NL25: Wierdo flushdraw

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • masterpuppet
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2094

    #1

    NL25: Wierdo flushdraw

    $0.10/0.25 Hold'em Cash Games, 9 Players
    Hand Converter by Pokerhand.org

    Board:
    mdm2610 (SB): $25.10
    crystalheart (BB): $25
    LilRazor (UTG): $25
    Wiegi85 (UTG+1): $25.45
    1wayman (MP1): $76.90
    Lucoo_ (MP2): $25.35
    Mr.Final90 (MP3): $44.45 standard fish 42/11/2.2
    Keep Honking (CO): $27.20
    Maztablazta (Button): $25

    Dealt to Maztablazta A 2

    Pre-flop:
    (4 folds), Mr.Final90 calls $.25, (1 folds), Maztablazta raises to $1.25, (2 folds), Mr.Final90 calls $1

    Flop: ($2.85) T Q K (2 Players)
    Mr.Final90 checks, Maztablazta bets $2, Mr.Final90 calls $2

    Turn: ($6.85) A (2 Players)
    Mr.Final90 bets $10, Kas ma tahan siin nuppe panna?

  • Ghost0
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1335

    #2
    Re: NL25: Wierdo flushdraw

    easy fold

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #3
      Re: NL25: Wierdo flushdraw

      Algselt postitas Ghost0
      easy fold
      Minu meelest võiks reeglitesse muudatuse teha ning inimesed, kes vastavad easy fold, snap call või midagi muud sellist võiks ühepäevase bänni saada, et foorumis passimise asemel saaksid näiteks mõne video või raamatu või 2+2 artikli läbi lugeda, et oskaksid oma seisukohta põhjendada.

      OP pole sellest mingit kasu kui temaga samasugune microgrinder mainib, et tema foldiks sellises kohas.

      Ei midagi isiklikku Sinu suhtes Ghost, lihtsalt on silma jäänud väga suur mõttetute 2-sõnaliste vastuste arv strateegia teemas.

      Ma siin nuppe ei tahaks panna ja kalduks foldi poole, A pole meie jaoks just parim kaart ning asi paistab väga seda moodi, et tal on rida. Meil on küll nut FD, kuid kui tal J peaks käes olema, siis oleme kuskil 80/20 taga. Teine asi, mis mulle väga ei meeldi on tema panuse suurus. Vähemalt mulle on jäänud mulje, et paljud kehvad mängijad panustavad hea käega selliseid täissummasid (N: 1$, 5$ või 10$).

      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #4
        Re: NL25: Wierdo flushdraw

        Algselt postitas Vapsik
        Minu meelest võiks reeglitesse muudatuse teha ning inimesed, kes vastavad easy fold, snap call või midagi muud sellist võiks ühepäevase bänni saada, et foorumis passimise asemel saaksid näiteks mõne video või raamatu või 2+2 artikli läbi lugeda, et oskaksid oma seisukohta põhjendada.
        +1 Kui postitan käe siis tahan kuulda kah miks keegi kuidas käitub. mitte ei taha kuulda kas fold või shov sõnu lihtsalt

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #5
          Re: NL25: Wierdo flushdraw

          vapsikult väga mõistlik mõte

          Comment

          • McFoldberg
            Grinder
            • Nov 2008
            • 731

            #6
            Re: NL25: Wierdo flushdraw

            Word, Vapsik.

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #7
              Re: NL25: Wierdo flushdraw

              Algselt postitas McFoldberg
              Word, Vapsik.
              Jälle kaks sõna, kus põhjendus jäi? ;D :P

              Comment

              • Bikewarrior
                Bännitud
                • Apr 2009
                • 283

                #8
                Re: NL25: Wierdo flushdraw

                See on kindel fold kuna arvan, et oled taga kui selline panus tehakse ja ainuke käsi mis sul vastast beadib on arvatavasti flush. Ütleme, et sinu pot oddsid 1:1,7 ja shansid 1:5, võidutõenäosuse ja pot oddside suhe on liiga halb seega ma ei näe siin mingit võimalust. Peaksid olema jah tõenäoliselt 80/20 taga nagu vapsik ütles.
                Loodan et oddsidega puuse ei pannud.

                Comment

                • Ghost0
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1335

                  #9
                  Re: NL25: Wierdo flushdraw

                  Algselt postitas Vapsik
                  Minu meelest võiks reeglitesse muudatuse teha ning inimesed, kes vastavad easy fold, snap call või midagi muud sellist võiks ühepäevase bänni saada, et foorumis passimise asemel saaksid näiteks mõne video või raamatu või 2+2 artikli läbi lugeda, et oskaksid oma seisukohta põhjendada.

                  OP pole sellest mingit kasu kui temaga samasugune microgrinder mainib, et tema foldiks sellises kohas.

                  Ei midagi isiklikku Sinu suhtes Ghost, lihtsalt on silma jäänud väga suur mõttetute 2-sõnaliste vastuste arv strateegia teemas.

                  Ma siin nuppe ei tahaks panna ja kalduks foldi poole, A pole meie jaoks just parim kaart ning asi paistab väga seda moodi, et tal on rida. Meil on küll nut FD, kuid kui tal J peaks käes olema, siis oleme kuskil 80/20 taga. Teine asi, mis mulle väga ei meeldi on tema panuse suurus. Vähemalt mulle on jäänud mulje, et paljud kehvad mängijad panustavad hea käega selliseid täissummasid (N: 1$, 5$ või 10$).
                  Okei, tunnistan ,et see oli suht mõttetu post, mis tegin praegu. Üldiselt ei tee ka selliseid eriti, mingi 3-4 tükki olen teinud vb varem (vaatasin järgi lol). Alguses vaatasin ,et see väga suur mõttetute postituste hulk oli minu kohta öeldud ja kirjutasin juba suht vihase postituse valmis, aga siis märkasin ,et sa mõtlesid ikka üldiselt :D

                  Aga üldiselt nõustun. Ei tea, kas see bänni mõte vajalik on, sest vaevalt, et keegi sellepärast rohkem õppida viitsib. Ja tegemist on nii väikese foorumiga ,et ette need küll kellelegi eriti ei tohiks jääda. Aga samas why not.

                  Comment

                  • flipmachine
                    Pokkerihai
                    • Jul 2009
                    • 1857

                    #10
                    Re: NL25: Wierdo flushdraw

                    Selle turniga on selline asi ,et kui ma feeling lucky- call ,sest üldjuhul ei suudaks ma uskuda,et enam ees olen, läheksin vaid nutsi tõmbama .Päevadel ,kui mul ei ole feeling lucky tunnet,siis veidike kirun aga lasen kaartidel mucki voolata .U can´t win them all :P

                    Comment

                    Working...