NL50 AKs

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • r3o
    FPP Pro
    • Apr 2009
    • 260

    #1

    NL50 AKs

    button on 20/16/2.0
    Kas oleks võinud callida?

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    MP2 ($14.60)
    CO ($10.95)
    Button ($54.20)
    SB ($15.50)
    BB ($7)
    UTG ($52.50)
    Hero (UTG+1) ($86.70)
    MP1 ($9.75)

    Preflop: Hero is UTG+1 with A, K
    1 fold, Hero bets $2, 1 fold, MP2 calls $2, 1 fold, Button raises to $7, 3 folds, MP2 raises to $14.60 (All-In), Button calls $7.60
    [/img] (2 players, 1 all-in)
  • McFoldberg
    Grinder
    • Nov 2008
    • 731

    #2
    Re: NL50 AKs

    Buttoni 3-bet% oleks kasulik info.

    Comment

    • r3o
      FPP Pro
      • Apr 2009
      • 260

      #3
      Re: NL50 AKs

      3 bet buttonil 9

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #4
        Re: NL50 AKs

        Kui 3bet nii suur siis call on kindlasti vale AK'ga. 4beti teda preflop.

        Comment

        • virx747
          Grinder
          • Nov 2008
          • 751

          #5
          Re: NL50 AKs

          Call ei ole siin hea. 4bet-fold või fold. OOP pigem foldiks, kui ei hiti on bluffimine väga riskantne (juhul kui ta callib 4beti). Flopi hitime umbes igal neljandal korral. Samas sellise patoloogilise 3bettija vastu ikka 4bet/fold shove peale.

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #6
            Re: NL50 AKs

            Kui siin 4Bet panna, siis foldimiseks küll pole ruumi enam. Pool stacki sisse ja siis foldida olex ikka ülidonk :) Aga call on halb jah, sest anname need 14 dollarit prolly siin enamuste floppidega käest ära.

            Ning 9%'ise 3Betiga siin ei mõtle ka, see on insta all in

            Comment

            • virx747
              Grinder
              • Nov 2008
              • 751

              #7
              Re: NL50 AKs

              Tegin natuke matemaatikat. Puht huvi pärast.
              Jätaks praegu selle MP2 välja, siis üsna jämedad arvutused:
              juhul kui me 4betiks näiteks $21 ja vastane shoveks, siis callides riskime $26 selleks, et võita $77.
              See tähendab, et peame võitma vähemalt 25% kordadest.
              Kui vastane shoveb KK+ (0,9%), siis on me equity 23%, ehk mitte piisav.
              Kui vastane shoveb QQ+, AKs (1,7%), siis on me equity 37%, ehk piisav.


              Kui nüüd mängus on ka MP2, siis olukord veidi keerulisem, aga mõned näited:
              juhul kui me 4betiks näiteks $21 ja mõlemad vastased shoveks, siis callides riskime $26 selleks, et võita $92.
              See tähendab, et peame võitma vähemalt 22% kordadest.
              See oleks umbes piisav siis, kui kui mõlemate shove range on QQ+, AKs, AK.

              equity win tie pots won pots tied
              Hand 0: 21.930% 11.38% 10.55% 172283568 159584588.00 { AKs }
              Hand 1: 39.035% 31.40% 07.64% 475129140 115592990.00 { QQ+, AKs, AKo }
              Hand 2: 39.035% 31.40% 07.64% 475129140 115592990.00 { QQ+, AKs, AKo }

              Comment

              • virx747
                Grinder
                • Nov 2008
                • 751

                #8
                Re: NL50 AKs

                Nii et matemaatiliselt on jah ilmselt call shovele.

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #9
                  Re: NL50 AKs

                  4bet fold preflop on üsna tugev kuritegu ka, kui 100bb stackid.

                  Comment

                  • antnx
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3102

                    #10
                    Re: NL50 AKs

                    Imo arvan ka, et kui me 4betime siis peame stackid sisse ajama.

                    Comment

                    • virx747
                      Grinder
                      • Nov 2008
                      • 751

                      #11
                      Re: NL50 AKs

                      Ehk siis me jõudsime selleni, et kui AKs-i näeme ja vastas full stack, siis võiks kohe igaksjuhuks shoveda ;D
                      Preflop fold 3betile jääb ära ja shovele me ei foldi :)

                      Tegelikult on siin kogu asja võtmeks fold equity meie 4betile. Seda statsi ja samuti 4bet ranget tasub alati vaadata enne 4beti tulistamist.
                      4bet ranget sellepärast, et see on üsna tõenäoliselt suht sama, millega ta meie 4beti shoveks.

                      Comment

                      Working...