NL-25 A7s ja mast vs agromanki

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #1

    NL-25 A7s ja mast vs agromanki

    Vastane on kuskil 90/50/8 20 käe põhjal.

    Palju riveris tasuks panustada? Kas shove oleks mõistlik või tasuks panna selline kerge valuebet?

    Varasemaid tänavaid võib ka kommenteerida. Flopil lihtsalt callisin miraise, kuna ta tundus olevat äärmiselt agro, siis raisele reraiset otsa poleks tahtnud saada ning ma uskusin, et mul on üsna head imlpied oddsid, kui tal midagigi käes on.
    Pot-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    MP2 ($19.25)
    Hero (CO) ($26.80)
    Button ($13.25)
    SB ($5.90)
    BB ($27.25)
    UTG ($33.10)
    UTG+1 ($25)
    MP1 ($23.80)

    Preflop: Hero is CO with 7, A
    4 folds, Hero bets $0.75, 1 fold, SB calls $0.65, BB calls $0.50

    Flop: ($2.25) K, 2, J (3 players)
    SB checks, BB bets $0.25, Hero calls $0.25, SB raises $0.50, BB calls $0.25, Hero calls $0.25

    Turn: ($3.75) 9 (3 players)
    SB checks, BB bets $1.50, Hero raises $4.50, 1 fold, BB calls $3

    River: ($12.75) Q (2 players)
    BB bets $3.50

    Total pot: $12.75
  • Tohman
    FPP Pro
    • Aug 2009
    • 297

    #2
    Re: NL-25 A7s ja mast vs tohman

    Mina shoveksin küll riveril 100%

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #3
      Re: NL-25 A7s ja mast vs tohman

      Algselt postitas Tohman
      Mina shoveksin küll riveril 100%
      Loodan, et Sa teema nime pärast ei pahanda, muutsin selle ära igaks juhuks :)

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #4
        Re: NL-25 A7s ja mast vs agromanki

        Mitte, et see väga oluline oleks, aga kui villanil on set (väga kahtlen), siis tal on 12 outsi ja 24% equityt, siis võiks näiteks 6$ peale reraiseda turnis. Praegu ta callib 3$, et võita 12.75$.

        Aga see on vist üsna ebaoluline, sest setiga oleks see monkey rahad nii või naa sisse ajanud. :)
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • antnx
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3102

          #5
          Re: NL-25 A7s ja mast vs agromanki

          Villainil siin väga tihti mingi T ja shovega mõtleb, et sul ka T ja üritad teda split potist välja ajada. Valueshove riveril. Uskumatu kuidas tegelt sellised villainid callivad ülitihti shovesid riveril ja saad maksimeerida oma winningsied

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #6
            Re: NL-25 A7s ja mast vs agromanki

            Väga tihti T. Wtf leveldad või? :)
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • antnx
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3102

              #7
              Re: NL-25 A7s ja mast vs agromanki



              Tegelt kui villain on BB siis on ta range siin |..................|

              Comment

              Working...