NL-10 TT vs preflop overshove

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #1

    NL-10 TT vs preflop overshove

    Vastane on kuskil 48/12/4 33 kätt 3-bettinud varem ei ole.
    Teine vastane on kuskil 48/21/3 34 kätt, aga teda väga ei karda ning usun, et olen tema rangest ilusti ees.

    Kas call või fold ja millise rangega võiks ta seal niimoodi nuppe panna?

    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    SB ($10)
    BB ($8.10)
    UTG ($10.55)
    Hero (UTG+1) ($10)
    MP1 ($10.50)
    MP2 ($1.95)
    MP3 ($5.05)
    CO ($5.90)
    Button ($4.85)

    Preflop: Hero is UTG+1 with 10, 10
    1 fold, Hero bets $0.40, 2 folds, MP3 calls $0.40, CO raises $5.90 (All-In), 3 folds

  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #2
    Re: NL-10 TT vs preflop overshove

    Mul on sellised situatsioonid obv leak, aga short ja halfstackerite preallinnid betcalled pottides calliin maha 99+ käega. Ise arvan, et väga hullud tulemused ei ole. Samas peaks õhtal Hemist üle vaatama.

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #3
      Re: NL-10 TT vs preflop overshove

      kui ta mängib enam-vähem 50% kätest, siis leian parema koha talt raha kätte saada.
      foldin

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #4
        Re: NL-10 TT vs preflop overshove

        Algselt postitas pikk28
        kui ta mängib enam-vähem 50% kätest, siis leian parema koha talt raha kätte saada.
        foldin
        Kui olema ta rangest ees, siis shoveme, paremat kohta ei pruugi tulla. Cashis me ei oota paremaid võimalusi, vaid võtame ette iga +ev olukorra.

        Ja selle mõtlemise, mis on kindlasti ka õige, olen pähe tagunud Ment52 ütlustest :).

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #5
          Re: NL-10 TT vs preflop overshove

          Algselt postitas -andres-
          Kui olema ta rangest ees, siis shoveme, paremat kohta ei pruugi tulla. Cashis me ei oota paremaid võimalusi, vaid võtame ette iga +ev olukorra.

          Ja selle mõtlemise, mis on kindlasti ka õige, olen pähe tagunud Ment52 ütlustest :).
          jap, eks ta õige ole.
          mis sa ta rangeks pakud?
          ma ei usu, et mee ees oleme.
          pole stove ka tööl.
          ma paneks ta rangeks 88+, AQs+

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #6
            Re: NL-10 TT vs preflop overshove

            Algselt postitas pikk28
            jap, eks ta õige ole.
            mis sa ta rangeks pakud?
            ma ei usu, et mee ees oleme.
            pole stove ka tööl.
            ma paneks ta rangeks 88+, AQs+

            88+ ja AK-d nin AQs oleks 45/55 meie kahjuks, kui AQo oleks ka siis tuleks juba 48/52.

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #7
              Re: NL-10 TT vs preflop overshove

              ok, siis ju kindel call

              Comment

              Working...