NL50 88 set

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #1

    NL50 88 set

    Fullringi käsi. Vastane kehvemapoolne reg. 27/8/0.7; Agg freq 13%; 3bet 2.7; käsi ca 500.

    Turni bet ka muidugi kuldne - tahtsin Axlt valuet saada ilmselt. Easy käsi, aga ootan kriitikat, et donk play mitte tegemine pea sisse kuluks!

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (6 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    CO ($9.15)
    Button ($47.50)
    SB ($12.40)
    BB ($51.20)
    Hero (UTG) ($52.25)
    MP ($50)

    Preflop: Hero is UTG with 8, 8
    Hero bets $1.50, MP calls $1.50, 1 fold, Button calls $1.50, 1 fold, BB calls $1

    Flop: ($6.25) 8, 9, A (4 players)
    BB checks, Hero bets $5, MP calls $5, 1 fold, BB calls $5

    Turn: ($21.25) 3 (3 players)
    BB checks, Hero bets $12, 1 fold, BB calls $12

    River: ($45.25) Q (2 players)
    BB bets $27.50, Hero calls $27.50

    Total pot: $100.25 | Rake: $3

    Results below:
    BB had 10, J (straight, Queen high).
    Hero mucked 8, 8 (three of a kind, eights).
    Outcome: BB won $97.25

    Fullstacks have more fun.
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #2
    Re: NL50 88 set

    standard cooler

    Comment

    • antnx
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3102

      #3
      Re: NL50 88 set

      Standard.

      Turnis paneks 16-18, et valuet saada.

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #4
        Re: NL50 88 set

        Arvate, et 13% (riveril samas 19% 50 korra peale) agressioniga tüübil on piisavalt tihti 2-pair tüüpi käsi :)? Eriti kahtlane on see, et ta leadib pmst all-in riveril. 5$ jättis alles.
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • tdx
          Grinder
          • Oct 2008
          • 768

          #5
          Re: NL50 88 set

          Algselt postitas Pahvak
          Arvate, et 13% (riveril samas 19% 50 korra peale) agressioniga tüübil on piisavalt tihti 2-pair tüüpi käsi :)? Eriti kahtlane on see, et ta leadib pmst all-in riveril. 5$ jättis alles.
          blabla.. POT ODDS ..blablablah.. Beti turn suuremalt, siis on riveril lihtsam callida/shoveda.

          Comment

          • Fortune
            IP
            • Oct 2008
            • 1396

            #6
            Re: NL50 88 set

            Algselt postitas Pahvak
            Arvate, et 13% (riveril samas 19% 50 korra peale) agressioniga tüübil on piisavalt tihti 2-pair tüüpi käsi :)? Eriti kahtlane on see, et ta leadib pmst all-in riveril. 5$ jättis alles.
            Kas sa nüüd tahad väita, et sa tahad riveri foldida? Pls no. Ainuke draw, mis kohale jõudis ongi JT ja sa pead ta ikka surmkindlalt selle käe peale panema (99 võib tal ka olla muidugi), kui sa siin foldida tahad. Mina seda küll ei suudaks, sest neid käsi mis sa biidid on ka ikkagi hunnikus.

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #7
              Re: NL50 88 set

              Algselt postitas tdx
              blabla.. POT ODDS ..blablablah.. Beti turn suuremalt, siis on riveril lihtsam callida/shoveda.
              Tean et turni suurem bet oleks ebameeldivustest päästnud. Tänud.

              Algselt postitas Fortune
              Kas sa nüüd tahad väita, et sa tahad riveri foldida? Pls no. Ainuke draw, mis kohale jõudis ongi JT ja sa pead ta ikka surmkindlalt selle käe peale panema (99 võib tal ka olla muidugi), kui sa siin foldida tahad. Mina seda küll ei suudaks, sest neid käsi mis sa biidid on ka ikkagi hunnikus.
              Ei taha ja ei suuda riverit foldida - muidu oleksin ju foldinud. Samas ma ei usu, et ta oma 2pair üle alati niiii õnnelik ka on (kuigi 2pair vs JT,99 on mu arust tema ranges suhtega 2/3 ja 1/3, mis on meile hea).

              Kordan veel, ei otsi kohta foldimiseks.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #8
                Re: NL50 88 set

                Seotud ka selle käega, kuid veidi teemast kõrvale - kas kasutadki peamiselt Agg freq AF asemel? AGG freq näitab ju agressiivsuse sagedust ((bet + raise) / (bet + raise + call + fold)), mitte agressiivsust ennast (bet/raise : call). Saan aru, et kõrge sagedus on suure agressiivsuse eelduseks, kuid AF ise ju kajastab piisavalt täpselt käel käitumist? Äkki seletad oma idee lahti seoses sellega?

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #9
                  Re: NL50 88 set

                  Algselt postitas pastilaa
                  Seotud ka selle käega, kuid veidi teemast kõrvale - kas kasutadki peamiselt Agg freq AF asemel? AGG freq näitab ju agressiivsuse sagedust ((bet + raise) / (bet + raise + call + fold)), mitte agressiivsust ennast (bet/raise : call). Saan aru, et kõrge sagedus on suure agressiivsuse eelduseks, kuid AF ise ju kajastab piisavalt täpselt käel käitumist? Äkki seletad oma idee lahti seoses sellega?
                  Antud käes vahet pole, sest mõlemad näitajad ütlevad sama asja - head siin loota ei ole. Muidu kasutan ma mõlemat koos. Võib nii mõelda: kõrge AF näitab, et villainile eriti callida ei meeldi. Kui talle callida ei meeldi, siis ta kas raiseb või foldib. Aga kumba talle tihedamini meeldib teha?

                  Väike spikker erinevatest kombinatsioonidest:
                  http://forumserver.twoplustwo.com/78...ng-2-a-270284/
                  High AF, low AFq = folding a lot, raising some, calling hardly ever
                  High AF, high AFq = raising a lot, folding a little, calling hardly ever
                  Low AF, high AFq = Not real sure on this one. This seems like a paradox -- my guess is bets often, but isn't raising or folding all that often (or never happens).
                  Low AF, low AFq = (very) passive. Check-calling all the time.
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #10
                    Re: NL50 88 set

                    Väga hea. Tänud!

                    Comment

                    • Ajuvaba
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 634

                      #11
                      Re: NL50 88 set

                      sa oled ikka eriline donk, pane turnis rohkem noh! JÄI MEELDE? PANE TURNIS ROHKEM!

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #12
                        Re: NL50 88 set

                        Algselt postitas Ajuvaba
                        sa oled ikka eriline donk, pane turnis rohkem noh! JÄI MEELDE? PANE TURNIS ROHKEM!

                        +2

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #13
                          Re: NL50 88 set

                          Väga hea! Vaikselt hakkab juba kohale jõudma. Ootan veel kriitikat.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          Working...