NL-10 QQ vs nit OOP

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #1

    NL-10 QQ vs nit OOP

    Vastane on 12/7/1 käsi kuskil 250, positsioonist väga ei mõika ning EP range on enam-vähem sama lai kui kogu tema range.
    Ja ta ostab alati ennast sisse poole stäkiga.

    Mida teha?

    Kui 3bettida, siis ma kardan, et siis ta on nõus jätkama ainult selliste kätega, mis meid biidivad.
    Kui callida, siis kas madalal flopil tasuks broke minna?



    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    Hero (SB) ($11.25)
    BB ($10.40)
    UTG ($4.85)
    UTG+1 ($5.75)
    MP1 ($5)
    MP2 ($15.80)
    MP3 ($6.60)
    CO ($5.15)
    Button ($2)

    Preflop: Hero is SB with Q, Q
    1 fold, UTG+1 bets $0.40, 5 folds


  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #2
    Re: NL-10 QQ vs nit OOP

    3bet 1.3$+call kui vastane alla ei taha anda. Jällegi mingi poolik stack vastas.

    Comment

    • tolmuahv
      Klubi Liige
      • Feb 2009
      • 2502

      #3
      Re: NL-10 QQ vs nit OOP

      Kui tema PFR range on 7%, siis on see top 12 kätt. Sul on Top3. Ma küll maha ei paneks. Pigem 3-betiks ja ta paneb ise maha. Kui flopile A või K ei tuleks, siis läheks broke ka sellega, sest flopi cbet committiks ära.

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #4
        Re: NL-10 QQ vs nit OOP

        QQ'ga on call preflop bad. Mis plaan oleks kui tuleb floppi A või K ja villain betib?
        3bet preflop ja siis näeb edasi.

        Comment

        Working...