NL25 flopis hititud set

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RistoR
    Jube Noob
    • Dec 2008
    • 117

    #1

    NL25 flopis hititud set

    Panen siia ühe käe. Käsi iseenesest igati sitasti mängitud ja ala kommentaare, et miks ei 3 bettinud ei ole vaja. Mingi persse kukkunud passive mäng oli lihtsalt, muud nagu ei oska öelda enda õigustamiseks. Vastased enam vähem viisakate statidega mängijad/regularid(mõlema kohta üle 600 käe). Tänu minu lack of agressionile viisin ennast nii sitta seisu et turnil tuli otsustada kas call või fold. Tahtsin küsida kui tihti keegi sellises olukorras callib, foldib???

    Pokerstove andis mulle järgmise tulemuse:

    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 37.698% 00.00% 37.70% 0 15.83 { As8s }
    Mina: 24.603% 23.81% 00.79% 10 0.33 { 5d5h }
    Hand 2: 37.698% 00.00% 37.70% 0 15.83 { 8c8h }

    Käsi iseenesest selline

    Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 372678
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Hero (BTN): $25.00
    SB: $25.10
    BB: $25.00
    UTG: $25.00
    MP: $24.45
    CO: $25.25

    Pre Flop: ($0.35) Hero is BTN with 5 5
    2 folds, CO raises to $0.75, Hero calls $0.75, SB calls $0.65, 1 fold

    Flop: ($2.50) 5 6 4 (3 players)
    SB checks, CO bets $1.25, Hero calls $1.25, SB calls $1.25

    Turn: ($6.25) 7 (3 players)
    SB checks, CO bets $3.50, Hero calls $3.50, SB raises to $23.10 all in, CO raises to $23.25 all in, Hero folds
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)





  • flipmachine
    Pokkerihai
    • Jul 2009
    • 1857

    #2
    Re: NL25 flopis hititud set

    Minu jaoks oleks see kindel fold. 2 vastast ees all inn, paratamatult arvaksin,et olen beat ja muckiksin.

    Comment

    • RistoR
      Jube Noob
      • Dec 2008
      • 117

      #3
      Re: NL25 flopis hititud set

      Algselt postitas flipmachine
      Minu jaoks oleks see kindel fold. 2 vastast ees all inn, paratamatult arvaksin,et olen beat ja muckiksin.
      Küsimus ei ole selles. Ma olin 90% kindel et ühel vastasel on käes rida. Kuna tegemist oli kahe full stackiga kas s shovemine õigustaks ennast?? Sest protsentide järgi ma ei olnud väga palju taga.

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #4
        Re: NL25 flopis hititud set

        range on vastastel ikka laiem kui exact käed, mis sa stove panid. pane neile setid ka rangesse ja vaata mis siis saab.

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #5
          Re: NL25 flopis hititud set

          Must raise @ flop.

          Siin foldin turni.

          Comment

          • flipmachine
            Pokkerihai
            • Jul 2009
            • 1857

            #6
            Re: NL25 flopis hititud set

            Algselt postitas RistoR
            Tahtsin küsida kui tihti keegi sellises olukorras callib, foldib???
            Sry, lugesin küsimust valesti .Kui tihti fold - alati !

            Muidu sellest,et mänglesin stovega , pannes vastased (viisakad regularid) ise arvatavatele kätele turnis ja siis sain hea 45% endale võiduvõimalust, targemad poisid saavad siin vast teisi numbreid ,kuid selle järgi oleks pidanud callima .Aga see ikkagi väga kaheotsaga käsi, mis on ajule väga kurnav :)

            Comment

            • kuco
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1910

              #7
              Re: NL25 flopis hititud set

              Algselt postitas -andres-
              Must raise @ flop.

              Siin foldin turni.
              Raise flop kindlasti aga kui saame ikkagi callid siis värdjad-hittivad-hästi-copyright-svenza-call sest calli saame pigem OESD kui gutshoti käest. 88 vist muidugi flopis maha ei pane.

              Comment

              • kivisaba
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2514

                #8
                Re: NL25 flopis hititud set

                keskelt läbi mingi 25- 30% equtit vaja siin shippimiseks mis peaks nagu long runnis olemas olema
                mina ei taha foldida CO-l võib overpair kh olla ju
                flopil on mööda pandud callimisega jh

                Comment

                • kardpleier
                  Grinder
                  • Jul 2009
                  • 699

                  #9
                  Re: NL25 flopis hititud set

                  turnil kohe fold ja unusta see käsi ära

                  Comment

                  Working...