NL25 overpair

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #1

    NL25 overpair

    mingeid state pole, uus tüüp lauas 6 kätt ainult olnud aga need on tahtnud enamus kaasa mängida õrnalt jäi mulje et kõike kirkam kriit ei ole pakis.

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    UTG ($25)
    UTG+1 ($12.20)
    MP1 ($25.60)
    MP2 ($25.50)
    CO ($25)
    Hero (Button) ($26.05)
    SB ($10.75)
    BB ($25)

    Preflop: Hero is Button with Q, Q
    1 fold, UTG+1 calls $0.25, 1 fold, MP2 calls $0.25, CO bets $1.25, Hero calls $1.25, 2 folds, UTG+1 calls $1, MP2 calls $1

    Flop: ($5.35) J, 10, 4 (4 players)
    UTG+1 checks, MP2 bets $2, CO calls $2, Hero raises to $7.75, 1 fold, MP2 calls $5.75, 1 fold

    Turn: ($22.85) 7 (2 players)
    MP2 bets $16.50 (All-In), Hero ?
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #2
    Re: NL25 TPTK

    I FOLD

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #3
      Re: NL25 TPTK

      Algselt postitas leits
      I FOLD
      miks?
      tegemist ei ole regulariga mis annab suured võimalused selleks et ta on donk.
      Mille peale sa ta paned siis?
      Kas igakord kui keegi pushib keda sa ei tunne siis foldid TPTK?

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #4
        Re: NL25 TPTK

        Overpairiga on tegemist, mingit ranget on talle suht raske minu meelest anda, sest tal võib seal olla f-draw, suvaline J või siis ka 2paari+.

        Mina isiklikult sellistes kohtades callin.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #5
          Re: NL25 TPTK

          Algselt postitas rohelinekonn
          miks?
          tegemist ei ole regulariga mis annab suured võimalused selleks et ta on donk.
          Mille peale sa ta paned siis?
          Kas igakord kui keegi pushib keda sa ei tunne siis foldid TPTK?
          btw sul on overpair ju :)
          89, J7, JT on mu jaoks siin liga reaalsed. ..

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #6
            Re: NL25 TPTK

            PF vist 3betiks ka, meil küll positsioon, kuid QQ-ga 4kesi flopile ei tahaks minna väga.

            Comment

            • rohelinekonn
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 3808

              #7
              Re: NL25 TPTK

              Algselt postitas leits
              btw sul on overpair ju :)
              89, J7, JT on mu jaoks siin liga reaalsed. ..
              on jah :P my bad mõtlesin mitmest käest korraga kui seda postitasin

              Comment

              • -andres-
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4546

                #8
                Re: NL25 overpair

                Algselt postitas Vapsik
                PF vist 3betiks ka, meil küll positsioon, kuid QQ-ga 4kesi flopile ei tahaks minna väga.
                3bet preflop like said, teeb elu kõvasti kergemaks.

                Comment

                • rohelinekonn
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 3808

                  #9
                  Re: NL25 overpair

                  sellest sain aru et 3beti koht aga kuna seda ei teinud siis ei ole elu ka kerge nii et lähme selle situatsiooniga edasi.

                  Comment

                  • H2O
                    Õpihimuline Mängur
                    • Nov 2008
                    • 362

                    #10
                    Re: NL25 overpair

                    Mina calliks, Tõenäoliselt tal miski AJ, KJ sittemal juhul J10, aga no sellises olukorras ei suudaks foldi leida, kui tegemist veel "dongiga" kah. Kui regulaari vastu, siis isegi foldiks.

                    Se koht eriti imelik MP2 bets $2, CO calls $2, Hero raises to $7.75, 1 fold, MP2 calls $5.75
                    Miks MP2 peaks callima kui tal miski set, või siis 2 paari. Ma arvan siin tegu ikka AJ-iga. turnil vaatas donk, et tal ehk suurim paar ja lükkas oma nööbid sisse.

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #11
                      Re: NL25 overpair

                      Preflop call on omg so so so bad omg bad!

                      Ja praegu ka foldiks, sest me tulime 4way flopile ja mingi lammas arvas endiselt, et Tema käsi on reraise callimiseks piisav, seega meie ülepaar enam pole piisav.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: NL25 overpair

                        Algselt postitas -andres-
                        3bet preflop like said, teeb rahakoti kõvasti paksemaks.
                        F.Y.P.

                        Comment

                        • Bikewarrior
                          Bännitud
                          • Apr 2009
                          • 283

                          #13
                          Re: NL25 overpair

                          Sinu olukorras calliks ära. Olen üsna kindel et tal on mingi KJ,QJ käes. Preflop oleks su kätt 3bettinud

                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #14
                            Re: NL25 overpair

                            Algselt postitas Bikewarrior
                            Sinu olukorras calliks ära. Olen üsna kindel et tal on mingi KJ,QJ käes. Preflop oleks su kätt 3bettinud
                            Are you serious? Flopil callib MP2 meie korraliku raise'i ära ja seejärel leadib turnil allinni ja sa paneksid ta QJ/KJ peale?
                            Ma foldin turnis vägagi rahuliku südamega hetke olukorras.

                            Comment

                            • R1naldo
                              Jube Noob
                              • Apr 2009
                              • 143

                              #15
                              Re: NL25 overpair

                              call

                              Comment

                              Working...