NL10: AQo TPTK vastase allinnile

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BuildUp
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2547

    #1

    NL10: AQo TPTK vastase allinnile

    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Button ($1.80)
    SB ($2.71)
    BB ($9.89)
    UTG ($17.60)
    UTG+1 ($10.10)
    MP1 ($1.37)
    MP2 ($6.04)
    Hero (CO) ($10.03)

    Preflop: Hero is CO with A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img]
    3 folds, Hero raises $0.40, 3 folds, UTG calls $0.30

    Flop: ($0.85) Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], 6[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], 10[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img] (2 players)
    UTG checks, Hero bets $0.85, UTG raises $17.20 (All-In), Hero ???

    State pole, sest mängin praegu 12l laual ilma hudita.

    On see kindel fold?
    Ma mõtlen ise, et miks ta peaks nutsiga allinni minema. See tal olla ei saa eks?! Draw?!
  • krayzie
    Grinder
    • Oct 2008
    • 706

    #2
    Re: NL10: AQo TPTK vastase allinnile

    kui sa seal foldid pead tõsiselt mõtlema miks üldse AQ mängida

    juhul kui sul pole konkreetset readi et villain nii 2pair+ mängib siis on see snap.

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #3
      Re: NL10: AQo TPTK vastase allinnile

      See on nii kiire fold NL10, et pole midagi seletadagi. Slowplaytud AA või KK, set. Allinn läks sellepärast, et AQ ära calliks. Sellel tasemel peale floppi allinn on ainult väga hea käsi või tilt.
      Pot oddsidest ei teata midagi, nähakse kahte potit maas ja ei taheta vastasele oddse anda draw kokku vedada.

      Comment

      • levis
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1557

        #4
        Re: NL10: AQo TPTK vastase allinnile

        Limp call UTG'lt, A on sinu käes, pakun siis 666 [img width=32 height=32]http://www.loadedparanormal.com/images/icon/Devil-icon.gif[/img]
        Võib olla vabalt ka draw, 2 paari.... minule fold, aga kindlasti mitte kindel fold :)

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #5
          Re: NL10: AQo TPTK vastase allinnile

          Mina callin ja eeldan flipata või ees olla.

          Comment

          • Tuul
            Grinder
            • Oct 2008
            • 989

            #6
            Re: NL10: AQo TPTK vastase allinnile

            Oleneb vastasest, aga tavaolukorras sellise asja peale mina foldin
            ja päris nii ka öelda ei saa, et AQ-ga Q hittides peaks flopil kohe shove ära callima

            Comment

            • BuildUp
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2547

              #7
              Re: NL10: AQo TPTK vastase allinnile

              Aga mida me teeme siis kui ta tõstab näiteks flopil 2,4$le?

              Comment

              • Yokker
                FPP Pro
                • Oct 2008
                • 207

                #8
                Re: NL10: AQo TPTK vastase allinnile

                Ma ei tea..ma nii rumal,et auto call või reraise kui raisib mu beti sellises olukorras

                Ma paneks masti tõmbele või max KQ või split..
                aga iial ei või teada...vb kartis masti tõmmet oma hititud setiga ja surus julmalt all in...tegu ikkagi NL10-ga ja mina calliks ära :-\

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #9
                  Re: NL10: AQo TPTK vastase allinnile

                  Mul täna just täna sama olukord ja ma viskasin maha.

                  Comment

                  • levis
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1557

                    #10
                    Re: NL10: AQo TPTK vastase allinnile

                    Algselt postitas BuildUp
                    Aga mida me teeme siis kui ta tõstab näiteks flopil 2,4$le?
                    Kui vastane näitab hambaid ja reade tema kohta pole, siis NL10 peal pole lihtsalt mõtet TPTK-ga eriti rabeleda.
                    Tundmatu vastu ma foldiksin isegi 2.4$ raise peale ;D, sest sealt edasi mängida ilma ennast pot commited panemata on väga raske kui mitte võimatu.

                    Comment

                    • zyxxx
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 453

                      #11
                      Re: NL10: AQo TPTK vastase allinnile

                      Minu meelest ei ole siin eriti muid valikuid kui fold. Kui just eriti teada tuntud donk vastas pole.

                      Comment

                      • Keiss
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1592

                        #12
                        Re: NL10: AQo TPTK vastase allinnile

                        Niimoodi NL10 mängitakse jah, vastasel AA, KK või set. Väga raske fold. Vahest juhtub, et on ka mastiost või KQ aga...

                        Comment

                        • BuildUp
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2547

                          #13
                          Re: NL10: AQo TPTK vastase allinnile

                          Selline käsi siis:

                          No-Limit Hold'em, $0.10 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                          Button ($1.80)
                          SB ($2.71)
                          BB ($9.89)
                          UTG ($17.60)
                          UTG+1 ($10.10)
                          MP1 ($1.37)
                          MP2 ($6.04)
                          Hero (CO) ($10.03)

                          Preflop: Hero is CO with A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img]
                          3 folds, Hero raises $0.40, 3 folds, UTG calls $0.30

                          Flop: ($0.85) Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], 6[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], 10[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img] (2 players)
                          UTG checks, Hero bets $0.85, UTG raises $17.20 (All-In), Hero calls $8.78 (All-In)

                          Turn: ($20.11) 8[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img] (2 players, 2 all-in)

                          River: ($20.11) 6[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img] (2 players, 2 all-in)

                          Total pot: $20.11

                          Results in white below:
                          UTG had J[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], 9[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img] (straight, Queen high).
                          Hero had A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img] (two pair, Queens and sixes).
                          Outcome: UTG won $26.68


                          Villaini poolt muidugi igat õige tegu ka.

                          Comment

                          • Keiss
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1592

                            #14
                            Re: NL10: AQo TPTK vastase allinnile

                            Olukord oli ca 49 - 51 sinu kahjuks. Aga ma ei tea, kas see tema all-in oli muidugi nüüd nii õige, pigem oleks võinud re-raiseda korralikult. Turnil ta oleks saanud betida olenemata hitimisest kui tal oli plaan kindlasti all-ini minna. Oletame, et sa oleks seti saanud siis ta oleks 40-60 taga olnud ning milleks all-ini minna. Seega sellist all-ini callivad ikka enamus käed, milles ta on taga või 50-50.

                            Comment

                            • levis
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1557

                              #15
                              Re: NL10: AQo TPTK vastase allinnile

                              Vaatamata sellele, et sul on A , siis ta napilt ikkagi juhib.
                              Pot oddside järgi on call siiski õige, vajame ~43,7%, aga meil on 49.39%
                              Tegelikult peab raket ka arvestama, siis peab tõenäosus võiduks olema ~46%

                              Comment

                              Working...