NL-25 QKs vs limp reraise

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #1

    NL-25 QKs vs limp reraise

    Vastane on suht tundmatu ning senise 3 käe jooksul midagi teinud ei ole:

    Callida on vaja 11.85, et võita 27.25$

    Milline võiks siin vastase range olla? Ja kas tasuks callida või fold oleks parem?

    No-Limit Hold'em, $0.25 BB (7 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    MP1 ($13.85)
    MP2 ($20.95)
    CO ($10)
    Hero (Button) ($25)
    SB ($16.95)
    BB ($24.40)
    UTG ($12.25)

    Preflop: Hero is Button with Q, K
    UTG calls $0.25, MP1 calls $0.25, MP2 calls $0.25, 1 fold, Hero bets $2, 3 folds, MP1 raises $13.60 (All-In), 1 fold

  • groams
    Grinder
    • Dec 2008
    • 683

    #2
    Re: NL-25 QKs vs limp reraise

    imo on tal siin päris tihti 66-99

    Comment

    • tdx
      Grinder
      • Oct 2008
      • 768

      #3
      Re: NL-25 QKs vs limp reraise

      Callida 11.85 et võita 16.35 pigem.
      Mulle eriti ei meeldi K-highga callida, kuna igast ässast oled automaatselt taga.
      Mingi 20BB stäki vastu callin ära kyll.

      Comment

      • Tohman
        FPP Pro
        • Aug 2009
        • 297

        #4
        Re: NL-25 QKs vs limp reraise

        KQs on vist tiba vähe jah, üldjuhul olen leidnud vastast PP või AQ+, kumbki ei rõõmusta meid antud juhul, v-o ainult väikesed PP'd, millega viskaks münti. Kuigi alles eile hittisin samasuguse käega royal flushi (luckbox mode oli activated)

        Comment

        • Ghost0
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1335

          #5
          Re: NL-25 QKs vs limp reraise

          Easy fold.

          Comment

          • tolmuahv
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 2502

            #6
            Re: NL-25 QKs vs limp reraise

            Ilma readita paneks jah kohe rahulikult maha. Millestki ees ei ole ja pole eriti investeerinud ka veel siia potti.

            Comment

            • Tarmonator
              Lingiparandaja
              • Oct 2008
              • 3274

              #7
              Re: NL-25 QKs vs limp reraise

              ei ole vaja üle mõelda, fold

              Comment

              • Bikewarrior
                Bännitud
                • Apr 2009
                • 283

                #8
                Re: NL-25 QKs vs limp reraise

                samuti arvan et fold. vastane võib-olla short kes on paar korda duubeldanud oma AA KK QQ AK JJ kätega allinni minnes.

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #9
                  Re: NL-25 QKs vs limp reraise

                  Algselt postitas tdx
                  Callida 11.85 et võita 16.35 pigem.
                  this.

                  Kui arvad, et vastane pushib 77+,A9s+,KTs+,QTs+,AJo+,KQo rangest tightimalt, siis fold(ise arvan, et tightim).

                  veits funky range sai, aga poindist saab aru

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #10
                    Re: NL-25 QKs vs limp reraise

                    Kas selline mõttekäik on siis vale?

                    Callida on vaja 11.85, et võita 27.25$
                    Sest kui ma callin 11.85, siis pot on ju 27,25, kui rake maha võtta?

                    Aga kas see on siis ka vale, et calli korral peame me võitma 43,5% kordadest, sest 11.85/27.25*100%=43,5%

                    Või mismoodi need arvutuskäigud üldse käivad?

                    Comment

                    • donkament
                      Pokkerihai
                      • Apr 2009
                      • 1945

                      #11
                      Re: NL-25 QKs vs limp reraise

                      Algselt postitas Vapsik
                      Kas selline mõttekäik on siis vale?

                      Sest kui ma callin 11.85, siis pot on ju 27,25, kui rake maha võtta?

                      Aga kas see on siis ka vale, et calli korral peame me võitma 43,5% kordadest, sest 11.85/27.25*100%=43,5%

                      Või mismoodi need arvutuskäigud üldse käivad?
                      kuidas sa pot oddse arvutad :D? kui sa callid 11.85 siis sa ei võida seda, sest see pole enne potis. See raha on sinu stackis st kui sa callid, siis sa võidad poti, mitte selle summa mis sa callisid + pot. või ma eksin? See pole kasumlik call.

                      Comment

                      • blazkuh
                        Õpihimuline Mängur
                        • Feb 2009
                        • 400

                        #12
                        Re: NL-25 QKs vs limp reraise

                        Algselt postitas Vapsik
                        Kas selline mõttekäik on siis vale?

                        Sest kui ma callin 11.85, siis pot on ju 27,25, kui rake maha võtta?

                        Aga kas see on siis ka vale, et calli korral peame me võitma 43,5% kordadest, sest 11.85/27.25*100%=43,5%

                        Või mismoodi need arvutuskäigud üldse käivad?
                        Kui mina olen asjadest õigesti aru saanud, siis ei arvesta sa enda callimiseks minevat summat potti sisse, ehk siis pot on 16$ ja sa pead 11.x$ callima, et seda 16$ potti saada.

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #13
                          Re: NL-25 QKs vs limp reraise

                          Ja kui tihti ma võitma pean siis, et call oleks kasulik?

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #14
                            Re: NL-25 QKs vs limp reraise

                            Algselt postitas donkament
                            pot oddsid on ~1-1,4 st 50%+100/4 %=75% pead võitma et oleks kasumlik. Täpsemalt siiski 73% peab võitma(sinu tehte järgi) 11,85/16.35x100=73%
                            Mul on küll kuul koos, 75% (73%) tundub küll olevat unreal HU potis.

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #15
                              Re: NL-25 QKs vs limp reraise

                              ma ei saa kah aru.

                              Comment

                              Working...