400NL: BvB - Ma tahan riverit callida!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    400NL: BvB - Ma tahan riverit callida!

    SB: 15/11/5.2 - 1200 kätt.
    W$WSF: 41%, Fold to SB: 82%


    Ja kes ei tea: BvB tähendab Blind vs Blind (ka button vs blind, co vs blind ehk ühesõnaga kõik stealid ja restealid)

    PokerStars No-Limit Hold'em, $4.00 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP2 ($811.50)
    MP3 ($400)
    Hero (CO) ($400)
    Button ($642.60)
    SB ($419.90)
    BB ($803)
    UTG ($482.60)
    UTG+1 ($320.45)
    MP1 ($474.40)

    Preflop: Hero is CO with 10[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img], 10[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img]
    5 folds, Hero raises to $12, 1 fold, SB raises to $44, 1 fold, Hero calls $32

    Flop: ($92) 9[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], 8[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img] (2 players)
    SB bets $72, Hero calls $72

    Turn: ($236) 6[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img] (2 players)
    SB checks, Hero checks

    River: ($236) 2[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img] (2 players)
    SB bets $303.90 (All-In), Hero ??? ??? ??? (Herol on $284 järgi)

    SB enne all-in minemist mõtles 2-3 sekundit.
  • peokuningas
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 444

    #2
    Re: 400NL: BvB - Ma tahan riverit callida!

    Ma foldiks siin. Ma ei usu, et sa siin bluffi näed eriti tihti. Pigem miski QQ, JJ tüüpi käsi.
    Ei saa siin välistada ka AA, KK, 99, 88.
    Ta turni check võib tähendada, et ta ootab sult beti, et siis sa oled commited ja ei saa enam anyway foldida.

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #3
      Re: 400NL: BvB - Ma tahan riverit callida!

      Mulle tundub küll kuidagi fishy ja calli poolne.
      Kui tal käsi on, siis mängis küll extra trikiliselt selle. Aga turnil olexid pidanud vb bettima, olexid teada saanud, mis seis on , if You're in doubt, bet!

      Comment

      • lebovend
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2420

        #4
        Re: 400NL: BvB - Ma tahan riverit callida!

        mina lihtsalt ei julge siin seda herocalli teha, vot.
        aga kunagi kui arutlus l2bi, n2ita kindlasti, mis tegid ja mis k2si tal oli!
        pakun huupi 22!

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #5
          Re: 400NL: BvB - Ma tahan riverit callida!

          Oi kurat, see on cool käsi.

          See on jube kahtlane, et ta jättis üle poti alles turnil, mingit valuet otsiks ta mingi1/4 betiga, et siis river shove'ida. Ma callin siin umbes 33% ajast, ma arvan. Aga ma spewtard ka.

          Comment

          • peokuningas
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 444

            #6
            Re: 400NL: BvB - Ma tahan riverit callida!

            Algselt postitas RudiTurbo
            Mulle tundub küll kuidagi fishy ja calli poolne.
            Kui tal käsi on, siis mängis küll extra trikiliselt selle. Aga turnil olexid pidanud vb bettima, olexid teada saanud, mis seis on , if You're in doubt, bet!
            Kui sa turnil betid, siis see ei ole info saamiseks bet, sest oled sellega commited ja enam foldida ei saa.
            Hero turni check tundub hea käiguna. Nii on rohkem lootust ka, et ta blufib ja see overshove paistab just kena blufina, aga ikkagi ma ei suuda siin callida :'(

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: 400NL: BvB - Ma tahan riverit callida!

              Algselt postitas peokuningas
              Ma foldiks siin. Ma ei usu, et sa siin bluffi näed eriti tihti. Pigem miski QQ, JJ tüüpi käsi.
              Ei saa siin välistada ka AA, KK, 99, 88.
              Ta turni check võib tähendada, et ta ootab sult beti, et siis sa oled commited ja ei saa enam anyway foldida.
              Too härraga ei ole meil mingit history ja kui ta just mind ei ole dataminenud/uurinud siis ma ütleks, et QQ ja JJ ei ole siin mitte kunagi. Pigem ta pani mind TT-QQ peale ja üritab bluffida või siis on tõesti tal see top paar või parem käsi.

              Aga nüüd tekib küsimus, et kas ta võib top paari või paremaga turni checkida?

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #8
                Re: 400NL: BvB - Ma tahan riverit callida!

                Seda ma ütlesingi - et tõenäoliselt mitte. Kui effective oleks mingi 80-90% potist, siis obv, aga sellises olukorras ma ei näe küll miks. Või see on mingi metameta, mis on vähetõenäoline ,sest historyt pole.

                Comment

                • Yokker
                  FPP Pro
                  • Oct 2008
                  • 207

                  #9
                  Re: 400NL: BvB - Ma tahan riverit callida!


                  Aga nüüd tekib küsimus, et kas ta võib top paari või paremaga turni checkida?
                  [/quote]
                  Kindlasti kui teab ,et kui turnil sinu vastu checkides saab teha check/ raise bettimse asemel..ma ise mängiks sinu suguse agresiivse venna vastu sama moodi pocket KK-ga...ju teadis ,et kui turnil betib siis rohkem raha välja ei meelita ja river all in-ga püüdis jätta bluffi muljet,et ära calliksid
                  Aga kui oli bluff siis väga hea bluff...??

                  Comment

                  • Yokker
                    FPP Pro
                    • Oct 2008
                    • 207

                    #10
                    Re: 400NL: BvB - Ma tahan riverit callida!

                    Olen kunagi NL400 ja Nl 800 mängind ja just sellise trikitamisega pappi välja võlubki seal..
                    Ja sellised blufffid on ka seal tavaliselt...millegi pärast usun ,et callisid ära,sest roll sul seda lubab ning samas oli vaja teada kas ta on sellisteks bluffideks võimeline,et tulevikus ära seda kasutada või,et tulevikus sarnase situatsiooni juures auto fold teha tema vastu

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #11
                      Re: 400NL: BvB - Ma tahan riverit callida!

                      Kuna BvB mäng, siis tõesti võidab tihti see, kes ennem nupud saab sisse lükata. Vabalt võis mingit risti masti taga ajada suit.connectoritega, pihta ei saanud, pot oli riskimiseks juba piisavalt suur. Suurte paaridega ja AK ta ei oleks lasknud kolmandal ristil lauda tulla ma arvan.

                      Comment

                      Working...