Nl2 - AK vs 2 players

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #1

    Nl2 - AK vs 2 players

    Lisaks veel niipalju, et enne seda tuli mulle 2x järjest AK kätte ja 1x TT. Iga kord raisesin
    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.02 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (UTG) ($5.21)
    UTG+1 ($0.90)
    MP1 ($0.75)
    MP2 ($5.09)
    CO ($7.66)
    Button ($1.82)
    SB ($5.11)
    BB ($1.94)

    Preflop: Hero is UTG with A, K
    Hero raises to $0.10, UTG+1 calls $0.10, 3 folds, Button calls $0.10, 2 folds

    Flop: ($0.33) 5, 10, A (3 players)
    Hero bets $0.30, UTG+1 raises to $0.80 (All-In), Button raises to $1.30, Hero raises to $1.80, Button calls $0.42 (All-In)

    Turn: ($4.57) 6 (3 players, 2 all-in)

    River: ($4.57) 7 (3 players, 2 all-in)

    Total pot: $4.57 | Rake: $0.20
  • Davy
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1341

    #2
    Re: Nl2 - AK vs 2 players

    Nl2 TPTK on nuts.. kõik õige, mis küsimus?

    Comment

    • antnx
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3102

      #3
      Re: Nl2 - AK vs 2 players

      Mis käsi Villainil oli? + kas betsizing jms enamvähem paigas?

      Comment

      • Davy
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1341

        #4
        Re: Nl2 - AK vs 2 players

        Algselt postitas antnx
        Mis käsi Villainil oli? + kas betsizing jms enamvähem paigas?
        Nl2 võib see käsi 23o ka olla, kui pakkuda mingit kindlat kätt, siis peaks villainite kohta nl2 kindlasti mingid readid olema :). Bet size on hea.

        Comment

        • BuildUp
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2547

          #5
          Re: Nl2 - AK vs 2 players

          Algselt postitas antnx
          Mis käsi Villainil oli? + kas betsizing jms enamvähem paigas?
          Küsida mis käsi NL2 kellelgi oli on mõttetu. Neil võib seal olla igasugust paska. Krt ma olen räigelt tiltis praegu. RRRR

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: Nl2 - AK vs 2 players

            I call

            Comment

            • antnx
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3102

              #7
              Re: Nl2 - AK vs 2 players

              Tegelt pole see asi üldse nii hull seal. T T näitas.

              Comment

              Working...