • Nov 2008
      • 731

      #3
      Re: NL 50 AQ

      Pre on standard.

      Flat mulle ei meeldiks, sest meie käsi on suhteliselt obvious sel juhul ja ma ei ütleks, et seetõttu ka implied oddsid laes oleksid. Natuke mures olen MP2-e pärast, et ta 3way cbetib seda flopi, eriti kui teab, et monster station on käes. Aga nii tugevat drawd foldida ma ka ei suuda. Probleem on selles, et kui me flatime ja lari shoveb, peame me anyhow ilmselt callima. Ainus asi, mida flatimisega sel juhul saavutasime oli see, et võtsime endalt igasugusegi fold equity ära. Jap, antud juhul pole meil küll väga palju FE-d, kuid siira sinisilmse unistajana loodan, et natuke seda on, kui me shoveksime.

      Ma ei tea, huvitav käsi. Võib olla olen veidi spewine, aga ma shoven sellises olukorras.

      Comment

      • masterpuppet
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2094

        #4
        Re: NL 50 AQ

        Minuarust oleks antud juhul ka hea MP2 cbet seni 100 käe kohta. Mingi pildi saab, kas ta cbetib iga boardi jne. Aga ma samuti tahaksin siin shoveda.

        Comment

        • Provoker
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 3067

          #5
          Re: NL 50 AQ

          Ma alles küll mikrosõdur aga shovel ma ei näe mõtet sellise stationi vastu kuna herol on siiski draw mitte made hand ning mõlemad vastased on näidanud flopil pigem tugevust kui nõrkust.

          Comment

          • urmo1
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 330

            #6
            Re: NL 50 AQ

            Ma ise arvan,et regular teeb tavalist contibeti ja fishil võib siin ükskõik mida käes olla.
            Ma ei näe küll siin erilist tugevust.

            Comment

            • Provoker
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 3067

              #7
              Re: NL 50 AQ

              Imelik kui regular paneb kahe vastase vastu oop cbeti. Enamasti peab tal sellises kohas miskit olema ning minraise on enamasti 50/50 air või nuts. Ei tohi unustada, et ka dongil võib vahest käsi olla.

              Comment

              • -andres-
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4546

                #8
                Re: NL 50 AQ

                Algselt postitas Provoker
                Ma alles küll mikrosõdur aga shovel ma ei näe mõtet sellise stationi vastu kuna herol on siiski draw mitte made hand ning mõlemad vastased on näidanud flopil pigem tugevust kui nõrkust.
                Nutflushdraw+2overs+3way pot. Ma stoveda ei jõua hetkel, aga meil on equity.

                Comment

                • farik666
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 834

                  #9
                  Re: NL 50 AQ

                  mina squeezeks preflop....

                  Comment

                  • urmo1
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 330

                    #10
                    Re: NL 50 AQ

                    Dongiga tuleb muidugi siin arvestada,aga mina arvan et ta range on siin 7x,67,62,72,66+,masti ja reatõmbed.
                    Equilatoriga läbi võttes selline tulemus(range võib muidugi teistsugune olla,aga mingi üldine pilt peaks selline olema) :


                    Operation completed... 99 000 games processed in 0 seconds.

                    Board: 7c 6h 2h
                    Dead:

                    Equity Win Tie Loss Hand
                    Player 1: 50,079% 50,079% 0,000% 49,921% AhQh
                    Player 2: 49,921% 49,921% 0,000% 50,079% 66+, Ah7h, Kh7h, Qh7h, Jh7h, Th8h, Th7h, 9h8h, 8h7h, 76s, 72s, 54s, 98o, 76o, 72o, 62o, 54o


                    ----------------------------------------

                    Selle järgi vaadates all in tundub siin kasulik,kuid jah regulari käte range pole siin ju.

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #11
                      Re: NL 50 AQ

                      Sellise rangega callib ta ennast all-in? Tõesti?
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • k1ly
                        FPP Pro
                        • Oct 2008
                        • 205

                        #12
                        Re: NL 50 AQ

                        . Call on horrible , sest blankide turnide peale peame me foldima ning made flushe or scarecard A or Q võidetakse samuti kartma hakata . Seega raiskame me oma draw siin tühja ära callides ning longrun kaotame päris pruunilt raha. 20 taala surnud raha potis , sellenimel ma võtaks kinnisilmi flippe vastu or korjaks tasuta maast ülesse.

                        Comment

                        • Fortune
                          IP
                          • Oct 2008
                          • 1396

                          #13
                          Re: NL 50 AQ

                          Algselt postitas urmo1
                          Equity Win Tie Loss Hand
                          Player 1: 50,079% 50,079% 0,000% 49,921% AhQh
                          Player 2: 49,921% 49,921% 0,000% 50,079% 66+, Ah7h, Kh7h, Qh7h, Jh7h, Th8h, Th7h, 9h8h, 8h7h, 76s, 72s, 54s, 98o, 76o, 72o, 62o, 54o
                          sul ärtu ässasid ja mutte pakis topelt ;D?

                          Comment

                          • urmo1
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 330

                            #14
                            Re: NL 50 AQ

                            Algselt postitas Fortune
                            sul ärtu ässasid ja mutte pakis topelt ;D?
                            See jah veits fail :D.
                            Mängisin pokerit samal ajal kui equlatorit kasutasin ja üritasin võimalikult kiirelt teha.

                            Comment

                            • forell
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2009
                              • 350

                              #15
                              Re: NL 50 AQ

                              Algselt postitas k1ly
                              . Call on horrible , sest blankide turnide peale peame me foldima ning made flushe or scarecard A or Q võidetakse samuti kartma hakata . Seega raiskame me oma draw siin tühja ära callides ning longrun kaotame päris pruunilt raha. 20 taala surnud raha potis , sellenimel ma võtaks kinnisilmi flippe vastu or korjaks tasuta maast ülesse.
                              pluss 1

                              A ja shoveda pole ju vaja, overbet tundub liigselt draw moodi. Pigem tõsta mingi 23 peale (siis j22b 25 alles mille mina turnis sisse lykkaks) aga ilmselt saad turnis tasuta kaardi kah kui tahad, positsioon on ju olemas.

                              Comment

                              Working...