NL25-NL50 Projekt

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ahangama
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 615

    #1

    NL25-NL50 Projekt

    Väha hea! Saame täitsa kireva pundi kokku.

    Kirjas:
    Ahangama NL25
    TIGRANO NL25 NL50
    Supsti NL25
    Pahvak NL25 NL50
    Rahapada NL25
    kardpleier NL25
    McFoldberg NL50 (??)

    *Video pikkus kuskil 30 min
    *Laudade arv kuni 6, võiks ka 9 olla kui huvi?
    *Huvitav oleks mikriga aga vast võib ka ilma?
    *Kõik osalejad annavad tagasisidet üksteise videote kohta!

    Kes veel?


  • McFoldberg
    Grinder
    • Nov 2008
    • 731

    #2
    NL25-NL50 Projekt

    Video osas pean hetkel kahjuks ära ütlema, kuna aja nappuse tõttu läheb kogu aeg NL25 20tablemisele, mis on maailma kõige tühjem ABC, ehk pole väga pointi.
    Aga idee on väga hea, go for it.

    Comment

    • Rahapada
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1178

      #3
      NL25-NL50 Projekt

      eem, nl25.. ja eem, jah, ei saab ikka, millalgi, teha, kui mõtlen, kuidas, kuna ja millal

      paisatb, et mulle meeldivad komad

      Comment

      • masterpuppet
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2094

        #4
        NL25-NL50 Projekt

        Istun ka paati, Nl25 siis.

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #5
          NL25-NL50 Projekt

          Algselt postitas masterpuppet
          Istun ka paati, Nl25 siis.
          Ma liituks ka, kuigi hääle osas võib probleeme tulla.

          Comment

          • Aristotep
            Grinder
            • Oct 2008
            • 605

            #6
            NL25-NL50 Projekt

            Oleks ka huviline, NL25 seega

            Comment

            • Fortune`i käsilane
              Räme Fish
              • Aug 2009
              • 15

              #7
              NL25-NL50 Projekt

              Tõenäoliselt olen ka teemas.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                NL25-NL50 Projekt

                kui 50NL ja väiksemates limiitides on break-even stretchid, mis kestavad üle 100,000 siis teie mäng lekib ikka väga korralikult.

                Mu lifetime 50NL, siis olin halvem mängija aga samas ei teinud ühtegi "negreanu stiilis" mängu ala pean bluffima või hero callima vms. üleüldse ei flipanudki.


                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #9
                  NL25-NL50 Projekt

                  Mõned mõtted:
                  *Võiks paika panna mingi ajalise piiri, mille jooksul video peab valmis saama.
                  *Võiks teha uue teema, kuhu koondame üldisema jutu ja lingid iga osaleja teemale, kus ta oma video kohta tagasisidet ootab.
                  *Eeldan, et kui ainult 6 lauda, siis kindlasti võimalusel tile-modes? Ise stackin 10 lauda, aga video tarvis pole probleem 6-tileda.
                  *Iga osaleja, kes vaatab teise osaleja videot, võtab kätte pastaka ja kirjutab paberile kõik kahtlased, huvitavad ja küsimusi/kommentaare tekitavad kohad. Vastasel korral võib mõne osaleja laiskusest (no offence, see võin olla ka mina) tulla video(te) kohta ülinapp kommentaar.
                  *Iga osaleja võiks postitada antud limiidi statsid (winrate, sample ja vähemalt preflop statid)
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #10
                    NL25-NL50 Projekt

                    oleks ka käpp NL25. ainult ilma hääleta, kuna arvuti mikrofon on tuksis. ragiseb hullemini kui coca oma.

                    Comment

                    • Rahapada
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1178

                      #11
                      NL25-NL50 Projekt

                      no siis mulle palun ajaline piir, eem nädal
                      kasutan läpakat, seega 6 lauda tile, mulle natuke liiga kribu (mul on rämedalt statse hudis :P), seega cascade'in... video puhul võin erandit püüda teha (kasutan venna hiigelsuurt teleriekraani nt), kui muidugi cascade'i vastu midagi on...
                      pf statsid (kuigi lauas vahin kogu aeg enese juures numbreis 17/13), siis hemmist vaadates, nit: 12/9/2,4, 23k kätt, 9 bb/100

                      ps. poole tunniga ei juhtu suurt muffigi, tunnine video?

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #12
                        NL25-NL50 Projekt

                        Lihtsalt mainin, et mikrofon maksab alla ühe BI ja seda ei ole raske anda, samuti annab see kohutavalt palju juurde, sest tummi video kõrval on seda ikka kohutavalt põnevam jälgida.

                        Teiseks osaleks vast isegi, aga hetke tingimuste puhul oleks vaja läbi töötada peatselt ~10 poole tunnist videot, pigem loosida mingid paarid, teha tunnine sess ja anda endast parim.

                        Lihtsalt minu mõtted.

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #13
                          NL25-NL50 Projekt

                          Algselt postitas -andres-
                          Lihtsalt mainin, et mikrofon maksab alla ühe BI ja seda ei ole raske anda, samuti annab see kohutavalt palju juurde, sest tummi video kõrval on seda ikka kohutavalt põnevam jälgida.

                          Teiseks osaleks vast isegi, aga hetke tingimuste puhul oleks vaja läbi töötada peatselt ~10 poole tunnist videot, pigem loosida mingid paarid, teha tunnine sess ja anda endast parim.

                          Lihtsalt minu mõtted.
                          ma ostsin uue mikri, kuid kasu pole. läpakas on sees midagi ******. laps ajas kunagi vett peale

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #14
                            NL25-NL50 Projekt

                            Mikri vist saab tõesti 30 eeguga juba. Ja andresel on õigus - 10 videot on liiga palju. Üks variant on veel see, et igaüks vaatab näiteks 3 videot (1,5h vaatamist). Samas poleks mulle mingit kasu kui mulle juhtuks 3 breakeven mängijat. Palju mõtteid :P
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • Ahangama
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 615

                              #15
                              NL25-NL50 Projekt

                              Kirjas:
                              Ahangama NL25
                              TIGRANO NL25 NL50
                              Supsti NL25
                              Pahvak NL25 NL50
                              Rahapada NL?
                              kardpleier NL25
                              Masterpuppet NL25
                              Vapsik NL25
                              Aristotep NL25
                              Fortune`i käsilane NL25
                              pikk28 NL25
                              -andres- NL?

                              Kokku 12


                              *Video pikkus kuskil 30 min
                              *Laudade arv kuni 6, võiks ka 9 olla kui huvi?
                              *Huvitav oleks mikriga aga vast võib ka ilma?
                              *Kõik osalejad annavad tagasisidet üksteise videote kohta!
                              *Postitada sessi põhilisemad statid

                              Küsimärgid:
                              Video pikkus - Kas piisab 30 min või vaja pikemat. obv et 1h sesside läbivaatamine päris mahukas aga samas teeme seda ju õppimise nimel
                              Samas võib ju video omanik kirja panna raskemad kohad ja nii saaks 1h sessi 30min ajaga vaadatud.


                              Comment

                              Working...