NL10 kas easy fold?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #1

    NL10 kas easy fold?

    armaggedoniga history 1k käsi ja poiss standard donk 16-1-1. okuma on dead money


    $0.05/$0.1 No Limit Holdem
    9 players
    Converted at weaktight.com

    Stacks:
    UTG J_DUB_YA ($17.96)
    UTG+1 AHARRIS420 ($19.90)
    MP1 OKUMA222 ($6.31)
    MP2 INKADANKA ($20.64)
    MP3 EGGHEAT ($7.40)
    CO Hero ($9.83)
    BTN LAHNES36 ($4.19)
    SB ARMAGEDDON07 ($10.03)
    BB MELYMELO81 ($16.66)

    Pre-flop: ($0.15, 9 players) Hero is CO K Q
    2 folds, OKUMA222 calls $0.10, 2 folds, Hero raises to $0.45, 1 fold, ARMAGEDDON07 calls $0.40, 1 fold, OKUMA222 calls $0.35

    Flop: K 7 J ($1.45, 3 players)
    ARMAGEDDON07 checks, OKUMA222 checks, Hero bets $1.45, ARMAGEDDON07 raises to $5.80, OKUMA222 raises to $5.86, [color=#cc0000][b]Hero?
  • mahe
    Julm Donk
    • Apr 2009
    • 89

    #2
    Re: NL10 kas easy fold?

    mina läheks all-in

    Comment

    • Dogers
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2500

      #3
      Re: NL10 kas easy fold?

      16/1/1 vanast oled Sa küll taga kui drawd ära ei tõmba, fold equityt ka nagu enam ei oleks.

      obv seal on hunnik statse mida ma veel vaataks ja kui flopil ongi kõva agrotaja siis vb kütaks sisse kah.

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #4
        Re: NL10 kas easy fold?

        fold equityt pole kindlasti. seti vastu on meie equity 28. kuna okuma22 topib 6 daala dead money veel potti, siis kas me saame vajalikud oddsid all-inni minekuks või mitte. vist mitte.

        Comment

        • McFoldberg
          Grinder
          • Nov 2008
          • 731

          #5
          Re: NL10 kas easy fold?

          Probleem on selles, et kui sa lihtsalt callid ja turnis ei hiti, on kellad.

          Comment

          • silku108
            Julm Donk
            • Mar 2009
            • 90

            #6
            Re: NL10 kas easy fold?

            Ise shoviks seal..

            Comment

            • Dogers
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2500

              #7
              Re: NL10 kas easy fold?

              samas on chance, et oled ka okumast taga või 100% dead money?

              Comment

              • sk3lletor
                Julm Donk
                • Jul 2009
                • 34

                #8
                Re: NL10 kas easy fold?

                kui easy fold all mõtled easy all-in, siis jah, easy fold.

                loodetavasti okumal pole Axs

                Comment

                • hoss23
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 2551

                  #9
                  Re: NL10 kas easy fold?

                  Mul selle Armageddoniga mingi 3,5k käsi ja tal ikka samad statsid :). Aga antud hetkel foldiks, kahtlustan setti siin.

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #10
                    Re: NL10 kas easy fold?

                    Algselt postitas Dogers
                    samas on chance, et oled ka okumast taga või 100% dead money?
                    olin suht kindel, et see vend on draw peal. lootsin, et mitte A high flushi ei aja taga.

                    Comment

                    • kivisaba
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2514

                      #11
                      Re: NL10 kas easy fold?

                      sellises olukorras ei viitsi isegi mõelda, mis vastastel on ja panen nuppe

                      Comment

                      • Davy
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1341

                        #12
                        Re: NL10 kas easy fold?

                        Algselt postitas pikk28
                        olin suht kindel, et see vend on draw peal. lootsin, et mitte A high flushi ei aja taga.
                        seti vastu 32 prossa eq..... poti suurus....snap shove...marginaalne aga wateva

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #13
                          Re: NL10 kas easy fold?

                          tnx dave. sinu jaoks on vb marginaalne, minu jaoks mitte.

                          Comment

                          Working...