Nl200, JJ, overcard on the turn (MITU OSA)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • peokuningas
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 444

    #1

    Nl200, JJ, overcard on the turn (MITU OSA)

    Jälle need soldatid. Ei oska neid kohe üldse vist mängida :)

    UTG on maniakaalne donk. Tol hetkel oli read, et ta on jooksnud 42/24 üle 150 käe. Sellest ka mu 3bet, et saaksin ta vastu HU jääda.
    BB tundus lihtsalt callingstation. Tol hetkel reade polnud, aga tundus jooksvat kuskil 40/x kandis.
    Lisaks oleme BB-ga 160BB effective stackidega.
    Ma betisin flopi 35$,sest UTG-l oli alles 73$. Eesmärk oli, et kui BB callib ja UTG shoveb, siis ma saan overshoveda veel. Mis te sellest mõttest arvate? Oleks kõik fullstackid, oleksin ma siin ca 45$ pannud.
    Kas turni K meeldib meile või mitte? Mis meie plaan turnil on? Kas checkida järgi? Bet/fold? Bet/call? Kui bettida, siis kui palju?
    Kommentaarid iga tänava kohta oodatud.


    Absolute Poker No-Limit Hold'em, $2.00 BB (7 handed) - Absolute Poker Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    UTG ($93.45)
    Hero (MP1) ($318.12)
    MP2 ($15.60)
    CO ($163.05)
    Button ($57.14)
    SB ($107.84)
    BB ($383.24)

    Preflop: Hero is MP1 with J , J
    UTG raises to $6, Hero raises to $20, 4 folds, BB calls $18, UTG calls $14

    Flop: ($61) 4 , 5 , 3 (3 players)
    BB checks, UTG checks, Hero bets $35, BB calls $35, 1 fold

    Turn: ($131) K (2 players)
    BB checks, Hero ???
  • AshrakWhite
    Grinder
    • Oct 2008
    • 666

    #2
    Re: Nl200, JJ, overcard on the turn (MITU OSA)

    tulistaks, 65/70% potist, QQ vast foldiks JJ ja middle pocketid samuti, AK paneks ullu kõrge pocket ka. vist.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: Nl200, JJ, overcard on the turn (MITU OSA)

      Algselt postitas AshrakWhite
      tulistaks, 65/70% potist, QQ vast foldiks JJ ja middle pocketid samuti, AK paneks ullu kõrge pocket ka. vist.
      Sinu põhjendused ei ole loogilised! Miks sa tahad JJ-iga bluffida - et kõik paremad käed raiseks/calliks ja halvemad foldiks. Bluffi siin AQ-ga, mitte JJ-iga.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: Nl200, JJ, overcard on the turn (MITU OSA)

        Ma betiks flopis $50, sest ma ei taha stationi vastu mitte mingil juhul valuet kaotada. Kui BB callib ja UTG shoveb, siis me saame turniks poti nii suureks, et saame bohhuilt all-in minna.

        Nagu mängitud, turnil $70/fold.

        Comment

        • Davy
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1341

          #5
          Re: Nl200, JJ, overcard on the turn (MITU OSA)

          Algselt postitas peokuningas
          Jälle need soldatid. Ei oska neid kohe üldse vist mängida :)

          UTG on maniakaalne donk. Tol hetkel oli read, et ta on jooksnud 42/24 üle 150 käe. Sellest ka mu 3bet, et saaksin ta vastu HU jääda.
          BB tundus lihtsalt callingstation. Tol hetkel reade polnud, aga tundus jooksvat kuskil 40/x kandis.
          Lisaks oleme BB-ga 160BB effective stackidega.
          Ma betisin flopi 35$,sest UTG-l oli alles 73$. Eesmärk oli, et kui BB callib ja UTG shoveb, siis ma saan overshoveda veel. Mis te sellest mõttest arvate? Oleks kõik fullstackid, oleksin ma siin ca 45$ pannud.
          Kas turni K meeldib meile või mitte? Mis meie plaan turnil on? Kas checkida järgi? Bet/fold? Bet/call? Kui bettida, siis kui palju?
          Kommentaarid iga tänava kohta oodatud.
          Vaata poti suurust, utg ei shove blufina enivey(no fold equity) ja sa saad niikuinii overshoveda.

          Ma olen nii nuub siin, et ma selles olukorras bet pot (siin peaks AK foldima). Peale seda betti on turn K tema rangest minujaoks väljas ja siin on hea koht KK või AA esindada ja lükkaks $140+ ja ei sellise vastase vastu ei checkiks never. Madalate settide pärast mina 3bet potis ei muretse, eriti veel callingstationiga. Ainuke asi mille pärast mina muretsen on QQ ja seda üritakski selle turniga foldima saada.

          Algselt postitas ranka

          Nagu mängitud, turnil $70/fold.
          +1

          Comment

          • Kaitz20
            FPP Pro
            • Oct 2008
            • 289

            #6
            Re: Nl200, JJ, overcard on the turn (MITU OSA)

            Minu jaoks suht kerge valuebet. Ei eelda, et väga palju nõrgemaid käsi calliks, kuna ma aga tulistan siin 100% ulatuses, millega tegin c-beti, siis ei näe mingit põhjust checkida enamvähem nutsiga.
            Ahjaa. pfr raise võiks olla 22-23 ning flop c-bet 45-50.

            Comment

            Working...