NL10 AA

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • dabljuu
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 494

    #1

    NL10 AA

    Ärge spoilerit vaadake, enne kui kommenteerite :)

    Aga minuarust oleme löödud siin käes :-\ , vastane 30/0/0.8

    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB ($15.75)
    UTG ($1.85)
    UTG+1 ($4.95)
    MP1 ($1.85)
    MP2 ($12.95)
    Hero (MP3) ($10)
    CO ($10.35)
    Button ($9.85)
    SB ($1.45)

    Preflop: Hero is MP3 with A, A
    3 folds, MP2 calls $0.10, Hero bets $0.50, 3 folds, BB calls $0.40, MP2 calls $0.40

    Flop: ($1.55) K, 4, 7 (3 players)
    BB checks, MP2 checks, Hero bets $1.50, BB calls $1.50, 1 fold

    Turn: ($4.55) J (2 players)
    BB checks, Hero bets $3.10, BB raises $13.75 (All-In),
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

  • donkament
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1945

    #2
    Re: NL10 AA

    ma oleks turni järgi checkinud ja riveril sõltuvalt betist call/fold.

    Comment

    • janek174
      Vana Tegija
      • Mar 2009
      • 1078

      #3
      Re: NL10 AA

      No check-raise ei tähenda reeglina kunagi midagi head, eriti kui statide järgi vastane miski callingstation. Me ei biidi siin mitte ühtegi kätt, millega vastane chekraiseda oleks võinud. Turnis nagu öeldud check-call/fold. Antud juhul instafold. (spoilerit ei vaadanud)

      Edit: Turnis checkimine ei tundu tegelikult hea mõte. Tõenäoliselt panustaks ikka, aga mitte nii palju. Kuna vastane on ilmselgelt mingi donk, siis saame ka odavama betiga teada, kus me oleme.

      Comment

      • flipmachine
        Pokkerihai
        • Jul 2009
        • 1857

        #4
        Re: NL10 AA

        miks flopis peaaegu pot?

        Comment

        • dabljuu
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 494

          #5
          Re: NL10 AA

          Algselt postitas flipmachine
          miks flopis peaaegu pot?
          flopi betil pole mu arust midagi viga, turnis on halvasti , väiksem bet, räägib janek, mingi 2.20 oleks ara ajanud asja?

          Comment

          • janek174
            Vana Tegija
            • Mar 2009
            • 1078

            #6
            Re: NL10 AA

            Algselt postitas dabljuu
            flopi betil pole mu arust midagi viga, turnis on halvasti , väiksem bet, räägib janek, mingi 2.20 oleks ara ajanud asja?
            Flopi bet on ok, ma ei näe mingit põhjust, miks siin peaks vähem panustama. Call sellise stationi puhul tähendab reeglina mingit tõmmet. Kuna mast tuli maha ja saime chekraise, siis ilmselgelt oleme beat. Isegi kui tal masti pole, võib tal vabalt set olla, mida masti vastu kaitsta. Turnis oleks miski 2,2 jah pannud, oleks pilt selge kus oleme.

            Comment

            • flipmachine
              Pokkerihai
              • Jul 2009
              • 1857

              #7
              Re: NL10 AA

              Algselt postitas janek174
              Flopi bet on ok, ma ei näe mingit põhjust, miks siin peaks vähem panustama. Call sellise stationi puhul tähendab reeglina mingit tõmmet. Kuna mast tuli maha ja saime chekraise, siis ilmselgelt oleme beat. Isegi kui tal masti pole, võib tal vabalt set olla, mida masti vastu kaitsta. Turnis oleks miski 2,2 jah pannud, oleks pilt selge kus oleme.
              see kõik on täiesti õige , ma lihtsalt tahtsin ,et käe postitaja ise sellisele järeldusele jõuaks ja seeläbi ennast arendaks :). sorry , liiga väsinud ,et enam adekvaatselt mõelda.

              Comment

              • urmo1
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 330

                #8
                Re: NL10 AA

                Flop bet on hea,mastitõmbe pärast ja turnis teeks kusagil 2.6-3 $ beti ja reraise peale fold.Sinu betil pole ka turnis midagi erilist viga ja sa võiksid panna ka mitme käe peale sul on need statsid.

                Comment

                Working...