NL25 KK

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Marek
    Jube Noob
    • Jan 2009
    • 110

    #1

    NL25 KK

    Mingit riidi mehe kohta ei olnud, tol hetkel oli ta 9 käe peale 30/15

    No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (UTG) ($25.35)
    UTG+1 ($35.55)
    MP1 ($12.15)
    MP2 ($26.60)
    MP3 ($51.71)
    CO ($25.89)
    Button ($62.56)
    SB ($28.54)
    BB ($60.43)

    Preflop: Hero is UTG with K, K
    Hero bets $0.85, 5 folds, Button raises $2, 2 folds, Hero raises $5.50, Button calls $4.35

    Flop: ($13.05) 5, A, 3 (2 players)
    Hero??
  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #2
    Re: NL25 KK

    Bet ikka

    Comment

    • mcbethk
      Bännitud
      • Oct 2008
      • 687

      #3
      Re: NL25 KK

      4bet suurem, mingi 6.5$- 7$. Õige oleks ikka cbet teha, aga ennast commitimata pole see võimalik, ja sa oled OOP ka veel. Cbeti teeks vaid juhul kui on read, et foldib enamus juhtudest. Niiet maitea, aga c/f?? Keegi kindlasti ütleb oma arvamuse veel :D

      Comment

      • antnx
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3102

        #4
        Re: NL25 KK

        Imo hea bet oleks 8

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #5
          Re: NL25 KK

          Bet fold, pole mõtet Ässa vastu bustoks minna.

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #6
            Re: NL25 KK

            IMO on see nagu TT-QQ vbl ka AA aga see on juba bad beat ja paratamatus. AA ma küll välistaksin, sest üldiselt sellega minnakse ikke rõõmsalt pf ai. Kui tal ka on Ax, siis bad biit. Ma lükkaks kõik rõõmsalt sisse.

            Comment

            • Ajuvaba
              Grinder
              • Oct 2008
              • 634

              #7
              Re: NL25 KK

              Algselt postitas Vandalar
              IMO on see nagu TT-QQ vbl ka AA aga see on juba bad beat ja paratamatus. AA ma küll välistaksin, sest üldiselt sellega minnakse ikke rõõmsalt pf ai. Kui tal ka on Ax, siis bad biit. Ma lükkaks kõik rõõmsalt sisse.
              AK?

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #8
                Re: NL25 KK

                Algselt postitas antnx
                Imo hea bet oleks 8
                mõttetu .. 1/2 potti kõlbab samamoodi ...

                Comment

                Working...