NL25 J7s BB-l

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • blazkuh
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2009
    • 400

    #1

    NL25 J7s BB-l

    Vastane 14 / 9 / 2.2, af turnis 53%, 460 kätt.

    Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 248913
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    BTN: $25.00
    SB: $25.35
    Hero (BB): $25.35
    UTG: $24.50
    UTG+1: $19.30
    UTG+2: $26.40
    MP1: $31.80
    MP2: $25.00
    CO: $24.90

    Pre Flop: ($0.35) Hero is BB with J 7
    1 fold, UTG+1 calls $0.25, UTG+2 calls $0.25, MP1 calls $0.25, 3 folds, SB calls $0.15, Hero checks

    Flop: ($1.25) Q T 9 (5 players)
    SB checks, Hero bets $0.75, UTG+1 folds, UTG+2 folds, MP1 folds, SB calls $0.75

    Turn: ($2.75) K (2 players)
    SB checks, Hero bets $1.75, SB raises to $24.35 all in, Hero ???


    Minu jaoks ikka väga keeruline olukord. Meid biidib ainult AJ ja väga ei tahaks uskuda, et ta SB-lt lihtsalt limpis sellega.
  • H2O
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2008
    • 362

    #2
    Re: NL25 J7o BB-l

    Easy call. Split pot mis siin ikka muud on.

    Elu halvim päev on siis leiad AJ vastast.

    Comment

    • levis
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1557

      #3
      Re: NL25 J7o BB-l

      Algselt postitas blazkuh
      Minu jaoks ikka väga keeruline olukord. Meid biidib ainult AJ ja väga ei tahaks uskuda, et ta SB-lt lihtsalt limpis sellega.
      Mõneti biidib ka Jx ristid.
      Fold tundub mõneti weak, aga kui ei taha riskida, siis ma selles midagi hullu küll ei näe.

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #4
        Re: NL25 J7o BB-l

        Üldjuhul ma ei imesta üldse kui sb pealt completida AJ. Suht norm käsi selle jaoks, samas bettimiseks sellest positioonist väga hea ei ole.

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #5
          Re: NL25 J7o BB-l

          Igastahes easy call see nüüd küll ei ole IMHO:
          kas split ja rake maha või kaotad suurem osa ajast AJ-le + ning QJ korral võib tal olla freeroll masti jaoks.

          14/9 limbib arvatavasti AJ, KJ, QJ ja J10s võib-olla isegi J9s. Protsente ei viitsi arvutada, aga minu meelest ei ole siin piisavalt tihti split.

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #6
            Re: NL25 J7o BB-l

            Pole eriti pokerstoved varem kasutanud, aga sain sellise tulemuse:

            Board: Qs Tc Kc 9h
            Dead:

            equity win tie pots won pots tied
            Hand 0: 35.256% 00.00% 35.26% 0 620.50 { Js7h }
            Hand 1: 64.744% 29.49% 35.26% 519 620.50 { JJ, AJs, KJs, QJs, J8s+, AJo, KJo, QJo }


            ---

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #7
              Re: NL25 J7o BB-l

              Oleneb, kas vastase kohta reade/note on. Kui enne ka nii teinud, siis saab kiirelt callida.
              Hetkel oleme poti pannud aga 2.75$ ning meie käsi enam tugevamaks ei muutu. Vapsiku hand range villainile on ok ja sellisel juhul ei oleks meil vajalikke oddse.

              Comment

              • blazkuh
                Õpihimuline Mängur
                • Feb 2009
                • 400

                #8
                Re: NL25 J7s BB-l

                Ägisesin ja callisin:

                Hero calls $22.60 all in

                River: ($51.45) 6 (2 players - 2 are all in)

                Final Pot: $51.45
                SB shows A J (a straight, Ten to Ace)
                Hero mucks J 7
                SB wins $48.90
                (Rake: $2.55)

                Comment

                • antnx
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3102

                  #9
                  Re: NL25 J7o BB-l

                  Algselt postitas Provoker
                  Üldjuhul ma ei imesta üldse kui sb pealt completida AJ. Suht norm käsi selle jaoks, samas bettimiseks sellest positioonist väga hea ei ole.
                  +1

                  Kui laud on limpinud siis isegi limbin vahel AJ sb pealt. Lihtsalt liiga weak käsi väga OOP lammutamiseks. On paremaid spotte kus seda mängida

                  Comment

                  Working...