NL25 ATo

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • blazkuh
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2009
    • 400

    #1

    NL25 ATo

    Vastane ainult 30 kätt, aga näitajad 33/17/5 ja 3bet pf 60, mis tundub isegi sellise käte arvu juures liiga palju.

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    CO ($25)
    Hero (Button) ($25)
    SB ($38.35)
    BB ($26.25)
    UTG ($18)
    UTG+1 ($29.40)
    MP1 ($25)
    MP2 ($25)
    MP3 ($29.15)

    Preflop: Hero is Button with 10, A
    6 folds, Hero bets $1, SB raises to $1.75, 1 fold, Hero calls $0.75

    Flop: ($3.75) K, A, 9 (2 players)
    SB bets $0.50, Hero raises to $3, SB raises to $36.60 (All-In), Hero ???


    Õige oleks olnud juba preflop foldida, aga kuna 3bet oli nii suur siis gayraise callisin ära. Seda allin lüket cbeti peale oli ta ka paar korda varem teinud.
  • McFoldberg
    Grinder
    • Nov 2008
    • 731

    #2
    Re: NL25 ATo

    Kuna meil keeruline vastast range peale panna, siis ise läheksin siin pot control teed pidi ja calliksin flopi beti.
    Me ei saa lihtsalt suurt poti selle käega mängida nagu selle käe kulg näitab, sest meil pole erilist aimu, kus me käes paikneme. Odavalt SD-le 2 win imo.

    Comment

    • qjet
      Grinder
      • Apr 2009
      • 806

      #3
      Re: NL25 ATo

      see min 3bet ajab mind suht närvi alati, kuid enamus nl 25 idioote teeb seda AK+ käega. seega pakun, et selle käe peal oleks lihtsam fold teha, eriti kui sul pole vastase kohta mingit infot.

      Comment

      • antnx
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3102

        #4
        Re: NL25 ATo

        Algselt postitas McFoldberg
        Kuna meil keeruline vastast range peale panna, siis ise läheksin siin pot control teed pidi ja calliksin flopi beti.
        Me ei saa lihtsalt suurt poti selle käega mängida nagu selle käe kulg näitab, sest meil pole erilist aimu, kus me käes paikneme. Odavalt SD-le 2 win imo.
        +1 Call on väga hea lahendus. Selles käes on meil küllalt SD valuet ning hea võimalus potti väiksena hoida ja SD-le jõuda.

        Comment

        • rrrr
          Grinder
          • Nov 2008
          • 904

          #5
          Re: NL25 ATo

          3 beti statt hakkab midagi näitama alles siis kui vastase kohta on tubli paarsada kätt. Taolisel boardil sügeleb küll kohe otsa keevitama aga ei saa iga kord vastast FD peale panna. Flopis foldiksin taolise liigutuse peale kui muud infot pole.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #6
            Re: NL25 ATo

            wtf siin üldse mõelda on on .. kui sa selle käega siin bustoks l2hed oled eriline debiilik ... siin pole midagi mõeldagi .. iisi fold .. milleks siukseid k2si postitada?

            Kui sa juba pf callid, siis sa mõtled et A high board on ülim nuts su jaoks? jeez ma ie näe midagi loogiliset su köes siin

            Comment

            • blazkuh
              Õpihimuline Mängur
              • Feb 2009
              • 400

              #7
              Re: NL25 ATo

              Algselt postitas leits
              wtf siin üldse mõelda on on .. kui sa selle käega siin bustoks l2hed oled eriline debiilik ... siin pole midagi mõeldagi .. iisi fold .. milleks siukseid k2si postitada?

              Kui sa juba pf callid, siis sa mõtled et A high board on ülim nuts su jaoks? jeez ma ie näe midagi loogiliset su köes siin
              Mida sa idioot paugud? Kui midagi normaalset öelda ei ole siis ära kommenteeri. Tahan teiste arvamust käe kohta teada lihtsalt, kuna vastane oli täielik agrodonk. Ta näitajad olid 100 käe peale 35/16/4.5 ja 3bet pf 48 vms, niiet jätkas sama liini. Sorry leits, et ma nii pro ei ole kui sina ja ei biidi seda mängu igast otsast.

              Comment

              Working...