NL25: 33 set drawine board

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • masterpuppet
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2094

    #1

    NL25: 33 set drawine board

    $0.10/0.25 Hold'em Cash Games, 8 Players
    Hand Converter by Pokerhand.org

    Board:
    HERO (CO): $25
    inspekt0rgadget (Button): $25.93
    Psych0ace (SB): $43.21
    hrabia84 (BB): $41.62 donk 54/13/1.6 25 kätt
    Tymedu (UTG): $5
    Atus (UTG+1): $10
    slackness75 (MP1): $5.15
    ThuNuts78 (MP2): $39.77

    Dealt to HERO 3 3

    Pre-flop:
    (2 folds), HERO raises to $.75, (2 folds), hrabia84 calls $.50

    Flop: ($1.60) 8 9 3 (4 Players)
    hrabia84 checks, HERO bets $1.40, hrabia84 calls $1.40

    Turn: ($4.40) 6 (4 Players)
    hrabia84 checks, HERO bets $3.30, hrabia84 calls $3.30

    River: ($11) 5 (4 Players)
    hrabia84 bets $11, Hero ??

    Tavaliselt on sellised riveri potsize betid nii drwaheavy boardil bluff. Kuid mida teha?

  • Nufik
    Julm Donk
    • Jan 2009
    • 44

    #2
    Re: NL25: 33 set drawine board

    Ma pakuks, et see siiski pole bluff, millegagi ta pidi ju flopil ja turnil sind callima, 7 pocket kõlaks loogiliselt ntx, tõenäoliselt oled taga... potisuurusele panusele mina foldiks...

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #3
      Re: NL25: 33 set drawine board

      eaz fold

      Comment

      • masterpuppet
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2094

        #4
        Re: NL25: 33 set drawine board

        Tegemist standard callingstationiga ning seega võis ta mind millega iganes maha callida. Aga just tekitab kahtlust nii suur bet riveris. Ilmselt lihtsam oleks foldida, kuid kas mingi valemiga leiaks seal ka calli?

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #5
          Re: NL25: 33 set drawine board

          minu silmis ei .. mida sa enda arvates biidid?

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #6
            Re: NL25: 33 set drawine board

            biidib kümneid, poisse, mutte, kunne, ja ässasid.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #7
              Re: NL25: 33 set drawine board

              Algselt postitas pikk28
              biidib kümneid, poisse, mutte, kunne, ja ässasid.
              kas see oli nali või v2ljendad enda idiootsust?

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #8
                Re: NL25: 33 set drawine board

                leveldasin jah. aga pisut tõtt oli ka.

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #9
                  Re: NL25: 33 set drawine board

                  Algselt postitas leits
                  kas see oli nali või v2ljendad enda idiootsust?
                  Vähemalt üritab midagi mõelda, Sinu: eaz fold nüüd küll teemaalgatajat ei aita.

                  Comment

                  • masterpuppet
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2094

                    #10
                    Re: NL25: 33 set drawine board

                    Algselt postitas Vapsik
                    Vähemalt üritab midagi mõelda, Sinu: eaz fold nüüd küll teemaalgatajat ei aita.
                    +1

                    Alati on lihtsam foldida ükskõik mida, ükskõik kus. Kuid tahaksingi arutada teemal, et kas millegi muuga teeks ka donk seal sellise liigutuse või ainult kokkuk ostetud flushi/reaga.

                    Comment

                    • Marek
                      Jube Noob
                      • Jan 2009
                      • 110

                      #11
                      Re: NL25: 33 set drawine board

                      Algselt postitas masterpuppet
                      Tegemist standard callingstationiga ning seega võis ta mind millega iganes maha callida. Aga just tekitab kahtlust nii suur bet riveris. Ilmselt lihtsam oleks foldida, kuid kas mingi valemiga leiaks seal ka calli?
                      Kui sa ise ütled juba, et ta callingstation on siis ta ei beti millegagi mida biidiksid.

                      Comment

                      • McFoldberg
                        Grinder
                        • Nov 2008
                        • 731

                        #12
                        Re: NL25: 33 set drawine board

                        Algselt postitas leits
                        kas see oli nali või v2ljendad enda idiootsust?

                        Vastane on 54/13 ja sa üritad teda käe peale panna... Ning sõimad teisi idiootideks?

                        Comment

                        • Nufik
                          Julm Donk
                          • Jan 2009
                          • 44

                          #13
                          Re: NL25: 33 set drawine board

                          No ja mis siis oli, foldisin või kontrollisid ära?
                          25 käe statid ei näita muidugi nüüd nii raudkindlalt, et tegemist oli callingstationiga, võib vabalt olla mingi 19/x vend ka....

                          Comment

                          • masterpuppet
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2094

                            #14
                            Re: NL25: 33 set drawine board

                            Foldisin ära. Suur kiusatus oli callida, kuid mindsete oli sellel hetkel kõikuma löödud teistes laudades ja ei olnud mune. Kuradi palju olen seal kohas bluffi näinud (dongid vahivad liiga palju high stakes pokerit :D). Aga asi selles, et dongid, eriti callingstationid võivad täpselt samamoodi mängida ka KK ja AA, millega nad preflopis limbivad ja loodavad, et saavad postflopis kõva actionit ning riveris vaatas, et nüüd on äga ise rünnata...
                            Seega suht sick spot.

                            Mida arvata minu mõtekäigu kohta, kas donk suudaks siin AA, KK nii mängida või ainult ostavad?
                            Ja ala eazyy fuuuuuuuuld ja mees fuuuuuuuld kohe üldse ei aita.

                            Algselt postitas Nufik
                            No ja mis siis oli, foldisin või kontrollisid ära?
                            25 käe statid ei näita muidugi nüüd nii raudkindlalt, et tegemist oli callingstationiga, võib vabalt olla mingi 19/x vend ka....
                            tegemist oli raudpolt dongiga, arvestades, kuidas ta oma stacki sai. Täpselt ei mäelta, kuid irw koht oli.

                            Comment

                            • McFoldberg
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 731

                              #15
                              Re: NL25: 33 set drawine board

                              Mina sellistele fishidele repi ei taha anda. Ta võib seal betida igat kahte paari ja igat overpairi. 54/13 on ikka suht brutal range. Kui ongi mingi nuts vastas, siis note kirja, et riveril potsize betib monsterit kui seni ck-callinud ja edasi.

                              Aga võib olla olen ma ise station ka.

                              Comment

                              Working...