NL10 AK (s) vs biiiig stack + halfstacker

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • dabljuu
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 494

    #1

    NL10 AK (s) vs biiiig stack + halfstacker

    Lähme suskima või ei lähe? See on küsimus. Olukord alljärgnev :

    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP3 ($7)
    CO ($36.75) 15/14/2,7 405 kätt
    Button ($12.55)
    SB ($6) 18/12/00 34 kätt
    BB ($12.20)
    UTG ($6.15)
    UTG+1 ($7.50)
    Hero (MP1) ($9.85)
    MP2 ($5.65)

    Preflop: Hero is MP1 with K, A
    1 fold, UTG+1 calls $0.10, Hero bets $0.50, 2 folds, CO raises $2, 1 fold, SB calls $1.95, 2 folds, Hero ???
  • timukasr
    Vana Tegija
    • Nov 2008
    • 1099

    #2
    Re: NL10 AK (s) vs biiiig stack + halfstacker

    Kuigi UTG OOP on veits raske mängida saad sa üpris head oddsid nii, et calli ja ürita royalit hittida.

    Comment

    • nomerlot
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 2233

      #3
      Re: NL10 AK (s) vs biiiig stack + halfstacker

      Flopi võiks küll ära vaadata

      Comment

      • Kotkas1000
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 2305

        #4
        Re: NL10 AK (s) vs biiiig stack + halfstacker

        Reeglina on sul vastas QQ+ või AK. Minu poolt kindel fold. Floppi võib vaadata siis, kui vastas on shortstacker või mingi 50/30 statsidega maniak. Kui arvestada, et ka SB callis 3-beti, siis K ja A on pakis järgi tõenäoliselt väga vähe ja reaalselt on sinu oddsid väga nigelad. Lihtsam on antud olukord vahele jätta kui seda kasumlikult mängida.

        Comment

        • dabljuu
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 494

          #5
          Re: NL10 AK (s) vs biiiig stack + halfstacker

          Algselt postitas Kotkas1000
          Reeglina on sul vastas QQ+ või AK. Minu poolt kindel fold. Floppi võib vaadata siis, kui vastas on shortstacker või mingi 50/30 statsidega maniak. Kui arvestada, et ka SB callis 3-beti, siis K ja A on pakis järgi tõenäoliselt väga vähe ja reaalselt on sinu oddsid väga nigelad. Lihtsam on antud olukord vahele jätta kui seda kasumlikult mängida.
          Seda minagi jäin mõtlema, et ma lähen sisuliselt ainult flushi püüdma...

          Comment

          • masterpuppet
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2094

            #6
            Re: NL10 AK (s) vs biiiig stack + halfstacker

            No never-ever ei 3beti 15/14 vend ainult QQ+. Täiesti rahulikult võib siin range lükata 99+ ning AJ+ ning SB ju ilmselt suvaline bum, kes võib igast kakalapiga seal callida. Pakun puusalt, et call ning revaluate flop ei ole kõige halvem ning ka korralik 4bet ei ole paha, kuna dead money mängus.

            Comment

            • Provoker
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 3067

              #7
              Re: NL10 AK (s) vs biiiig stack + halfstacker

              Algselt postitas Kotkas1000
              Reeglina on sul vastas QQ+ või AK. Minu poolt kindel fold. Floppi võib vaadata siis, kui vastas on shortstacker või mingi 50/30 statsidega maniak. Kui arvestada, et ka SB callis 3-beti, siis K ja A on pakis järgi tõenäoliselt väga vähe ja reaalselt on sinu oddsid väga nigelad. Lihtsam on antud olukord vahele jätta kui seda kasumlikult mängida.
              Mu arust täiesti vale väide kuna ss on üldiselt veel tightimad ning nende range on ikka JJ+ ja AK enamus ajast. Siinkohal jätame välja hilise positsiooni. Antud juhul muidugi on ss kohta statid teised, kuid sämpel on ka väga väike. Antud juhul on tegemist siiski multiway situatsiooniga ning mäng toimub ikkagi suure stackiga mängija vastu. SS on selles situatsioonis tõesti surnud raha, sest kui joppab saab ka temalt raha kätte ning kui ei joppa on mäng sidepoti peale. Igatahes minult oleks kindel flopi vaatamine antud situatsioonis hero asemel. madala flopi puhul paneks c/f, kui flopiga tekib miskeid outse peale ülekaartide, ntx mastiost või isegi rea ost ja backdoormastiost siis c/call.

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #8
                Re: NL10 AK (s) vs biiiig stack + halfstacker

                sb ei ole kindlasti pro SS ehk teda võib enamasti dead moneyks lugeda. pmst mina shoven siin. ja mastaplastarangega olen nõus.
                a kle plasta mis see revaluate flop tähendab?

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #9
                  Re: NL10 AK (s) vs biiiig stack + halfstacker

                  Hindad flopil oma olukorra üle ning otsustad mida teha=revluate

                  Comment

                  • masterpuppet
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2094

                    #10
                    Re: NL10 AK (s) vs biiiig stack + halfstacker

                    Algselt postitas pikk28
                    sb ei ole kindlasti pro SS ehk teda võib enamasti dead moneyks lugeda. pmst mina shoven siin. ja mastaplastarangega olen nõus.
                    a kle plasta mis see revaluate flop tähendab?
                    Põmst sellega tahtsin seda öelda, et kindlat plaani ma preflopis ei võtaks. Vaid vaataksin, mis maha tuleb ja kuidas SB käitub ja siis teeksin otsused. Aga see ka selline kahe otsaga asi, et on palju flope, mis otsustamise rakseks teeb. Seeg ailmselt ikka 4bet/nupud kõige arukam PF.

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #11
                      Re: NL10 AK (s) vs biiiig stack + halfstacker

                      tnx larry ja plasta. nyyd ka targem.

                      Comment

                      • masterpuppet
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2094

                        #12
                        Re: NL10 AK (s) vs biiiig stack + halfstacker

                        Panin mingi range ka enam-vähem. See SB range võib ikka uskumatult äge olla, seega seal panin tunde järgi.

                        Text results appended to pokerstove.txt

                        9,717,275,106 games 14.930 secs 650,855,666 games/sec

                        Board:
                        Dead:

                        equity win tie pots won pots tied
                        HERO: 40.616% 36.45% 04.16% 3542231874 404534190.00 { AhKh }
                        CO: 35.984% 31.81% 04.17% 3091193325 405514053.00 { 99+, AJs+, AJo+ }
                        SB: 23.400% 22.73% 00.67% 2208374751 65426913.00 { JJ-66, ATs-A4s, A2s, KJs+, QJs, AJo-A8o, KJo+, QJo }


                        ---

                        Comment

                        • dabljuu
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 494

                          #13
                          Re: NL10 AK (s) vs biiiig stack + halfstacker

                          Sa master surud ikka 4 beti poole hero liini :)

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #14
                            Re: NL10 AK (s) vs biiiig stack + halfstacker

                            Algselt postitas dabljuu
                            Sa master surud ikka 4 beti poole hero liini :)

                            mitte 4bet vaid shove. miks vaja siin sada bettida ma ei saa aru

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #15
                              Re: NL10 AK (s) vs biiiig stack + halfstacker

                              Algselt postitas pikk28
                              mitte 4bet vaid shove. miks vaja siin sada bettida ma ei saa aru
                              õselleks et pf 10beti saaks teha

                              Comment

                              Working...