NL10-AK, hitime turni ja saame ületõste.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mislinn
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1734

    #1

    NL10-AK, hitime turni ja saame ületõste.

    Kas oleks pidanud panema cbeti? (Tavaliselt ma 3way potis ei pane, vbl ainult positsioonist)
    Ja mis saab turnist?

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP2 ($9.70)
    MP3 ($13.35)
    CO ($10.50)
    Button ($11.95)
    SB ($9.90)
    BB ($10)
    Hero (UTG) ($10.95)
    UTG+1 ($14.25)
    MP1 ($4.20)

    Preflop: Hero is UTG with A, K
    Hero bets $0.40, 5 folds, Button calls $0.40, 1 fold, BB calls $0.30

    Flop: ($1.25) 3, 10, 7 (3 players)
    BB checks, Hero checks, Button checks

    Turn: ($1.25) K (3 players)
    BB checks, Hero bets $0.80, Button calls $0.80, BB raises to $2.40 HERO, kas foldi koht?
  • Jennifer
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1503

    #2
    Re: NL10-AK, hitime turni ja saame ületõste.

    Ma paneks tema ka tegelikult AK käe peale.

    Comment

    • mislinn
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1734

      #3
      Re: NL10-AK, hitime turni ja saame ületõste.

      Algselt postitas Jennifer
      Ma paneks tema ka tegelikult AK käe peale.
      Mul oleks täpsemat mõttekäiku vaja, muidu mul pole mul su vastusest mingit kasu

      Comment

      • forell
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2009
        • 350

        #4
        Re: NL10-AK, hitime turni ja saame ületõste.

        AK ei saa olla, BB ei taha AK-ga 3kesti floppi vaadata ju.
        K10, KJ, KQ k6ik v6ivad olla. Ma calliks ja kui river blank siis ilmselt calliks seal ka beti. Nii palju drawe on lauas. K6ige t6en2olisem on mingi K4 gei k2si.

        Comment

        • Jennifer
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1503

          #5
          Re: NL10-AK, hitime turni ja saame ületõste.

          Ta callis sind preflop. Flopis abi ei saanud ning ta lihtsalt checkis. Turnis tuleb K. Ta hitib oma K ja saab parima kickeri ja betib sind üle, kuna paneb su miski Kx, kus x<A. Minu loogika siis.

          Comment

          • kirjeldus
            Julm Donk
            • Dec 2009
            • 37

            #6
            Re: NL10-AK, hitime turni ja saame ületõste.

            väga kahtlane mäng BB poolt... ainuke loogiline käsi mille peale ma ta panna suudan on KdTd.

            antud situatsioonis oleks tõenäoliselt callinud ja vaadanud mida river toob.

            Comment

            • mislinn
              Pokkerihai
              • Apr 2009
              • 1734

              #7
              Re: NL10-AK, hitime turni ja saame ületõste.

              Algselt postitas kirjeldus
              väga kahtlane mäng BB poolt... ainuke loogiline käsi mille peale ma ta panna suudan on KdTd.

              antud situatsioonis oleks tõenäoliselt callinud ja vaadanud mida river toob.
              Kui ta oma K10ga callib ja saab flopist top paari, siis mis mõte tal seda veel checkida on, ta peaks seda ju kaitsma hoopis?

              Comment

              • kirjeldus
                Julm Donk
                • Dec 2009
                • 37

                #8
                Re: NL10-AK, hitime turni ja saame ületõste.

                3-way pot, arvan, et tahtis check-raise'i teha. ühtegi loogilisemat mängu ma küll välja ei suuda mõelda. KTs oleks ka just selline käsi millega preflop callida sellise actioni juures.

                Comment

                • mislinn
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1734

                  #9
                  Re: NL10-AK, hitime turni ja saame ületõste.

                  Ma ei oska isegi BB callimis ranget arvata mitte, kindlasti kõik taskupaarid, kas ta alla A10 üldse calliks, mina küll K10s paneks maha seal..

                  Comment

                  • Jennifer
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1503

                    #10
                    Re: NL10-AK, hitime turni ja saame ületõste.

                    Mis muidu tegid?
                    Foldisid?

                    Comment

                    • mislinn
                      Pokkerihai
                      • Apr 2009
                      • 1734

                      #11
                      Re: NL10-AK, hitime turni ja saame ületõste.

                      Algselt postitas Jennifer
                      Mis muidu tegid?
                      Foldisid?
                      Ei tahaks veel järgmist käiku anda, äkki keegi veel oskab midagi öelda..aga varsti tuleb

                      Comment

                      • janek174
                        Vana Tegija
                        • Mar 2009
                        • 1078

                        #12
                        Re: NL10-AK, hitime turni ja saame ületõste.

                        Algselt postitas kirjeldus
                        3-way pot, arvan, et tahtis check-raise'i teha. ühtegi loogilisemat mängu ma küll välja ei suuda mõelda. KTs oleks ka just selline käsi millega preflop callida sellise actioni juures.
                        KT-ga check-raise teha sellises kohas? No ma ei tea. Ise calliks maha ja vaataks, mida poiss riveril teeb.

                        Comment

                        • kuco
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1910

                          #13
                          Re: NL10-AK, hitime turni ja saame ületõste.

                          miks check flopis?

                          Beluuga teoreem. Kui saame turnis check raise siis bottom 2 ja kehvem käsi ole hea.

                          Comment

                          • mislinn
                            Pokkerihai
                            • Apr 2009
                            • 1734

                            #14
                            Re: NL10-AK, hitime turni ja saame ületõste.

                            Algselt postitas kuco
                            miks check flopis?

                            Beluuga teoreem. Kui saame turnis check raise siis bottom 2 ja kehvem käsi ole hea.
                            3way potis cbet on +EV?

                            Comment

                            • kuco
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1910

                              #15
                              Re: NL10-AK, hitime turni ja saame ületõste.

                              ei märganud 3way

                              Comment

                              Working...