WTF IS GOING ON IN NL10!!!???

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Sass
    Bännitud
    • Dec 2008
    • 1889

    #1

    WTF IS GOING ON IN NL10!!!???



    wtf is going on.. ei mina aru saa rsk.. tänane päev siis...
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #2
    Re: WTF IS GOING ON IN NL10!!!???

    Ütlen ausalt - ei tea.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • Strateeg
      Õpihimuline Mängur
      • Jul 2009
      • 303

      #3
      Re: WTF IS GOING ON IN NL10!!!???

      Algselt postitas Pahvak
      Ütlen ausalt - ei tea.
      +1

      Comment

      • Fortune
        IP
        • Oct 2008
        • 1396

        #4
        Re: WTF IS GOING ON IN NL10!!!???

        statside järgi ei saa küll midagi öelda, selles suhtes ma mõtlen, et need on ok. Samas 8k kätt pole mingi näitaja, aga postita mõned käed ega muud moodi siin selgust ei saa.

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #5
          Re: WTF IS GOING ON IN NL10!!!???

          Siia võiks ikka strateegiat postitada, hetke post sobib väga hästi ka Sinu päeviku teemasse: http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,2426.0.html

          ja kui stattide kohta tahad nõu küsida, siis selle jaoks on omaette teema olemas:
          http://foorum.pokkeriprod.com/index....pic,309.0.html

          Comment

          Working...