NL25 AK TPTK

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ahangama
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 615

    #1

    NL25 AK TPTK

    Button 27/12/0,85
    0,85AF võiks olla fold aga mida sellisest raise suurusest arvata?


    BB ($13.88)
    UTG ($5)
    UTG+1 ($10.05)
    MP1 ($5.70)
    Hero (MP2) ($25.19)
    MP3 ($5.60)
    CO ($26.14)
    Button ($33.96)
    SB ($26.85)

    Preflop: Hero is MP2 with A, K
    2 folds, MP1 bets $0.75, Hero raises to $2.60, 2 folds, Button calls $2.60, 3 folds

    Flop: ($6.30) K, 10, 7 (2 players)
    Hero bets $3.50, Button raises to $16.80 ???

  • McFoldberg
    Grinder
    • Nov 2008
    • 731

    #2
    Re: NL25 AK TPTK

    Ma ilmselt ei sudaks foldida.

    3beted potis on TPTK suht nutine asi, overbet raise näol tundub ka imelik + see on NL25. Tal võib olla halvem K, võib mingi draw olla või siis mingi AT isegi.

    Shove imo.

    Comment

    • kivisaba
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2514

      #3
      Re: NL25 AK TPTK

      Algselt postitas McFoldberg
      Ma ilmselt ei sudaks foldida.

      3beted potis on TPTK suht nutine asi, overbet raise näol tundub ka imelik + see on NL25. Tal võib olla halvem K, võib mingi draw olla või siis mingi AT isegi.

      Shove imo.
      panid tähele et ta cold callis 3 beti ?
      suht freaky käsi
      ise ei oska midagi arvata
      tptk on nuts 3 betted pottides aga villain on passivne ja võtis väga twisted liini
      standard koht kus ma timeout foldin sest olen ???

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #4
        Re: NL25 AK TPTK

        TT on siin väga loogiline käsi, olen isegi sellises situatsioonis TT callinud ... TPTK on tõesti raske foldida .

        Comment

        • McFoldberg
          Grinder
          • Nov 2008
          • 731

          #5
          Re: NL25 AK TPTK

          Algselt postitas kivisaba
          panid tähele et ta cold callis 3 beti ?
          suht freaky käsi
          ise ei oska midagi arvata
          tptk on nuts 3 betted pottides aga villain on passivne ja võtis väga twisted liini
          standard koht kus ma timeout foldin sest olen ???


          Oiiii... Seda ei näinud tõesti, thanks et ütlesid.
          Aga siiski on vastane vist liiga fishine, et ma teda repida liigselt suudaks.

          Comment

          • Ahangama
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 615

            #6
            Re: NL25 AK TPTK

            mis järeldusi coldcallist teha? :) QQ kahtlustasin koguaeg, sinna sobiks ka selline ulmeline bet?

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #7
              Re: NL25 AK TPTK

              Algselt postitas Ahangama
              mis järeldusi coldcallist teha? :) QQ kahtlustasin koguaeg, sinna sobiks ka selline ulmeline bet?
              QQ? are u kiddin? Miks peaks sa second paariga nii mängima?

              Comment

              • Ahangama
                Klubi Liige
                • Jul 2009
                • 615

                #8
                Re: NL25 AK TPTK

                haha, mina mitte aga miks fish sellise beti võis teha, set oleks obv slowplay?

                Comment

                • Dogers
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2500

                  #9
                  Re: NL25 AK TPTK

                  set sellisel boardil slowplay? palju õnne

                  Comment

                  • K2snakas
                    Pokkerihai
                    • Feb 2009
                    • 2388

                    #10
                    Re: NL25 AK TPTK

                    Algselt postitas Keiss
                    Ma calliks kindlasti ja turnis teeksin otsuse, kas paneme nuppe või foldin.
                    Kas me commited poleks, kui me sellel flopil calliks kuna meil oleks raha sees siis mingi 19.4$ ja juurde panna ~5$?

                    Comment

                    • Keiss
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1592

                      #11
                      Re: NL25 AK TPTK

                      Sorry, vaatasin beti suurust valesti. Jah nupud või fold. Ma panen nuppe seal. Nii drawisel flopil 3betitud potis foldi nuppu üles ei leia.
                      Tavaliselt vastas seal
                      A K
                      A Q
                      Ebatõenäolisemalt set aga võime ka palju halvema käe vastu saada. Ma ei tea miks ta peaks top2 setiga nii tegema? Kardab turni masti nii hirmsalt?
                      Seti omanik vast calliks edasi või teeks väiksema raise. Tavaliselt ikka paar+mastitõmme või rea-ja mastitõmme tahavad overbetida, et kohe saada vastane foldima või nn näha mõlemat kaarti ära :P

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #12
                        Re: NL25 AK TPTK

                        Njah, mul oli ka üx päev mingi fish vastas, kelle flop agressioon oli 0.7

                        Tegin blindilt AQ'ga 3Beti , sain calli, flop A72 vms ning rainbow. Tegin Cbeti ja sain suht suure raise otsa ja enamvähem insta foldisin, fish näitas KJo.

                        Point on siis selles, et mingi HUD'i number ei välista absoluutselt midagi ja iga mängija võib mingil hetkel midagi väga ootamatut teha, selle tegelase preflop stat on piisavalt fishine küll, et siin lükata, aga suht kõhutunde värk, võib vabalt set vastas olla.

                        Comment

                        • Keiss
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1592

                          #13
                          Re: NL25 AK TPTK

                          Absoluutselt. Ma primas kasutan veel sellist süsteemi, et kui selline otsus vaja vastu võtta siis panen mängija otsingusse (find player) ja kui kutt 1-2 tableb siis insta nupud, sest sellistel sõidab lõpuks ikka katus ära ja hakkavad bluffima ja imemuuve tegema. Igav noh. Kui on mingi multitabler siis võib ju foldida :P

                          Comment

                          • qjet
                            Grinder
                            • Apr 2009
                            • 806

                            #14
                            Re: NL25 AK TPTK

                            ma shipin sellel flopil. TT võib küll olla loogiline käsi ta ranges, aga mis ta fold to 3b on? flopil ma betiks peale 3betti ka rohkem ning sellised lähevad väga pöördesse ka AQs suguse käega sellel flopil ja ei pane imestama, kui KQ või AK tal seal on.

                            Comment

                            • flipmachine
                              Pokkerihai
                              • Jul 2009
                              • 1857

                              #15
                              Re: NL25 AK TPTK

                              ma liigutaks samuti nuppe,kuna ei taha kohe üldse uskuda,et keegi set or two pair nii nuppe liigutaks.Pigem Flushitõmme või väiksem K .

                              Comment

                              Working...