DON: Steal from BB with A8s

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tolmuahv
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 2502

    #1

    DON: Steal from BB with A8s

    Kahjuks pole hand historyt alles, aga olukord selline:

    11 USD Double or Nothing (10 pays 5):
    - Blindid 300/600
    - Avg stack 2200
    - Players left: 9
    - Minu stack: 4500

    SB oli chip leader 4600-ga. Mina teisel kohal 4500'ga, kõigil teistel 2500 või alla. Samas oli vaja 4 mängijat välja saada veel. Antud käe puhul kõik foldisid kuni SB-ni, viimane limpis (s.t. pott 1200). SB polnud mingite debiilsustega silma paistnud varem. Pigem loose DONi kohta, aga mitte maniakk.

    Antud käe puhul mul A8s. Pushisin. SB callis maha ja näitas AK ette. Lendasin välja.

    Mida teised arvavad? Ise arvasin umbes nii:
    - SB calling range on KK+, ta ei tohiks seda mingil juhul maha callida AK-ga. Sellepärast pushisin kergemalt.
    - 4500 on peaaegu piisavalt, et rahasse foldida, aga samas 9 mängijat alles ja blindid suured - kõike võib juhtuda veel.
    - A8s pole halb kaart, aga antud juhul tundus, et stealimine sobib any2'ga, sest SB ei saa callida.
    - Tõsta ei tahtnud, sest kui ta oleks re-raise allin pannud, oleksin pidanud foldima.

    Igatahes lendasin DON-s praktiliselt chip leaderina välja. Kas selle koha peal pushimine oli liigse riski võtmine? Mida teised oleks teinud?

  • Aristotep
    Grinder
    • Oct 2008
    • 605

    #2
    Re: DON: Steal from BB with A8s

    Kui 9 mängijat on veel alles, siis A8 on instafold muidu. Seda enam, et sul on piisav stack olemas.
    Pushimine oli kõige halvem valik, mida sa saanuks teha. Mängijate calling range toimib ka ainult heade regularide puhul ja üldjuhul ma ei arvestaks üldse sellega.

    Ise oleks järgi checkinud ja flopi põhjal otsustanud edasise mängu.

    Comment

    Working...