NL2 mõned käed.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • IceCold
    Julm Donk
    • Oct 2009
    • 68

    #1

    NL2 mõned käed.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    <- kas oleks pidandu callima?

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Terv. Postitasin siis mõned käed tänasest sessioonist ning sooviks kommentaare,et mis valesti tegin ja millele peaks rohkem tähelepanu pöörama. Seda,et donk olen, tean nagunii. Cashgamed millegi pärast ei taha eriti edeneda, turnad seevastu lähevad lihtsamini.
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #2
    Re: NL2 mõned käed.

    Mõlemad käed JJ-ga: väga väiksed betid preflop, kindlasti suuremaks! Preflop raise 0,08-0,10 kindlasti.

    Mujal suuri vigu ei näe, suht standard. See, kas AK-ga selles flopis cbet ehk jätkupanus teha, on maitseasi, board on piisavalt scary, et võib ka check-foldida. Riveri fold küll õige.

    Üldiselt: kui flopis otsustad panustada, siis pane vähemalt 2/3 potist.

    Comment

    • janek174
      Vana Tegija
      • Mar 2009
      • 1078

      #3
      Re: NL2 mõned käed.

      Ma ei saa nagu küll aru, et midagi valesti tehtud oleks. Betsize jätab soovida mõnes kohas ja neljandas käes oleks cbeti juba flopist võinud teha.

      Comment

      • nomerlot
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 2233

        #4
        Re: NL2 mõned käed.

        Algselt postitas janek174
        Ma ei saa nagu küll aru, et midagi valesti tehtud oleks. Betsize jätab soovida mõnes kohas ja neljandas käes oleks cbeti juba flopist võinud teha.
        sa mõtled 3. kätt, JJ-ga? see on jah täiesti cbeti koht. Lisaks on ranka cbeti artiklis kirjas, et paardunud boardil õnnestub cbet eriti hästi.

        Comment

        • janek174
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1078

          #5
          Re: NL2 mõned käed.

          Algselt postitas nomerlot
          sa mõtled 3. kätt, JJ-ga? see on jah täiesti cbeti koht. Lisaks on ranka cbeti artiklis kirjas, et paardunud boardil õnnestub cbet eriti hästi.
          Sorry, kolmas jah.

          Comment

          • zuckerman286
            Julm Donk
            • Nov 2008
            • 83

            #6
            Re: NL2 mõned käed.

            Algselt postitas nomerlot
            sa mõtled 3. kätt, JJ-ga? see on jah täiesti cbeti koht. Lisaks on ranka cbeti artiklis kirjas, et paardunud boardil õnnestub cbet eriti hästi.
            kahjuks isegi NL5s, kui sa oled OOP ja paardunud flopil jätkupanustad, siis positsioonis olev regular auto-raisib paardunud floppe. Nii et sõltub ka muidugi vastasest jne, st see ei ole enam auto-move, nagu varem võibolla. Kuigi sellel tasemel on see ilmselt siiski iga ilmaga +ev

            edit: asendasin oma postituses NL2 NL5ga

            Comment

            • janek174
              Vana Tegija
              • Mar 2009
              • 1078

              #7
              Re: NL2 mõned käed.

              Algselt postitas zuckerman286
              kahjuks isegi NL2s, kui sa oled OOP ja paardunud flopil jätkupanustad, siis positsioonis olev regular auto-raisib paardunud floppe. Nii et sõltub ka muidugi vastasest jne, st see ei ole enam auto-move, nagu varem võibolla. Kuigi sellel tasemel on see ilmselt siiski iga ilmaga +ev
              No see on küll nüüd väga kaheldava väärtusega jutt. NL25-s tulevad sellised potid küll enamuses cbetiga koju, nii regulari kui donki vastu.

              Comment

              • masterpuppet
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2094

                #8
                Re: NL2 mõned käed.

                Lihtsalt viitan reeglitele. Ei midagi isiklikku.

                7. punkt

                http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,68.0.html

                Comment

                • zuckerman286
                  Julm Donk
                  • Nov 2008
                  • 83

                  #9
                  Re: NL2 mõned käed.

                  Algselt postitas janek174
                  No see on küll nüüd väga kaheldava väärtusega jutt. NL25-s tulevad sellised potid küll enamuses cbetiga koju, nii regulari kui donki vastu.
                  no ma ei tea, mulle tundub see rohkem eilse päeva trikk. täna peab olema enne paardunud flopil cbeti tegemist plaan, kas 4betid kui ületõstetakse või ei.

                  Comment

                  • IceCold
                    Julm Donk
                    • Oct 2009
                    • 68

                    #10
                    Re: NL2 mõned käed.

                    Algselt postitas masterpuppet
                    Lihtsalt viitan reeglitele. Ei midagi isiklikku.

                    7. punkt

                    http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,68.0.html
                    Tjah, vabandan. Mõtlesin,et hoian databaasis ruumi vähe kokku. Tahtsin lihtsalt arvamust, sest tehku mis ma tahan liigub roll koguaeg miinuse poole. Ei oska enam paremini eriti.

                    Comment

                    Working...