NL25 AA

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #1

    NL25 AA

    Tegin veits nitringi jälle ja üks käsi jäi kummitama. Villain on mu lemmikmängijatüüp - 62/19/2.4 ainult 37 käe põhjal. Shove oli nii ebaloogiline, et pani maha callima, aga mõtlen, kas see on ikka õige.

    Full Tilt Poker $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 368427
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    CO: $5.00
    BTN: $34.07
    Hero (SB): $25.00
    BB: $25.55
    UTG: $6.15
    UTG+1: $14.09
    MP1: $9.54
    MP2: $9.81

    Pre Flop: ($0.35) Hero is SB with A A
    5 folds, BTN calls $0.25, Hero raises to $1.25, 1 fold, BTN calls $1

    Flop: ($2.75) K 4 3 (2 players)
    Hero bets $1.50, BTN raises to $32.82 all in, Hero calls $22.25 all in

    Turn: ($50.25) T (2 players - 2 are all in)

    River: ($50.25) 4 (2 players - 2 are all in)
    Fullstacks have more fun.
  • Timpz
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2029

    #2
    Re: NL25 AA

    Sellise venna vastu instacall minu poolt
    tundub selline Kx

    Comment

    • masterpuppet
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2094

      #3
      Re: NL25 AA

      Panen 90% juhtudest mastiostule ja kerge viivitusega instacall.

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #4
        Re: NL25 AA

        Made handiga üldjuhul tehakse jubedat slowplayd. Call oleks ilma süümekateta.

        Comment

        • McFoldberg
          Grinder
          • Nov 2008
          • 731

          #5
          Re: NL25 AA

          Standard.

          Comment

          • hoss23
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 2551

            #6
            Re: NL25 AA

            Sellise Villaini vastu instacall ka minu poolt

            Comment

            • Bikewarrior
              Bännitud
              • Apr 2009
              • 283

              #7
              Re: NL25 AA

              kah call. ise paneksin sellise venna rea või masti tõmbe peale. Halvimal juhul võib ka olla kaks paari, setti väga ei usu.

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #8
                Re: NL25 AA

                Ma ka calliks, range võib tal seal üsna lai olla, alates setis kuni Kx-ni + veel mõnikord ka FD-d ning mõni random bluff vahel harva. Mõne väiksema ülepaari foldimist mõnel teisel flopil võiks ehk kaaluda, aga AA-d siin küll ei foldiks.

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #9
                  Re: NL25 AA

                  Suht easy spot tõesti - stovesin ka veidi ja sain üsna hea equity.
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #10
                    Re: NL25 AA

                    Isegi pikk ei foldiks siin...

                    Comment

                    • hoss23
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 2551

                      #11
                      Re: NL25 AA

                      Algselt postitas pastilaa
                      Isegi pikk ei foldiks siin...
                      28?.Ei usu jah, kuigi tean, kui kusik ta on ;D No Offence Bro

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #12
                        Re: NL25 AA

                        pastilaa loeb nagu raamatut mind :D. siin ma tõesti foldi ei näe

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #13
                          Re: NL25 AA

                          Algselt postitas pastilaa
                          Isegi pikk ei foldiks siin...
                          :D

                          Praegu ma ei saa aru, et miks ma üldse selle käe ülesse panin. Tagantjärgi mõeldes on call fishi vastu ülihea, aga seekord lihtsalt näitas 43s - result oriented thinking.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          Working...