NL10, kas TT näeb floppi?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • levis
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1557

    #1

    NL10, kas TT näeb floppi?

    Mis teeksid TT-ga siin ja miks?
    statsid:
    VPIP, PFR, AF, Hands
    3bet, fold to 3bet, CB, fold to flop CB
    steal, BB fold vs steal
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
  • masterpuppet
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2094

    #2
    Re: NL10, kas TT näeb floppi?

    Uhh, kui jube laud :)

    Aga parimal juhul saad flipi, halvimal juhul vaatab ülepaar vastu. Eriti et vastane veel 50bb. Ei näe ei calli, ega 3bet. Tavaliselt siin foldin. Oleneb muidugi, kui tal just EP mingi 5-8% ei tõsta. Eeldan ikka, et seal ksuagil 3-4% juures see tal.

    Comment

    • levis
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1557

      #3
      Re: NL10, kas TT näeb floppi?

      Saab ka rohkem statse:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • 2ssapaar
        Õpihimuline Mängur
        • Nov 2008
        • 423

        #4
        Re: NL10, kas TT näeb floppi?

        set value peale saab ikka callida ning kuna tema Cbet% on 27, siis ta check-foldib mõned flopid ka

        Comment

        • levis
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1557

          #5
          Re: NL10, kas TT näeb floppi?

          Jah, set valuet peaks olema, implied odds ikkagi rohkem kui 12:1 ning kui flop pisikesed ning checkib, siis suure tõenäosusega tal AK. Samas kui maha tuleb Axx või Kxx ja ta checkib, siis Herol väga raske panustada, sest ta võis checkida monsteriga või siis ei foldi oma JJ-QQ.

          krt ma ei tea, et miks ma selle käe foldisin :-\

          Comment

          • Ämmapets
            Jube Noob
            • Oct 2009
            • 171

            #6
            Re: NL10, kas TT näeb floppi?

            Never ei foldiks seal. Kui setti hitid ja ta ka oma paari nt AK-ga tabab, on tema raha suure tõenäosusega sinu.

            Comment

            • rrrr
              Grinder
              • Nov 2008
              • 904

              #7
              Re: NL10, kas TT näeb floppi?

              Pole siin lauas miskit jubedat. Hero elab ilmselt blindide varastamisest. Ilmselt foldiks. Sihukese niti chekkimist ma ei usu ilmapeal. Seal chekkimistes on 50% nutsi slowmist.

              Comment

              • R1naldo
                Jube Noob
                • Apr 2009
                • 143

                #8
                Re: NL10, kas TT näeb floppi?

                call... sul on 4 krooni vaja callida, et võita tema neljakümne eegune stäkk

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #9
                  Re: NL10, kas TT näeb floppi?

                  fold
                  1. agressori stäkk on liiga väike, et setmineda
                  2. blindid on shordid, nad võivad pushida ja siis sa pead foldima
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • Tupsik
                    Klubi Liige
                    • Mar 2009
                    • 497

                    #10
                    Re: NL10, kas TT näeb floppi?

                    Calliks kindlasti.

                    Setmine'iks küll oddsid nirud, kuid saab ka muul juhul võita.
                    Nagu 2ssapaar ka mainis, siis ta cbet on vaid 27%, seega AK ja AQ ta tõenäoliselt missides checkfoldib.

                    Madalal flopil samas oma kümnetega lolliks ei tasu minna(kui ta cbetib), sest tal seal võimalikud suuremad paarid ja tühjaga ta tõenäoliselt ei panusta.

                    Comment

                    • masterpuppet
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2094

                      #11
                      Re: NL10, kas TT näeb floppi?

                      Algselt postitas Tupsik
                      Calliks kindlasti.

                      Setmine'iks küll oddsid nirud, kuid saab ka muul juhul võita.
                      Nagu 2ssapaar ka mainis, siis ta cbet on vaid 27%, seega AK ja AQ ta tõenäoliselt missides checkfoldib.

                      Madalal flopil samas oma kümnetega lolliks ei tasu minna(kui ta cbetib), sest tal seal võimalikud suuremad paarid ja tühjaga ta tõenäoliselt ei panusta.
                      Ei olegi ruumi ju lolliks minna. Iga tema cbeti call vms on juba commited.
                      Aga miks üldse sellises lauas mängida? Ainult flippaks pidevalt ju?

                      Comment

                      • Sass
                        Bännitud
                        • Dec 2008
                        • 1889

                        #12
                        Re: NL10, kas TT näeb floppi?

                        mina callin up to 4 bb k6ik pocketid preflop.

                        Comment

                        • McFoldberg
                          Grinder
                          • Nov 2008
                          • 731

                          #13
                          Re: NL10, kas TT näeb floppi?

                          Algselt postitas Sass
                          mina callin up to 4 bb k6ik pocketid preflop.

                          You, sir, have a serious leak in your game.
                          Pead alati arvestama enne callimis vastase stackiga (ehk siis implied odds), samuti kui loose/tight ja agressive/passive vastane on, kaasa arvatus ka positsiooni faktor, et kas setmine on üldse kasumlik.

                          Comment

                          • Sass
                            Bännitud
                            • Dec 2008
                            • 1889

                            #14
                            Re: NL10, kas TT näeb floppi?

                            ei tea mängin ranka tabeli järgi.. kui sa ytled et ranka tabel on **** anna talle teada
                            obv kui vastane mingi 20bb siis ei ja kui mingi 8/6 mees vastas aga mingi 15/12+ 100bb stacki vastu anytme

                            Comment

                            • Ghost0
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1335

                              #15
                              Re: NL10, kas TT näeb floppi?

                              Algselt postitas Sass
                              ei tea mängin ranka tabeli järgi.. kui sa ytled et ranka tabel on **** anna talle teada
                              obv kui vastane mingi 20bb siis ei ja kui mingi 8/6 mees vastas aga mingi 15/12+ 100bb stacki vastu anytme
                              Ranka tabel ei ole sitt, aga kui callid kõik 4BB betid pf siis see on viga.

                              Comment

                              Working...